Saltar al contenido

Jak vyrobit a používat funkční násypku v Minecraftu? – Řemeslné násypky

22 de julio de 2022

Minecraft je jednou z nejpopulárnějších her současnosti. Je to způsobeno především velkým množstvím aktualizací, které do něj během doby platnosti přibylo. Ty jsou dobré, ale pro někoho mohou být také zdrcující. Proto dnes se naučíte, jak vyrobit a používat násypku, která funguje na Minecraft.

A je to tak, že pokud budou mluvit o podivných předmětech, které byly přidány do hry, násypka by získala cenu číslo jedna. Protože přesto, že je jedním z objektů funkčnější, Je také jedním z nejméně používaných ze stejného důvodu, že o jeho existenci lidé ani nevědí.

Vyrobte a používejte funkční zásobník v Minecraftu

Abychom se dostali přímo k věci, první věc, kterou logicky musíte udělat pro vytvoření tohoto kuriózního předmětu, je aktualizovat Minecraft na nejnovější verzi, poté musíte hledat následující materiály pro jeho stavbu:

Pět železných ingotů, dvě polena dřeva, pec, jakýkoli zdroj paliva, jako je uhlí, a samozřejmě stavební stůl.

Ty by měly být umístěny v a konkrétní objednávku nebo recept, stejně jako jakýkoli jiný předmět ve hře, abyste získali správný výsledek. Než je ale umístíte, musíte přetvořit některé z předchozích materiálů.

První věcí by byly kmeny, které se musí zušlechtit, aby se z nich staly dřevěné desky, jakmile je budete mít, musíte jít k pracovnímu stolu a umístit desku do každého čtverce kromě druhého z řady číslo dvě, abyste vytvořili truhlu (pokud nevíte, jak vytvořit troubu, je to stejné, ale s kamenem).

Za druhé, musíte roztavit kovový blok, abyste mohli vyrobit železné ingoty, a tím přistoupit k vytvoření násypky na stole a umístit položky v následujícím pořadí:

V první řadě jsou umístěny dva slitky, jeden v krabici číslo jedna a jeden ve třetí, ve druhé řadě je vložen slitek do první krabice, následuje truhla do druhé a další slitek do třetího a nakonec ve třetí řadě je na čtverec číslo dvě umístěn jeden ingot.

Funkce Hopper ve hře

S výše uvedeným již znáte první část jak vyrobit a používat násypku, která funguje Minecraft?teď se musíte naučit, k čemu se používá.

Pravda je velmi jednoduchá, tato položka v podstatě dosahuje toho, co je sbírat předměty spadnout na něj automaticky, a přeneste je do jiné nádoby, která je níže (jako by to byla nálevka).

To je velmi užitečné, protože umožňuje uživatelům vytvářet automatické věci, jako jsou trouby, které fungují v podstatě samy (nezáleží na tom, zda jde o troubu nebo automatickou troubu). Abyste toho dosáhli, musíte nejprve položit násypku na podlahu pravým kliknutím, poté troubu nad ní a truhlu níže, díky tomu jídlo půjde přímo do truhly, až bude hotové.

Navíc to můžete udělat i obráceně a umístit násypku na horní část trouby tak, aby palivo padalo přímo, aniž byste ho museli přikládat. Pro tuto značku a použití a zásobník, který funguje v minecraftu je nutné mít ve hře kompletní zkušenosti.

golem s minecraftovou postavou

Nakonec byste měli vědět, že s ním můžete dokonce vytvářet pasti na stvoření, stačí umístit násypku na truhlu a poté kolem ní (může jich být několik), postavit věž z jakéhokoli materiálu, která je alespoň 30 pater vysoká.

Takže když se jakýkoli mob ve hře přirozeně objeví v této části, spadne a zabije se, přičemž předměty zůstanou na vrcholu násypky, které je automaticky přenesou do truhly.

A připraveni s výše uvedeným, otázka byla zcela zodpovězena jak vyrobit a používat funkční násypku v minecraftu?tak běž a udělej to hned! takže později můžete přejít k vytváření složitějších věcí, jako je výroba tkalcovského stavu v Minecraftu.