Saltar al contenido

Jak vytvářet přechody v Prezi a jak je používat – Nástroje, které potřebujete

20 de agosto de 2022

Při navrhování prezentací byste měli začněte je chytat v Prezi přechodným způsobem jako průvodce pomocí všech nástrojů, které Prezi má, je poměrně snadné.

Prezi je prezentační nástroj který vám umožňuje prezentovat, vytvářet přechody a sdílet prezentace bez znalosti designu, poskytuje vám všechny nástroje, které potřebujete k tomu, abyste ve svých prezentacích odvedli tu nejlepší práci.

Umožňuje vám také získat analýzy, abyste viděli, jak uživatelé interagují s vaší prezentací, kolikrát byla zobrazena a jak dlouho.

Prezi pracuje na nelineárním schématu prezentace, prezentace jsou tvarované a obsahují nápady a to pro zobrazení informací musíte jít hluboko, abyste viděli detaily.

doporučuji vám vytvořit myšlenkovou mapu svého tématu prezentovat. Velmi dobře definujte ústřední téma, kterému se chcete věnovat, a vytvořte body, kterými chcete podpořit své ústřední sdělení

Snadno vytvářejte přechody v Prezi

Přechody v Prezi pracují z jednoho rámu do druhého. Naučte se, jak vytvořit prezentaci od začátku, přidat témata, podtémata a přizpůsobit prezentaci. Když máte Prezi účet, přihlaste se ke svému účtu a klikněte na prezentaci od začátku, tímto způsobem začnete vytvářet svůj design.

Tím, že naši prezentaci dostaneme na obrazovku od začátku, můžeme přibližovat a oddalovat, abychom viděli všechny naše prázdné plátno pro naši tvorbu. Začneme vytvářet různé rámečky a dokonce změníme typ rámečku.

Rámečky by byly diapozitivy, kdyby byly pouzdro powerpoint. Vytvořené rámy je nutné přidat do tras, kliknutím pravým tlačítkem myši najdete možnost přidat do trasy.

Jakmile dosáhnete požadované cesty, začnete aplikovat svůj přechod použitím prvního snímku nebo rámečku a jistě použijete druhý a tak dále. dokud nedokončíte svůj návrh. Pokaždé, když použijete rámeček, okamžitě se objeví na obrazovce jako hlavní a zobrazí se všechny vytvořené informace.

Pokud vzdálenost mezi jedním rámem a druhým rámem je velmi velký, vytvoří efekt přiblížení, který již nebude posouvat, jako v případě větší aproximace mezi jednotlivými snímky. Stejně jako rámečky je můžete otáčet a tímto způsobem dojde k přechodu.

nástroje, které potřebujete

Prezi obsahuje ve svých nástrojích různá témata pro vaše prezentace máme stylpomocí tohoto nástroje můžete upravit pozadí, například barvu pozadí nebo obrázek.

Musíte mít dobrý barevný kontrast s pozadím se všemi prvky, které přidáte navrch, tedy jasné odlišení. Můžete také upravit tvar motivů, to znamená, že má kolekci tvarů, jako je např kruhy, čtverce, obdélníky, šestiúhelníky mimo jiné.

Můžete také změnit barevné schéma, tj. Prezi vám již nabízí barevnou paletu, i když si můžete vytvořit svůj vlastní. Na druhou stranu jsou zde různé texty a fonty, takže si můžete vybrat ten, který se vám nejvíce líbí.

Prezi má také nástroj protínání prvků, kompletní nabídku, jako je text, ikony, obrázky, zvuk, grafika, vkládání videí a další. Konečně máte možnost sdílet, to znamená v době vytváření prezentace, dokud nebudete moci sdílet s ostatními lidmi.

Jak používat přechodové nástroje v Prezi?

Přechodové nástroje v Prezi se snadno používají. Pokud například chcete vytvořit vícesnímkové prezentace, kde chcete změnit polohu, rotaci a měřítko, Prezi to udělá.

Prezi nástroje pro přechody

Vše bude záviset na velikosti, poloze, orientace a otáčení rámečku, abyste získali plynulý přechod. Chcete-li dosáhnout rotace v rámečku, umístěte kurzor do rohu rámečku, stiskněte levé tlačítko a začněte otáčet, dokud nedosáhnete požadovaného, ​​aniž byste pustili kurzor.

Velikost můžete zvětšovat a zmenšovat kliknutím levým tlačítkem na střed rámečku, dokud se ve dvou malých políčkách neobjeví znaménko plus a mínus, a klikněte na možnost, kterou chcete provést.

Pro pozice levého kliknutí stisknutím ve středu rámu se budete moci vzdálit nebo přiblížit jeden rám k druhému.