Saltar al contenido

Jak vyrobit nebo vyrobit nit nebo lano v Minecraftu? – Výroba nití a lan

18 de julio de 2022

Minecraft je hra, která je na světě již delší dobu (kterou seženete v jejím oficiálním obchodě). Z tohoto důvodu zaznamenal během své životnosti malé i velké změny prostřednictvím aktualizací. Není tedy těžké se při hraní ztratit v tolika obsahu, proto dnes se naučíte vyrábět nebo vyrábět nitě nebo lana Minecraft.

A o tomto úspěšném titulu stojí za to dozvědět se vše možné, protože v jedné z největších komunit na světě se schází stále více lidí. hráčský svět. Pokud nechcete zůstat pozadu a přijít o příležitost zahrát si se svými přáteli, je čas, abyste se naučili stavět tak, jak to Bůh zamýšlel.

Vyrobte nebo vytvořte nit nebo lano v Minecraftu

První věc, kterou byste měli mít na paměti, než začnete vyrábět nebo vytvářet nitě nebo lana v Minecraftu, je, že tyto dvě položky nejsou stejné. Každý z nich má nějakou funkci specifikované ve hře se liší od ostatních, ale pokud jsou vzájemně spojeny, protože lano je taženo z vlákna.

Proto se první věc, kterou se naučíte, je získat vlákno. Říká se, že se získává, protože vlákno nelze vyrobit, získává se ve hře dvěma způsoby: Prvním je zabíjení pavouků, když padne noc. Tato zvířátka dávají tento předmět na smrt v množství od 1 do 2 (taky nesmí nic vyhodit).

Druhým je vytažení z pavučin, které jsou v dolech. Tento předmět lze také získat zničením pavučiny v dolech, například mečem.

Závit je jedním z nejužitečnějších stavebních předmětů ve hře, protože v kombinaci s jinými materiály dokáže vytvořit tolik věcí. Můžete s ním například vyrobit nebo vyrobit luk, také vyrobit rybářský prut a mnoho dalších věcí.

lanová konstrukce

Nyní, protože znáte vše výše uvedené, je čas dokončit odpověď na otázku Jak vyrobit nebo vyrobit nit nebo lano v Minecraftu?k tomu se naučíte, jak si vytvořit vlastní lano.

Metoda je velmi jednoduchá, první věc, kterou budete potřebovat, je konstrukční tabulka, protože sem musíte umístit objekty, které chcete sloučit. Druhá věc jsou potřebné materiály pro vytvoření uvedeného objektu a to by byly: čtyři vlákna a kulička slizu (Slizová koule není snadné získat, takže se doporučuje hledat, jak najít slizy v Minecraftu?).

Musíte je umístit v následujícím pořadí do devíti políček konstrukční tabulky: dvě vlákna v prvním a druhém řádku sloupce číslo jedna, potom v prvním řádku druhého sloupce další vlákno a pod ním kulička slizu, aby dokončit poslední vlákno musí jít do třetího řádku třetího sloupce.

Pokud jste udělali vše správně, vaše lano by již mělo být připraveno, jeho tvar připomíná hnědou mašli. Pro zajímavost, dalším podobným předmětem, který si můžete vyrobit, je otěž nebo laso.

funkce lana

Se vším, co čtete, už víte jak vyrobit nebo vyrobit nit nebo lano v minecraftuteď se stačí naučit, k čemu tato skvělá věc slouží, její použití je následující:

rytíř v brnění

Síla chytit nebo svázat zvířata ve hře a přetáhnout je do určitých oblastí, jako je vaše farma. Tato zvířata můžete také přivázat k plotu, který jim pomůže zůstat v klidu, když s nimi budete chtít něco dělat.

A zbytek je na vaší fantazii, pamatujte, že tajemství Minecraftu je v tom, že vždy se dá dělat něco jiného a všechny předměty lze použít, jak si v daný okamžik přejete, jděte a začněte nový svět dobrodružství!