Saltar al contenido

Jak vyrobit nebo vyrobit panel nebo senzor slunečního světla v Minecraftu

15 de julio de 2022

Minecraft je hra, kde můžeme naplno rozvinout svou představivost, protože se vyznačuje tím, že je jako „pískoviště“, ve kterém si můžeme dělat, co chceme.

Ve skutečnosti je dokonce možné vytvořit složité mechanismy, které nám při hraní usnadňují každodenní život. Pokud chcete zjistit, co to je, dnes vám to vysvětlíme jak vyrobit nebo vyrobit panel nebo senzor slunečního světla v minecraftu Snadným a rychlým způsobem.

Po tolika letech v životech milionů lidí se Minecraftu podařilo mít více aktualizací, než si pamatujeme. Proto vám dnes ukážeme, jak si můžete jeden z mechanismů vyrobit nejužitečnější a nejpoužívanějšítakže můžete držet krok se vším, co tato úžasná hra nabízí.

Jak vytvořit panel nebo světelný senzor v Minecraftu?

Když se nám podaří stáhnout a nainstalovat Minecraft, jistě si uvědomíme, že má mnoho různých aspektů; Tolik, že často nevíme, kde začít. Ale jeden z nejvíce důležité, zajímavé a používané z celé hry, jsou různé mechanismy, které můžeme použít k usnadnění úkolů, které při hraní plníme každý den.

Jedním z nejužitečnějších stavebních kamenů při stavbě těchto komplikovaných mechanismů je bezesporu senzor slunečního světla. Pokud se chcete začít ponořit do úžasného světa mechaniky v Minecraftu, doporučujeme vám pokračovat ve čtení a zjistit, jak můžete vytvořit nebo vyrobit jeden z těchto užitečných solárních senzorů.

Kroky k vytvoření světelného senzoru v Minecraftu

Samozřejmě, než začnete vytvářet slavný světelný senzor v Minecraftu, musíte mít představu, jak začít s redstone.

Proto vám doporučujeme, abyste hledali průvodce, kterého musíte umět budovat mechanismy redstone chcete bez problémů. Nejprve vám ukážeme, co potřebujete k vytvoření senzoru slunečního světla.

Vše, co potřebujete, jsou tři křišťálové bloky, tři infrakřemene a tři dřevěné desky jakéhokoli druhu. Když máte všechny materiály, tak prostě musíte najít řemeslný stůl a vložte materiály takto:

  • Nejprve vložte tři krystalové bloky do tří polí v horní řadě.
  • Poté vložte tři spodní křemene na tři mezery v prostřední řadě.
  • A nakonec vyplňte celou spodní řadu třemi dřevěnými deskami jakéhokoli druhu.

Jak můžete použít senzor slunečního světla v Minecraftu?

Když si vytvoříte nebo vytvoříte svůj světelný senzor, jistě se budete divit, jak tento speciální blok funguje. No, v podstatě ho můžete použít k napájení všech redstone mechanismů, které vytvoříte. Co senzory tohoto typu dělají, je vzít sluneční světlo okamžiku k napájení čehokoli, co chcetestejně jako skutečný solární panel.

Pokud je poledne, což je doba, kdy je ve hře nejvíce slunečního světla, senzor vyšle signál až 15 bloků; a pokud je již pozdě, bude to 5-blokový signál.

Pro správné použití je samozřejmě potřeba umět přesně znát čas v Minecraftu, proto doporučujeme mít ve hře po ruce hodiny.

temná místnost se světly v minecraftu

Díky svému čtvercovému tvaru je to možné připojte k senzoru čtyři různé okruhy najednou, což značně usnadňuje proces vytváření velkých mechanismů se spolehlivým zdrojem energie. Pokud si přejete, můžete také doplnit použití senzoru vytvořením redstone opakovače a komparátoru a vytvořit tak mnohem složitější obvody.

Na druhou stranu vám při práci s tímto senzorem velmi pomůže, že také živí se měsíčním světlem, takže nepřestane fungovat ani v noci. Doporučujeme vám, abyste se o tomto tématu dále učili a vytěžili maximum ze svého času při hraní Minecraftu.