Saltar al contenido

Jak vytvořit nebo vytvořit grafický román a komiks pomocí aplikace pro novinky

29 de julio de 2022

svět grafické příběhy Existuje již dlouhou dobu a existuje mnoho fanoušků, které si nashromáždil od svého vzniku až dodnes. Postupem času tyto romány zanechaly mnohé ohromeny fantasy světy, které autoři vytvořili.

Jste vášnivým konzumentem tohoto? druh literatury a rádi byste tvořili vlastní grafické romány, ale nemáte na to schopnosti? Určitě se vám to stává jako mnohým, kteří nosí příběh v hlavě už roky, ale protože o programování nic neví, nedokázali jej vytvořit.

Přinášíme vám řešení tohoto problému s velmi dobrým programem, který vám umožní snadno vytvářet vlastní grafické romány. Tento program se nazývá Novinka a stal se mocným spojencem pro všechny spisovatele, kteří chtějí vytvářet skvělá díla.

Stačí si přečíst náš článek, který vám ukáže, co to je novinka a jak správně používat tento program, který vám ušetří problémy. Ujišťujeme vás, že poté, co budete postupovat podle našeho průvodce, budete schopni oživit všechny ty příběhy, které vám tak dlouho visí v hlavě.


Jak používat novinku pro vaše grafické romány?

Postup, který musíte provést, abyste mohli vytvořit své ilustrace v této aplikaci, je velmi jednoduchý. Během chvilky se stanete odborníkem na používání Novelty a tvorba vašich příběhů se pro vás stane dětskou hrou. Nejprve nezapomeňte, že tento program již máte stáhl jsem nainstaloval na vašem PC, takže nebudete mít žádné problémy.

Po stažení programu pokračujte k jeho otevření a v úvodním rozhraní uvidíte centrální panel, kde uvidíte, jak budou vaše příběhy zanechány. Také na levé straně uvidíte okno «Dějiny» kde budou možnosti, které vám umožní umístit vizuální prvky vašeho románu.

Přidejte mediální soubory

V okně příběhů budete mít možnost importovat všechny obrázky postav, které se chystáte použít pro román. Taky můžete přidat zvuk a animace chcete-li, což práci dodá profesionálnější ráz.

Čím originálnější multimediální obsah do své práce přidáte, tím bude lepší, proto si program a jeho nástroje dobře prostudujte. Můžete tak vytvořit příběh, který nebude co závidět žádnému jinému od velké společnosti.

Zveme vás k použití tohoto programu k vytvoření vašeho grafické romány a uvidíte, že z toho můžete mít spoustu užitku. Snažte se vytěžit maximum z nástrojů, které vám Novelty dává, a naučte se je používat co nejrychleji.

A když už jsme u komiksů, věděli jste, že můžete vytvářet komiksy pomocí fotoaparátu svého telefonu Android? Zveme vás, abyste to prozkoumali.

Určitě pro vás může být velmi užitečné dobře se pobavit při fotografování s přáteli v komiksovém stylu. Pokud vás zajímá, jak proměnit fotografie na anime nebo karikatury na Androidu nebo iPhone? pak vás tento článek zajímá. Z naší strany jsme se již dostali na konec článku, doufáme, že pro vás byl užitečný a můžete si vytvořit své vlastní grafické romány.

Také víte, co jsou soubory CBR nebo CBZ a jak je otevřít ve Windows 10?