Saltar al contenido

Jak vyrobit nebo vytvořit pivo nebo pivní sud v ARK: Survival Evolved. K čemu slouží?

19 de agosto de 2022

ARK je hra, která ví, jak implementovat své mechanismy, to má velké množství věcí, které můžete vyrobit a použítzde máte možnost vyrobit pivo, tato tekutina může být užitečná v několika věcech.

K tomu potřebujeme jeden nebo několik sudů piva, Jeho využití je rozmanité a zde se do něj ponoříme, je to obnovitelný zdroj, který můžeme bez větších komplikací vyrábět po celou dobu naší hry, a pokud jej umístíme do blízkosti plodin, budeme mít více věcí na sběr a bude to jednodušší přežít.

vaření piva

Především musíme mít na paměti, že hlaveň a potřebné prvky k výrobě této přípravy nebudou k dispozici v prvních úrovních hry, konkrétně musíme být vyšší než úroveň 35Jakmile dosáhneme tohoto bodu, můžeme vyrobit pivní sud.

pivní sud, potřebuje vlastní infrastrukturu, Pro správnou funkci to není levný předmět na výrobu, protože potřebuje pár minerálů, které je trochu obtížné získat, k jeho výrobě budeme potřebovat následující prvky.

O, 500 kusů dřeva, 100 jednotek cementu, který se zase vyrábí smícháním kamene s chitinem, abychom získali 100 jednotek cementu, budeme potřebovat přibližně 800 kamenů a polovinu tohoto množství v chitinu a asi 80 ingotů rafinovaného železa, které se těží se 150 rudami železa.

Jakmile bude hlaveň vyrobena v ARK: Survival Evolved, musíme postavit vodní fontánu za tímto účelem vyrábíme trubky a dáme je pod sebe, nemůžeme používat alternativní zdroje vody, jako je ta, kterou shromažďujeme na mapě, musí to být trubky, a těm bude chvíli trvat, než se sud hydratuje, po chvíli sud bude připraven k vašemu použití.

Ingredience potřebné k vaření piva

Po dlouhém procesu, který může trvat, než shromáždíme všechny materiály k výrobě pivní suda že jsme dali jejich příslušné přívody vody.

Musíme posbírat nějaké věci, abychom je tam dali, a sehnat pivo, konkrétně potřebujeme 40 jednotek slámy a alespoň 50 jednotek lesních plodů, máme možnost umístit několik druhů bobulí, některé z nich mohou být, bobule “Amarberry”které lze nalézt po celém ostrově a mohou být sbírány vámi zkrocenými dinosaury.

V džungli můžete najít „borůvku“, má malou velikost a rozloží se přibližně za dvě minuty, další možností, pokud se rozhodnete navštívit hory zvěře, je fialová bobulenení moc dobré jíst čisté, ale vylepšit jiné recepty vyrobené jedním.

ostružiny k vytvoření pivního sudu v arše se vyvinulo přežití

Jakmile jsou ingredience shromážděny, přistoupíme k vložení do sudu, je vhodné neumisťovat přesné množství, ale dát mnohem více bobulí, protože mají tu vlastnost, že se rozpadají, je to pomalý proces, takže musíte být trpěliví, výroba jednotky piva trvá asi 6 hodin.

K čemu slouží vaření piva v ARKu?

The Chalicotheriumje extrémně užitečný dinosaurus v ARK, může být použit k útoku na dálku, protože má schopnost chytat kameny ze země a házet je, ale protože je tak užitečný, má způsob, jak zkrotit něco složitého a obtížného. dosáhnout, více než všeho, kvůli tomu, jak drahá může být výroba komponentů.

Ke zkrocení nebo zkrocení tohoto tvora budou piva, která vyrábíme v sudu, velmi užitečná, nejrychlejší způsob a pokud ne, nejlepší způsob mít tohoto dinosauraPrávě přes pivo musíme mít na paměti, že v závislosti na úrovni zvířete ve volné přírodě budeme potřebovat větší či menší množství tohoto produktu.

Pro nejnižší úroveň (úroveň 1) budeme potřebovat pouze 3 jednotky piva zkrotit hoto šplhá kousek po kousku na nejvyšších úrovních (od 120 do 150), do Tamearla je potřeba více než 19 piv.

Jakmile je lokalizován, přistoupíme k němu zezadu a velmi opatrně ho krmíme, musíme dávat pozor, abychom se nepřiblížili příliš blízko resp na nás zaútočí.