Saltar al contenido

Jak vytvořit nebo vytvořit obrázek sépiového tónu v aplikaci CorelDraw Photo Paint

1 de agosto de 2022

Láska k fotografování je něco, co roste s tím, jak jsou vyvíjeny nové editační programy, které pomáhají optimalizovat kvalitu a barvy každého z obrázků, které se vám podařilo zachytit. Podobně je jich velké množství programy, které pomáhají navrhovat obrázky prostřednictvím rozsáhlých a zajímavých funkcí, které stojí za to prozkoumat.

Nejlepší ze všeho je to nemusíte být skutečný profesionál za to a získání těchto úžasných nástrojů je opravdu snadné, protože s nimi můžete počítat na svém počítači nebo na jakémkoli mobilním zařízení, stejně jako na smartphony a tablety.

Jaký program máte nejraději?

Pokud je něco pro úpravu fotografií obtížně definovatelné, je to specifický program, vzhledem k velkému množství možností na stole. Všechny mají funkce, které lze považovat za standardní, ale nakonec je implementují nástroje, které vynikají a díky tomu stojí o krok výše než ostatní.

Vyzkoušejte Corel Draw Photo Paint

Spolu s Adobe je jednou ze společností, která také vyniká všestranností a potenciálem svých programů, Corel a CorelDraw Photo Paint je toho důkazem. Tento program, rodina dalšího mimořádného softwaru, jako je CorelDRAW, je ideální pro tvorbu bitmap se skutečně úžasnými rozlišeními a neuvěřitelnými nástroji v nejnovější verzi.

Pomocí tohoto programu budete moci provádět všechny úpravy, které chcete, na všech svých fotografiích, dávat jim originální doteky a efekty, které si každý zamiluje a které vyniknou na všech vašich sociálních sítích.

Aplikace efektů

Přestože CorelDraw Photo Paint umí skvěle zvýraznit barvy a optimalizovat kvalitu vašich obrázků, nenechte si aplikovat efekty na vaše fotografie.

Efekty nebo filtry jsou trendem, zejména od doby, kdy se objevily populární sociální sítě, jako je Facebook, Twitter nebo Instagram, které byly prakticky nejrelevantnějšími platformami, pokud jde o propagaci tohoto typu funkcí ve vašem rozhraní.

Černobílé filtry, aplikujte světlejší nebo tmavší tóny, dejte své fotografii starší vzhled jsou jedny z nejfrekventovanějších u většiny uživatelů. Corel Photo Paint však skrývá několik dalších filtrů, které můžete použít, abyste svým obrázkům dodali požadovaný vzhled.

sépiový tón

Jedním z filtrů, který upoutal pozornost velkého množství lidí, byl sépiový tón. Je přítomen v naprosté většině programů. úprava fotografie…a jak nebýt? Pokud je to extrémně atraktivní způsob, jak dát obrazům jiný vzhled.

Tento filtr má určitou podobnost s filtry ve stupních šedi, pouze přesně místo šedých tónů použijte hnědé tóny. V závislosti na intenzitě tónu, který jste pro obrázek nastavili, to může skončit tak, že vaše fotografie získá starý vzhled.

Jak aplikovat sépiový tón v aplikaci CorelDraw Photo Paint?

Tento filtr obvykle je v rámci základních funkcí jakéhokoli programu na úpravu fotografií. To je případ aplikace CorelDraw Photo Paint. Pokud se však právě učíte používat tento fantastický program, nebojte se, protože zde budete mít potřebné informace k provedení tohoto postupu.

použijte sépiový tón v aplikaci CorelDraw

 • Otevřete fotografii, kterou chcete vložit Corel Draw Photo Paint.
 • Pokud je vaše fotografie barevná, musíte:
  • Klikněte na záložku „Obrázek“.
  • Přejděte na „Upravit“.
  • Vyberte možnost „Desaturate“.
 • Jakmile je obraz desaturovaný, postupujte takto:
  1. Znovu klikněte na kartu „Obrázek“.
  2. Přejděte do sekce «Upravit».
  3. Klikněte na „Barevný tón“.
  4. Hodnota kroku by měla být 15.
  5. Jednou klikněte na „Více žluté“.
  6. Opakujte předchozí krok, ale v části „Více červené“.
  7. Přijměte provedené změny.

Neuvěřitelné změny s CorelDraw Photo Paint

Tímto jednoduchým způsobem bude mít váš obrázek již odstíny hnědé jako výsledek aplikované filtry pro sépiový tóncož mu dodává originálnější vzhled, který jistě přitáhne pozornost každého při použití různých obrazových efektů prostřednictvím aplikace Corel Photo Paint jednoduchým a praktickým způsobem.