Saltar al contenido

Jak vytisknout oboustranný dokument PDF nebo Word, aniž by vyšel vzhůru nohama

25 de agosto de 2022

Dokumenty a soubory jsou velmi důležitými prvky pro jakýkoli typ společnosti. Tyto dokumenty pomáhají kontrolovat zdroje a personál společnosti a také znát dříve provedené pohyby.

Existují různé typy dokumentů, které jsou chráněny v různých typech počítačových formátů, mezi ně patří: formát ISO, tyto dokumenty jsou obrazy disku které lze nahrát na jiné CD nebo pendrive.

Formát JPG / GIF / PNG které se používají pro obrázky, formát AVI / MPEG / MP4, což jsou video formáty, formát DOC / TXT tyto se používají pro vytváření a úpravu textových souborů, formát EXE pro instalaci nových programů, MP3 pro zvuk a PDF.

Jak můžete vytisknout oboustranný dokument PDF nebo Word, aniž by vyšel vzhůru nohama?

Dále vám krok za krokem ukážu, jak můžete své dokumenty PDF nebo Word vytisknout na obě strany, aniž by vyšly vzhůru nohama, a získat tak dokument připravený k doručení, a v případě, že nemáte k dispozici černý inkoust, můžete se naučit, jak vytiskněte textový dokument bez černého inkoustu v kazetě

Krok 1

Pokračujte otevřením dokumentu v aplikaci Microsoft Word v možnosti «Soubor, archiv» kliknutím na něj vyberte soubor k tisku.

Krok 2

Nyní uvidíte, že se okamžitě otevře okno pro vstup na kartu tisku, nyní se podívejte, zda je k dispozici možnost «Tisk» na obou stranách, pokud není v této možnosti, vyhledejte ji, někdy v závislosti na systému vašeho počítače nebo vaše tiskárna může mít jiné možnosti.

Krok 3

Pokud se při vyhledávání v tištěné podobě nezobrazí oboustranně, vyhledejte si příručku k tiskárně, v rejstříku můžete najít informace, které vás odkazují na obsah aplikujte a poté vytiskněte.

Krok 4

Pokud i tak návod nenajde, jak na to, hledejte na internetu podle značky vaší tiskárny nebo zařízení, které umíte.

krok 5

Může se stát, že Výchozí nastavení neumožňuje tisk s oboustrannou možností, nyní zkontrolujte, zda můžete přistoupit ke změně její konfigurace.

Krok 6

Pokud stále nemůžete, udělejte to ručně, vytiskněte první jedna strana listu a pak předchází tisk druhé prázdné strany času na správnou stranu.

Na závěr vám připomínáme, že ve VirtualBoxu můžete vytisknout dokument z virtuálního počítače