Saltar al contenido

Jak vytvořit aplikaci nebo aplikaci filmů a seriálů rovnocennou Netflixu pomocí Appcreator24

28 de agosto de 2022

S filmovými aplikacemi, jako je Netflix, mobilní telefon s dobrou obrazovkou, sluchátka a ležení v posteli můžete si zajistit příjemný filmový večer. Ale i tak je pochopitelné, že ne každý může mít z toho či onoho důvodu okamžitý přístup k těmto aplikacím. Mohou se dokonce objevit i tací, kteří to nepreferují.

Nepřipadá vám, že si ty filmové aplikace můžete upravit podle svého? Abyste je měli po ruce a ještě je sdíleli s přáteli. No, to je možné, protože můžete svou vlastní filmovou aplikaci! A nemusíte být zkušeným programátorem, abyste jím byli, dokonce ani nemusíte být programátorem, zvládne to každý!

Jak se používá Appcreator24?

Appcreator24 je jednou z nejvíce stránek pro vytváření vlastních aplikací pro Android. Stránka je online a můžete navštívit přímo pomocí PC nebo vlastního mobilního telefonu. Při vstupu si musíte zaregistrovat účet, provést tento rychlý proces a budete jej moci používat.

Rozhraní je příliš snadné na pochopení. Jakmile jsme vstoupili, klikněte na tlačítko „nová aplikace“. Tím se dostanete do okna, kde vyplníte základní údaje aplikace. Pojmenujte ji, vyberte ikonu a přidejte popis aplikace.

Můžete nahrát vlastní ikonu nebo si vybrat z několika předvoleb. Dalším krokem je výběr barvy pozadí a stylu. Chcete-li navrhnout filmovou aplikaci, Musíte vybrat možnost „přístup na webovou stránku“ jako typ aplikace. T

Budou se ptát na název vašeho webu a jeho adresu. To je zbytečné a později jej můžete smazat, ale musíte to udělat tentokrát jen proto, abyste postoupili k dalšímu kroku. Vložte tedy náhodnou stránku a jméno a netrapte se tím.

Jakmile dokončíte první čtyři kroky, budete moci aplikaci spravovat. Stránka nám velmi přehledně ukazuje možnosti v levém sloupci. můžete volně změnit obecné údajeupravte rozvržení a barvy, ikony a popis a přidejte zásady ochrany osobních údajů.

Tento poslední je důležitý.stačí kliknout na odkaz, který je v části „zásady a soukromí“, zkopírovat text, který vám stránka zobrazuje, a vložit jej do textového řádku pod odkazem.

Jak přidám sekce do své aplikace?

V levém sloupci vyberte „Sekce“. Poté vás požádají, abyste si vybrali, jaký typ sekce chcete udělat, vyberte možnost „karty“. Vyplňte údaje, jako je název sekce a barvy. Poté, kde je uvedeno karty, klikněte na tlačítko „vytvořit“ a vyberte „karta s obsahem“.

Tímto způsobem vytvoříte kategorie filmů. V části „Obecné“ vyberte barvu pozadí. V části „obsah“ vyberte název a podnadpis své kategorie. Například „Animace“. A konečně poslední část, která říká «popis» je místo, kam přidáte každý film.

Napište název filmu, nahrajte malý obrázek filmového plakátu a nakonec tam, kde je napsáno „odkaz“ z vyberte možnost „otevřít web“ a Tam vložíte odkaz na film.

Kde získám filmy, které vložím do své aplikace?

Cílem je vložit tam odkazy na filmy autorská práva zdarma online v cloudovém úložišti. Nejdoporučovanější a nejpohodlnější věc je, že hledáte mraky, jako je Disk Google. Nevkládejte odkazy na filmy že existují stránky, které porušují autorská práva, protože jsou to stránky náchylné k vymazání filmů na základě autorských práv.

filmy z mobilního telefonu s aplikací podobnou netflixu

Jakmile vložíte odkaz a vše ostatní klikněte na „vytvořit“ a otevřít vytvořilo malé tlačítko filmu, které se po kliknutí automaticky otevře a budete jej moci vidět! Tento proces spočívá v tom, že se vyzbrojíte a naplníte kategorie. Vyberte, kolik sloupců filmů bude, a přidejte jeden po druhém.

Můžete vytvořit tolik sekcí a kategorií, kolik chcete, a postup je stejný. To vyžaduje hodně kreativity a Je jen na vás, jak krásně stránka bude vypadat. Ale nyní budete mít svou vlastní aplikaci, abyste si mohli vychutnat přizpůsobené filmy!