Saltar al contenido

Jak vytvořit dokument Excel vytvořený na Macu kompatibilní s Windows

14 de julio de 2022

Když přijde čas na sdílení souboru, ať už jde o pracovní aspekt nebo jakýkoli jiný, vyžaduje to mnoho technik. Pokud jde o tabulky, vytvoření kompatibility dokumentu aplikace Excel není obtížné, protože vše lze dokončit pomocí stejného softwaru v sadě.

Jak se vyvíjela technologie, tak se vyvíjela exponenciální růst a zlepšování programů které to doplňují.

To jednoznačně zahrnuje sadu tak nepostradatelnou, jakou má Microsoft. No, nejvíce se používá k plnění úkolů, které přímo souvisejí s manipulací s informacemi.

Vzhledem k tomu, že tento program také představuje jeho operace, je v rámci možností povinným aspektem zajištění kompatibility dokumentu Excel. No, v průběhu let to bylo zaznamenáno zásadní a důležité což vyplývá z jeho používání.

Tímto způsobem a prostřednictvím tohoto prostoru budeme hovořit o možných převodech formátu, které lze provést do tabulek. Aby každý uživatel mohl sdílet své soubory s těmi, které potřebuje.

Proč je nutné vytvořit dokument Excel kompatibilní mezi operačními systémy?

Zdá se, že použití archů a tiskovin bylo v minulosti ponecháno, nebo se používá pouze v papírnictví většího významu. Protože mnoho subjektů (včetně společností) přijalo digitalizaci jako prostředek ke čtení a získávání dokumentů.

Tabulky jsou nepostradatelnými nástroji v oblastech, které vyžadují správa a úprava databáze dělat svou práci.

Proto je v obchodních oblastech vyžadována dostupnost těchto dokumentů na základě jakéhokoli formátu nebo rozšíření. To vše za účelem, aby to mohli zvládnout všichni členové pracovní sféra.

Naučte se, jak vytvořit dokument Excel kompatibilní mezi operačními systémy

V kancelářských prostorách je běžné, že každý člen pracuje v jiném týmu než ostatní. V tomto případě by měl být sdílen soubor, který byl redigován z počítače Mac na Windows.

Ačkoli se to zdá nemožné kvůli pověsti rivality a funkčním vlastnostem, které každý z nich doprovázejí, obsah lze sdílet mezi oběma operačními systémy.

Když už mluvíme o tabulkách, vytvoření dokumentu Excel, který byl vytvořen na počítači Mac kompatibilní, je opravdu snadné. Tak jako vše závisí na formátu rozšíření, který používáte, takže si jej můžete přečíst ve Windows. Pokud však chcete otevřít a upravit dokument také na svém zařízení Android, je možné tak učinit pomocí Polaris.

Kroky k zajištění kompatibility dokumentu Excel vytvořeného na Macu s Windows

Microsoft Office ve výchozím nastavení ukládá listy Excelu prostřednictvím rozšíření „XLSX“. prodloužení že povolit čtení nejnovějších verzí této sady na Windows.

V případě, že se ocitneme v možnosti, že kdokoli může používat předchozí verze, existuje jiný formát, který zajišťuje jeho kompatibilitu.

kompatibilita excelových dokumentů

Jakmile je edice v listu Excel otevřena nebo dokončena, otevřete kartu „Soubor“ a klikněte na „Uložit jako…“.

Uvnitř malého okna vyhledejte místo, kam chcete dokument uložit. Stažením nabídky „Formát“ změňte nastavení nastavené pomocí „Excelový sešit 97-2004“.

Toto rozšíření umožňuje číst jakoukoli verzi po roce 1997, která je nainstalována na počítači, i když se jedná o dokument sdílený jinou osobou.

Na konci této změny zbývá pouze stisknout tlačítko «Uložit» a začněte sdílet soubor ve svém pracovním prostoru.

Kompatibilita v rámci oblastí je nakonec nanejvýš důležitá. No, zatím jsme viděli, jak důležité a nutné je, aby byl dokument Excel kompatibilní.

Vše funguje za účelem zvýšení komfortu a mezilidských vztahů v těchto oblastech. Kde si pohodlí při manipulaci s dokumentem může užívat více než jeden kolega bez ohledu na jeho původ.

Práce s databázemi je dnes velmi důležitá. Proto je nutné naučit se sdílet tento typ souborů, když je to opravdu nutné, jako je import dat z excelovského dokumentu do databáze OpenOffice.