Saltar al contenido

Jak vytvořit efekt „zpomaleného pohybu“ v CapCut na mých videích? – Efekt zpomaleného pohybu

12 de agosto de 2022

Pokud jste udělali nahrávku a chcete jí dát speciální nádech, lajkujte přidat efekt zpomaleného pohybu v CapCut můžeš to udělat. Pokud chcete vědět, jak pomocí této aplikace upravovat svá videa, jste na správném místě.

Jak získat přístup k funkci rychlosti v CapCut a jaké režimy existují?

V CapCut můžete provádět různé úpravy svých projektů, abyste jim dodali originalitu, jako je odstranění zvuku z nahrávky a přidání dalších efektů. Další věc, kterou můžete udělat, je řídit rychlost, buď ji zvýšit, nebo zpomalit.

Pro přístup k této funkci si stačí stáhnout aplikaci do počítače, poté z daného projektu kliknout na záložku audio a poté na rychlost. Odtud můžete provádět libovolné změny.

Normální

V sekci Rychlost videa máte možnost Normální; to je velmi snadné pro nováčky v aplikaci. S ním můžete zvýšit rychlost videa nebo jej umístit do zpomaleného záběru.

Stačí vybrat tu část nahrávky, na kterou chcete mít tento efekt, a pohybem šipky doleva zpomalit okamžik.

Křivka

Tato možnost rychlosti vyžaduje, abyste měli internet, abyste jej mohli používat, to také má sedm výchozích šablon pro provádění změn rychlosti podle zavedených vzorců.

Skutečnost použití tohoto či jiného efektu ve vašem projektu nijak neubírá na kvalitě záznamu, naopak touto aplikací můžete kvalitu produktu obohatit.

Jaká je správná rychlost pro zpomalení videa?

Na několika sociálních sítích je povoleno nahrávat videa upravená v CapCut, ale jejich maximální délka je 15 až 60 sekund.

Vždy se doporučuje, že čím je video kratší, tím je pravděpodobnější, že jej lidé dokoukají až do konce. Proto, pokud se chystáte používejte efekt zpomaleného pohybu, nezneužívejte jej.

Jaké další funkce mohu přidávat a upravovat pomocí CapCut?

CapCut je jeden z nejúplnějších a nejstahovanějších editorů na trhu, ideální pro ty, kteří nemohou upravovat své video z počítače. Nejen, že má zvukové efekty, ale má také řadu nástrojů, které vám umožní přidat další efekty, které mu dodají zvláštnost, kterou ve své nahrávce hledáte.

Aplikujte animace nebo stírání

Animace nebo nárazníky jsou efekty, které lze použít ke spuštění nebo ukončení videa. V aplikaci najdete několik typů závěsů, které si můžete vybrat pro své nahrávky.

Chcete-li použít jeden z těchto nárazníků, musíte být v projektu a v sekci úprav musíte kliknout na sekci animace. Poté vyberte ten, který se vám líbí na začátku nebo na konci videa.

Přidejte zvukové efekty

zvukové efekty Jsou další možností široce používanou editory videa. V aplikaci máte několik typů: efekt veverky, hluboký, nízký, vysoký a zkreslený.

editor videa capcut

S tímto editorem videa nemusíte svůj projekt nahrávat dvakrát, abyste do něj přidali tento zvukový efekt. Stačí přejít na úpravu projektu a použít zvukový efekt.

obrátit video

Jedním z nejvyhledávanějších efektů je přetáčení nebo přetáčení videa. To spočívá ve sledování záznamu, že místo toho, aby šel od začátku do konce, dělá opak, viděno od konce do začátku. Tento efekt se také nachází v editoru aplikací a je jedním z nejpoužívanějších tvůrců obsahu TikTok.

Ozdobte efekty

Proces úprav začal zdobením obrázků, které se mají nahrát na sociální sítě. To bylo to, co odstartovalo video edice s možností přidání všech možných efektů.

Účinky aplikace jsou uloženy podle kategorií, jako jsou: základy, rozmanitost, nálady, trendy, texty, láska a další. Stačí si jej poprvé stáhnout a aplikovat na projekt.

Vyberte si rozlišení

Až budete mít své video hotové, můžete si ho stáhnout tak, aby se uložilo do galerie vašeho mobilu a můžete ho použít kdykoli budete chtít v jakékoli aplikaci. Před provedením této akce však můžete nastavit kvalitu a velikost projektu tak, aby byl přijat platformami sociálních médií.

zpomalené video

Kroky ke sdílení videa CapCut přímo na TikTok z mobilu

Po dokončení video produkce musíte stiskněte šipku v horní části obrazovky pro export a uložení videa do galerie vašeho zařízení. Poté můžete materiál sdílet výběrem platformy TikTok. Vždy je dobré, když si video před nahráním nejprve prohlédnete, abyste ověřili výsledek a mohli opravit detaily, které se vám nelíbí.