Saltar al contenido

Jak vytvořit a otevřít účet v Mercado Libre – Obchodní účet nebo uživatelský účet

26 de agosto de 2022

Pro nikoho není tajemstvím, že v dnešní době je téměř vše řízeno pomocí techniky. už není potřeba ani osobně nechodit na stránky být schopen získat nebo spotřebovat produkt.

S novou modernitou existují tisíce aplikací, které nám nabízejí možnost získat produkt určitým způsobem tak, aby se k nám dostal není třeba se hýbat.

Totéž se děje s webovými stránkami nákupů a prodejů. Tyto jsou vyrobeny speciálně pro nabízet zboží nebo služby aby se vaše informace dostaly přes internet k milionům lidí.

Modalita těchto webových stránek spočívá v provádění nákupů prostřednictvím digitálních katalogů což je v něm vidět, po výběru způsobu platby mnoho z těchto stránek přijímá peníze na účty, jako je mimo jiné PayPal, Skrill.

Po zaplacení položky dojde k dohodě s prodejcem, společností nebo obchodem doručit totéža to buď osobně nebo prostřednictvím balíkové společnosti na adresu uvedenou kupujícím .

Jak vytvořit firemní a uživatelský účet v Mercado Libre?

Pro založení účtu jako fyzická osoba stačí přidat email, jméno a heslo. Zatímco k vytvoření firemního účtu Mercado Libre vyžaduje e-mail, jméno, obchodní název tohotoa heslo.

Mercado Libre však může klást další otázky o činnosti společnosti. Můžeme také změnit náš stávající osobní účet, na podnikatelský účet stačí změnit nastavení a přidat nové požadavky.