Saltar al contenido

Jak vyrobit rybářský prut a ryby v ARK: Survival Evolved? Získejte hodně ryb ARK

19 de julio de 2022

Ark: Survival Evolved je hra, která mezi fanoušky videoher vyvolává rozruch. Je to proto, že hra kombinuje mnoho funkcí svých předchůdců, jako je Rust, ale přidává dosud nevídaný systém realismu. Hra je dostupná na různých platformách, jako je PS4, XBOX a PC.

Vyhledávání přesně simulovat vše, co souvisí se základním výcvikem přežití, v této hře hledáte a čistíte vodu, pěstujete zeleninu, hledáte ovoce a lovíte zvířata. To byl hlavní bod lákadla pro mnoho hráčů. To vše proto, aby se hráč naučil přežít v prostředích hry.

V současné době ARK umožňuje hráči užít si prehistorii, vidět kmeny a klany. Navíc se můžete procházet mezi mnoha druhy zvířat, která chodí od dinosaurů po fantasy zvířata. Hra je tak rozsáhlá, že má různé typy map, které mohou být zdarma nebo placené. Uživatelé mohou získat nejnovější a nejlepší mapy bez dalších nákladů.

Je to hra, která bude vyžadují grafickou kartu počítače, takže jeho instalaci nemůže provést žádné PC. Požadavky na instalaci ARK Survival Evolved lze zobrazit na našem webu, ve vašem souboru Steam nebo v obchodě Epic Games.

Stejně jako první osídlení lidí, postava musí od základu vytvořit všechny prvky, díky kterým je moderní život tak snadný a bezpečný. Rovněž, musí být vytvořeno oblečení a jídlo, také další předměty, jako je cement a chitin.

Jedním z příkladů akcí, které musí hráči provést, je jídlo a zdraví postavy, protože je zde pruh, který ukazuje, jak hladový a žíznivý může být hráč v určitou dobu, což přináší faktor realismu, který jsme viděli teprve v poslední době.

Další činností, kterou je třeba udělat, kromě toho, že budete jíst, je získávání potravy. K tomu má hráč určité typy možností, které budou vyhovovat stylu hry většiny lidí. Patří mezi ně krocení zvířat, jejich lov a– v případě ryb– lovit je. K tomu musí mít hráč Rod.

Požadavky na výrobu rybářského prutu v ARK: Survival Evolved

Je potřeba židle nebo stůl, na kterém si postava může při rybaření odpočinout. Pak je potřeba mít 12 jednotek dřeva, 50 jednotek vláken a 20 jednotek slámy.

Po uložení všech potřebných materiálů pro vypracování primitivní hůlky, hráč musí dosáhnout úrovně 20 aby vám hra poskytla plány na výrobu tyčí. Ty lze použít 3x a najdete je na mapě.

Za vypracování, které je jednoduché a nevyžaduje k tomu továrnu, Zahrnuje to vstoupit do inventáře, ujistit se, že máte potřebné množství materiálů a poté kliknout na tlačítko, kde se tyč objeví a automaticky se objeví v inventáři.

Rybářský prut potřebuje různé druhy návnady k přilákání ryb, ze kterých budete moci chytit coela, sabretooth lososa a obří piraně. Tato návnada může být krev pijavic nebo míza ze stromů (poslední lze získat instalací sapového kohoutku v lesích Redwood)

Tipy, jak získat hodně ryb v ARK: Survival Evolved

ponořená archa mosasaurů

V první řadě je třeba připomenout, že s rybářským prutem nejen ryby lze získatale můžete mít také přístup k různým typům odměn, které hra náhodně hráči dává, mezi ně patří: savý substrát, krev pijavic, kov, obsidián, olej, sklo, vlákno, cement a uhlí.

Je třeba si uvědomit, že hra přiřadí tlačítko pro akci rybolovu a hráč musí vzít v úvahu, že se počítá frekvence, s jakou musí být tlačítko stisknuto na základě velikosti ryb, nikoli vzdálenosti.

Také existují různé druhy kvality třtiny. Primitiv je nejzákladnější ze všech a je to ten, který vysvětluje, jak to udělat v současnosti. Hráči však mají přístup k vzestupné tyči, která má lepší šance na lov. Je jsou získánya při zabíjení Alfa Mosasaura (jak je vidět na obrázku výše), je to však nemožná možnost pro hráče na nižší úrovni.