Saltar al contenido

Jak vytvořit a nastavit kanál oznámení na Discord – úplné nastavení

25 de agosto de 2022

Discord je jednou z populárních platforem současnosti, která má již miliony uživatelů. Mnozí se připojují online, aby mohli komunikovat v živém chatu, videohovorech s ostatními uživateli o konkrétní hře. Možná budete chtít komunikovat se všemi členy Discordu. To je důvod, proč vám tato platforma umožňuje vytvořit reklamní kanál. Věnujte pozornost tomuto článku, protože vám řekneme, jak vytvořit a nakonfigurovat kanál oznámení v Discord a jeho výhody.

Jaké jsou výhody oznamovacího kanálu na Discordu?

V současné době se s využitím technologií a přístupu k internetu rozmohlo využívání sociálních platforem, kde je uživateli dána možnost vstupovat do chatovacích místností, volat, sdílet, najděte a přidejte své přátele a známé na Discord, abyste mohli chatovat a komunikovat na konkrétní téma.

V rámci těchto platforem je Discord. Sociální nástroj, který vám umožní spojit se s ostatními uživateli. Toto médium má možnost, která vám umožní vytvořit oznamovací kanál, abyste byli informováni o tisících členů po celém světě. Podívejte se na výhody oznamovacího kanálu na Discordu.

vysoký rozsah

Udržet informovanou skupinu lidí může být někdy obtížné, někteří nemusí dostávat informace ve stejnou dobu. V případě Discordu můžete vytvořením oznamovacího kanálu propojit členy tak, že prostřednictvím textové zprávy Každý se k informacím dostane rychle a snadno.

To je výhodné, protože to umožňuje distribuci oznámení velkému počtu lidí, kteří jsou připojeni, a stává se tak informativní platformou pro masivní šíření ke všem členům kanálu, což umožňuje každému být informován o relevantních událostech, které lze sdílet na Discordu.

reklamní kanál na discordu

Prémiový tarif není nutné uzavírat

Platforma Discord nabízí uživatelům různé typy úrovní a plánů předplatného. Některé z těchto plánů, zejména plán Premium, nabízejí více výhod a výhod. Nyní, pokud nemáte speciální plán, jako je balíček Premium, ale máte tradiční účet Discord, můžete si vytvořit svůj oznamovací kanál.

Důvodem je, že to umožňuje poskytovat výhody všem uživatelům, včetně obchodníků, dodavatelů a exkluzivních a významných klientů, každý bude moci mít tento reklamní kanál, znát informace bez nutnosti investovat a nasmlouvat služby v prémiovém plánu. Musíte mít nejnovější verzi Discordu.

Zveřejňujte své vlastní zprávy nebo přednastavené šablony

Další výhodou oznamovacího kanálu je, že můžete poslat jednu zprávu, která se dostane ke všem členům. Umožňuje vytvářet vlastní zprávy odkazování na nové informace o událostech nebo událostech. Můžete také použít přednastavené šablony pro automatické odesílání zpráv.

Na druhou stranu můžete provést potřebné úpravy pro aktivaci rolí a posílat na tento oznamovací kanál zprávy, které publikovali ostatní členové, a můžete zcela zdarma navýšit množství až 10 zpráv. Pamatujte, že zprávy budou odesílány automaticky.

Zmínky

Další zajímavé výhody jsou z hlediska zmínek: @všichni a @zde, platforma Discord jim umožňuje být poslat na servery každého z členů které jsou připojeny k reklamnímu kanálu. To vám umožňuje privilegovat a udržovat soukromí kanálů. Na Discordu si také můžete nastavit soukromí svého serveru.

zmínka o rolích v nesouladu

Na druhou stranu ve zprávách, které zveřejňujete v oznamovacím kanálu, můžete dokonce nejen textové zprávy, ale můžete je také doprovodit obrázkem, videem, emotikonem nebo gifem narážejícím na novinku a ty budou moci zobrazit všechny členy registrované v kanálu. Zprávy také budou moci upravovat nebo upravovat pouze osoby autorizované prostřednictvím konfigurace role.

Jaký je rozdíl mezi normálními kanály a oznamovacími kanály na Discordu?

Pokud mluvíme o rozdílech mezi kanály na platformě Discord, jedním zvýrazněním mezi normálními a oznamovacími kanály je to, že v případě oznamovacích kanálů uvidíte, že je k dispozici tlačítko pro sledování daného kanálu. . To znamená, že zpřístupňuje členům nebo vašim kontaktům, že se mohou připojit a sledovat tento kanál ze svých osobních serverů.

To jim umožní přístup k aktualizacím a novinkám a navíc lze zprávy vybrané v oznamovacích kanálech odesílat jako tradiční zprávy. To se neděje na běžných kanálech Discord. Zkuste si proto vytvořit svůj reklamní kanál a užívejte si jeho výhod.

Jakým postupem mám vytvořit kanál oznámení na Discordu?

vytvořit oznamovací kanál na discordu

Vytvořte kanál oznámení na Discordu je to velmi snadné a jednoduché. Podívejte se na následující kroky: Z preferovaného prohlížeče zadejte svůj účet pomocí uživatelského jména a hesla nebo z aplikace svého mobilního zařízení. Pokud jste se nezaregistrovali, můžete si vytvořit Discord účet na jejich oficiální stránce. Jakmile jste uvnitř, přejděte na levý panel a klikněte na možnost Vytvořit kanál.

Dále klikněte na ikonu +, která vás přenese do dalšího okna, kde musíte vybrat typ kanálu, kliknout na Kanál oznámení a přiřadit mu název a pro dokončení klikněte na možnost Vytvořit kanál. Ale při vytváření kanálu oznámení Discord musíte vzít v úvahu nastavení oprávnění.

Jak nastavit oprávnění?

udělte oprávnění v kanálu oznámení neshod

Nastavení oprávnění na velmi důležité, protože vám to umožní nastavte akce, které bude moci role Reklamy, kterou jste vytvořili, provádět. Chcete-li to provést, klikněte na Nastavení reklamního kanálu, klikněte na Role reklam a poté na Pokročilá oprávnění. Zde musíte procházet všechny možnosti v seznamu, které jsou k dispozici, a nakonfigurovat jednotlivá oprávnění. Pro dokončení klikněte na Uložit změny a je to.