Saltar al contenido

Jak vytvořit nebo požádat o kartu Paypal a nechat si ji rychle doručit domů

20 de julio de 2022

The elektronické platební platformy Byly jednou z velkých změn, které s sebou digitální věk přinesl. Všestrannost služeb, které nabízejí, přitahuje na jejich platformy stále více uživatelů.

To je případ PayPal, protože je jedním z nejpopulárnějších ve svém oboru. Není se čemu divit, protože jednou z jeho výhod je možnost vytvořit si účet bez kreditní karty. Na druhou stranu, jednou z nejvýraznějších funkcí této platformy je možnost, že jakmile se ke službě připojíte, můžete požádat o kartu PayPal.

Proto vám ukážeme kroky, které musíte dodržovat, abyste se naučili cJak vytvořit nebo požádat o kartu PayPal a jakmile o to požádáte, rychle dorazí k vám domů.

Vlastnosti PayPal karty

Služba poskytovaná platformou PayPal je jednou z nejoblíbenější elektronické platby a v nich větší rozmanitost. Jednou ze služeb, které má tato platforma pro své uživatele k dispozici, je tak předplacená karta PayPal.

Uvedená karta je propojena s renomovanou společností vydávající kreditní karty MasterCard. Nicméně, jak to je služba nabízená platformou PayPaljako je tento, není spojen s žádnou bankovní službou.

Proto by se to dalo označit jako nejpozitivnější vlastnost této služby, protože s kartou PayPal je možné provádět platby po celém světě tak, jak chcete. To znamená, že tato karta je dobře přijímána ve fyzických obchodech a online platformách, které zajišťují bezpečný prodej, po celém světě.

Karta nabízená elektronickou platební službou PayPal je tak jednou z těch, které uživatele nejvíce zaujaly. Platíte za vydání, takže později karta nevyžaduje poplatky za údržbusamozřejmě za předpokladu, že kartu dobijete alespoň jednou ročně.

Jak vytvořit nebo požádat o kartu PayPal?

Jakmile jste se rozhodli to zkusit služba předplacených karet nabízí platforma PayPal, další věc, kterou byste měli udělat, je požádat ji, aby ji měla ve vašich rukou.

První věc, kterou musíte udělat, je přejděte na oficiální online stránku PayPal Prepaid. Budete tedy znát všechny podmínky služby, které tato karta má. Pokud je tedy přijmete, budete muset vybrat pouze možnost „Požádat“, která je zobrazena v tomto okně.

paypal na notebooku

Později budete muset tento požadavek znovu potvrdit v novém okně, které server zobrazí, kliknutím na sekci „Požádat nyní“. Jakmile vyberete tuto možnost, platforma vám zobrazí formulář, ve kterém musítes zadejte řadu osobních údajů. Po jeho vyplnění stačí vybrat možnost „Odeslat“.

Nakonec musíte získat přístup ke svému e-mailu a počkat na potvrzovací e-mail, který vám přijde z aplikační platformy předplacených karet PayPal. Tím pádem, PayPal ověřuje pravost procesu aplikace karty.

Jak zajistit, aby mi požadovaná PayPal karta dorazila rychle domů?

The Platforma Elektronické platby PayPal Vyznačuje se snadností a rychlostí, s jakou jsou vyrobeny, protože je možné okamžitě platit v jakémkoli fyzickém obchodě, online nebo v aplikačních službách, jako je platba Rappi přes PayPal.

Kromě toho však tato efektivita, kterou nabízí platforma PayPal, nepokrývá pouze její platební metody, ale také rychlost a vnímavost, s jakou jsou žádosti přijímány a vyřizovány. požadavky uživatelů této služby.

Jakmile tedy zažádáte o předplacenou kartu PayPal, budete muset počkat jen několik dní, než vám karta dorazí domů. Takže nejjednodušší způsob, jak to dostat k vám domů rychle PayPal kartu, kterou jste požadovali, je správně a přesně vyplnit pole formuláře, který se zobrazí během žádosti.

Dobu, kterou zabere vaše předplacená karta PayPal závisí na ověřované platformě a potvrzení údajů, které jste zadali během požadavku.