Saltar al contenido

Jak vytvořit klan v Clash Royale a přimět jej, aby rostl, dokud nebude plný?

10 de agosto de 2022

Pokud jste fanouškem strategického titulu Clash Royale od Supercell. Pak byste měli vědět, že to umožňuje svým uživatelům navazovat přátelství a spojenectví prostřednictvím skupin zvaných klany. Ty jsou jedním z největších lákadel hry a právě proto dnes se naučíte, jak vytvořit klan v Clash Royale a jak jej rozrůst.

A je to tak, že v dnešní době chce mít každý svou vlastní skupinu s přáteli, kterou by mohl hrát (bez ohledu na to, o jakou hru jde). Toto je známo podle Společnost pro tvorbu Clash, tak v jedné z jeho prvních aktualizací přidávám tuto funkci. Přestože je starý, ne každý ho umí používat, takže níže uvidíte právě to.

Jak vytvořit klan v Clash Royale a přimět jej, aby rostl, dokud nebude plný?

První věc, kterou se naučíte, je vytvořit svůj klan, abyste mohli odpovědět na úvodní část otázky Jak vytvořit klan v clash royale a nechat ji růst, aby ji naplnila? (Měli byste také vědět, že pokud jej nechcete vytvořit, kdokoli se může připojit k soukromému nebo veřejnému klanu). Nyní je krokem číslo jedna pro vytvoření samozřejmě otevření vaší hry na mobilu (který si můžete zdarma stáhnout z PlayStore).

Poté musíte přejít na oddělit odSociální“, který se nachází ve spodní části. V něm otevřete tři záložky, jedničkou jsou klany, kde si můžete vybrat klan celosvětově pouhým dotykem.

Uvnitř uvidíte všechny hráče, kteří se připojili, a jejich úrovně. Pokud je klan dostupný a volný, můžete stisknout zelené tlačítko s názvem „Připojit» vstoupit. Ale protože to, co chcete, je vytvořit jeden, budete se muset přesunout na kartu číslo dvě.

V této sekci vám bude povoleno vytvořit klan za pouhých 1000 zlaťáků, jediný požadavek, který musíte splnit, je být alespoň na úrovni 1. Pokud toto splňujete a máte peníze, musíte si vybrat následující: jméno pro váš klan, znak, popis (tam umístíte pravidla).

Také typ (pokud je otevřený nebo zavřený), potřebné trofeje, které je nutné mít pro vstup do něj a nakonec umístění klanu (země, kde sídlíte). Po konfiguraci všeho se dotkněte tlačítka „Vytvořit“ a připraveni, budete hrdí vůdce své vlastní skupiny válečníků.

Strategie, jak naplnit svůj klan lidmi

Nyní, když víte, co je proces tvorby, je čas, abyste dokončili odpověď na otázku Jak vytvořit klan v Clash Royale a přimět jej, aby rostl, dokud nebude plný?k tomu musíte znát nějaké triky, které vám pomohou mít ten nejlepší klan.

První věcí je shromáždit skupinu přátel (alespoň tři), za tím stojí myšlenka, že můžete mít důvěryhodné spoluvůdce, kterým můžete opustit klan, když nebudete přítomni (nikdy nedávejte spoluvůdce cizím lidem).

Jako druhý trik nebo tip byste měli omezit pití na minimum a klan otevřený. I když chcete, aby to bylo exkluzivní, nejlepší způsob, jak rychle růst, je umístit malý minimální počet pohárů a také nechat klan otevřený komukoli. (to umožní lidem, aby vás našli).

clash royale postavy slaví

Tip číslo tři by bylo co nejdříve zvýšit úroveň svého klanu. Jakmile dosáhnete minimálního počtu hráčů, musíte hrát klanové války nebo vytvořit a uspořádat svůj vlastní turnaj, protože to zajistí, že se lidé, kteří se přihlásili, nebudou nudit, a díky tomu budete o level výš, což vám ukáže více vysoko nahoře.

Nakonec pozvěte soupeře nebo silné protivníky, aby se k vám připojili. Můžete to udělat tak, že si prohlédnete historii bitev a pošlete jim pozvánku. A zároveň radí nejvíce nováčkům, dává jim data jako jak často vyjde nová karta nebo jak vyhrát a získat gemy a truhly zdarma, aby se rychle vyrovnali.

K tomu už není co říct, takže otázka Jak vytvořit klan v Clash Royale a přimět jej, aby rostl, dokud nebude plný? je již zodpovězeno, přejděte nyní do svého mobilu a založte svou skupinu.