Saltar al contenido

Jak vytvářet obrázky a kresby zdarma na WhatsApp pomocí klávesnice na Androidu

2 de agosto de 2022

whatsapp je chat preferovaný mnoha uživateli po celém světě. Mluvíte s rodinou a přáteli a dokonce se setkáváte s lidmi. Existují aplikace, díky kterým je konverzace zábavnější, mimo jiné s hádankami, výzvami, řetězy, ale tentokrát vás naučím, jak vytvářet figurky a kresby zcela zdarma na WhatsApp.

Existují nástroje, díky kterým je náš život šťastnější nebo alespoň takový je velmi užitečné nás na chvíli pobavit. Pokud se o to můžete podělit i se svými blízkými, platí to dvojnásob.

Jak vytvářet figurky a kresby zdarma na WhatsApp

Můžete předvést své umělecké dovednosti a rozesmát své kontakty pomocí těch nejvtipnějších kreseb. Všechno je to o aplikaci Malování pro chat což vám umožní vytvářet kresby od začátku a sdílet je ve svých chatech WhatsApp.

Nainstalujte si aplikaci Paint for Chat z Obchodu Play a je to zcela zdarma. Až budete mít aplikaci staženou, přihlaste se a budete mít zcela prázdné plátno, na které můžete kreslit a s různými nástroji, které můžete použít.

Vyberte typ pera. První nástroj v pravé dolní části aplikace je nástroj pero. Pokud jej vyberete, můžete si vybrat typ pera, který určí, jaký tvar bude mít čára, kterou nakreslíte. Můžete si vybrat mezi Simple, Eraser, Emboss, Blur a SrcATop

Vyberte barvu pera. Nástroj hned vedle pera je Picker, kde si můžete vybrat barvu pera nebo čáru, kterou budete na plátno kreslit. Výhodou Pickeru je, že si můžete vybrat z nekonečného množství barev na barevném kole.

Dokonce si můžete zvolit intenzitu barvy. Když si vyberete požadovanou barvu, stačí stisknout střed barevného kolečka. Vyberte barvu pozadí. Stejně jako barvu pera si můžete vybrat z řady barev na barevném kole barvu, jakou chcete mít pozadí kresby. Než začnete kreslit, vyberte barvu pozadí, jinak bude to, co jste předtím udělali, vymazáno.

Přidejte postavy do výkresu

Pro ty, kteří nejsou příliš zruční v kreslení od ruky, aplikace umožňuje přidat výchozí tvary. Můžete si vybrat postavu a umístit ji na plátno v požadované velikosti a na požadované místo.

Můžete si vybrat mezi Line (čára), Curve (křivka), Oval (ovál), Rectangle (obdélník), Kulatý obdélník (čtvercový obdélník), Triangle (trojúhelník) a Diamond (kosočtverec).

Pomocí nástroje Výběr, který se používá k výběru barvy čáry, můžete vyberte barvu postavy. Nejste omezeni na výběr mezi malou skupinou barev, ale máte velmi široký výběr.

V případě, že se mýlíte

Pokud uděláte chybu, nic se neděje, protože aplikace má vpravo dole dvě tlačítka, která jsou pro dělat a opakovat změny. Pokud existuje řádek, který se vám nelíbí, můžete jej odstranit stisknutím tlačítka Zpět, což je šipka směřující doleva. Můžete vrátit až devět kroků zpět.

Pokud se vám ale kresba vůbec nelíbí, stačí stisknout tlačítko, které má tvar malého koštěte a plátno bude zcela prázdné.

Sdílejte na WhatsApp

Jakmile bude váš výkres dokonalý, můžete jej sdílet se svými kontakty. zmáčkni tlačítko sdílet který je v pravém horním rohu a vyberte WhatsApp.

možnost sdílení platformy

Můžeš sdílejte jej s jedním ze svých kontaktů nebo jej pošlete přímo skupině WhatsApp. Máte také možnost sdílet jej ve stavu WhatsApp, takže jej uvidí všechny vaše kontakty.

Malování pro chat funguje nejen pro WhatsApp, ale také můžeš použití s ​​jinými sociálními sítěmi. Bezpochyby to udělá váš WhatsApp barevnějším. Můžete vytvářet figurky a kresby a sdílet je v příbězích Instagramu, Instagram Feed, Facebooku, Twitteru a dokonce i telegramových chatech.