Saltar al contenido

Jak vytvořit bezplatný účet Microsoft Azure bez kreditní karty

19 de agosto de 2022

Microsoft chce zůstat v čele služeb pro ukládání dat. Z tohoto důvodu vytvořil Azure, svůj komerční návrh na ukládání digitálních dat v cloudu. Jak si můžeme vytvořit bezplatný účet Microsoft Azure bez kreditní karty?

Vytvoření účtu v Azure vám to umožní spravovat efektivněji zdroje vaší společnosti. Kromě toho můžete vytvořit webovou stránku s Azure, to je součást funkcí, které má.

Veškeré zpracovávané informace obvykle putují na místní servery, které představují významnou investici a vyžadují neustálou údržbu.

To se promítá do velkého množství zdrojů, peněz a lidského personálu, což často nezaručuje bezpečnost informací.

Otevření účtu Microsoft Azure vám tedy umožní nejen značné úspory, ale také bezpečnostní certifikáty a servisní smlouvy.

Téměř nekonečná možnost tvořit záloha stejně jako přiřazování statické IP adresy virtuálnímu počítači s Azure téměř okamžitě. Podívejme se, jak si vytvořit účet v Microsoft Azure zdarma, bez kreditní karty.

Jak vytvořit bezplatný účet Azure bez kreditní karty

Mnozí chtějí mít přístup k tomuto typu služby, která vám mimo jiné dává možnost vytvářet webové stránky. Ale obecně se zdržují kvůli ekonomickému faktoru, a proto je důležité mít možnost vytvořit si účet v Azure zdarma.

První věc, kterou musíme udělat, je zadat web Azure a zaregistrovat se. Je třeba poznamenat, že pokud nemáme e-mailový účet Microsoft nebo GitHubmusíme vytvořit bezplatný, abychom se mohli přihlásit.

Následně vás stránka přesměruje na jinou, kde musíte kliknout na tlačítko „Začít zdarma“. tam musíte vyplňte registrační formulář s vašimi osobními údaji, jako je celé jméno, místo, telefonní číslo. Chcete-li ověřit svou identitu prostřednictvím zadaného čísla, můžete si vybrat, zda vám bude zavolána nebo přijata textová zpráva s ověřovacím kódem.

Po zadání kódu musíte potvrdit pravdivost vaší identity prostřednictvím údajů o kreditní kartě. Tyto údaje jsou pouze pro účely registrace účtu, ale protože se jedná o bezplatný účet, nebudou vám účtovány žádné poplatky. Po zadání platných údajů o kreditní kartě vás systém přesměruje k poslednímu kroku.

Nyní budete muset zkontrolovat smlouvu a prohlášení o ochraně osobních údajů, čímž dokončíte registraci. Jakmile tento krok provedete, dokončíte bezplatnou registraci svého účtu Microsoft Azure.

Jak dlouho mohu používat svůj bezplatný účet?

Jakmile si vytvoříte svůj účet Microsoft Azure zdarma, můžete jej používat 30 dní bez jakýchkoliv servisních poplatků. Během této doby budete mít bezplatný přístup k nejpoužívanějším produktům Azure. Patří mezi ně virtuální počítače Azure, úložiště a databáze a navíc použijte kredit 200,00 $ na jakoukoli jinou službu po dobu 30 dnů.

konektivita microsoft azure

Kromě těchto omezených výhod budete moci využívat další bezplatné služby, jako jsou bezserverové produkty, kontejnery a umělá inteligence. A nejen na 30 dní, dokonce i neomezeně, zdarma, pokud se přihlásíte k odběru.

Systém Microsoft Azure vám nebude z žádného důvodu účtovat poplatky z vaší kreditní karty, pokud neupgradujete své předplatné. To by se mělo stát na konci čas zkušební verze zdarma, načež vám bude oznámeno, že jeho platnost vypršela. Budete také vyzváni k obnovení nebo upgradu předplatného, ​​pokud si to přejete, abyste mohli i nadále využívat výhod Azure.

jak bys mohl ocenit bez kreditní karty to nejde mít přístup na bezplatný účet Microsoft Azure, protože je to jednoznačný požadavek. Důležité je, že se používá pouze k ověření vaší identity, ale nebude generovat žádné poplatky, pokud se samozřejmě nerozhodnete aktualizovat své předplatné.

Již po prvních 30 dnech zkušební verze budete mít čas experimentovat s výhodami Azure. Můžete se rozhodnout, zda se vám cena jejich služeb vejde do kapsy. Nebo v nejhorším případě zažijete, jaké jsou tyto typy služeb iCloud.