Saltar al contenido

Jak vyřešit, pokud není žádný obraz a obrazovka mého Xbox One zčerná

18 de julio de 2022

Vítejte! Pokud jste uživatelem Xbox One a bohužel máte problémy s domovskou obrazovkou, pak se nebojte, protože zde vám přinášíme řešení. Konkrétně vám ukážeme, co musíte udělat opravit chybu černé obrazovky na xbox one rychle a snadno.

Metody, jak opravit chybu černé obrazovky na Xbox One

Dále vám v této nové sekci ukážeme mnoho alternativ, které byste měli vyzkoušet opravit chybu černé obrazovky na xbox one. Doporučujeme vyzkoušet jeden po druhém, abyste zjistili, který z nich vám nejlépe vyhovuje.

Stiskněte současně tlačítka Y a RT na ovladači Xbox One

Jedním z prvních řešení, které byste měli vyzkoušet, pokud chcete vyřešit problém s černou obrazovkou na Xbox One, je podržet pravou spoušť RT a tlačítko Y současně hned po zapnutí konzole. Ačkoli se to zdá jednoduché, tato alternativa byla užitečná pro několik uživatelů, kteří měli stejný problém.

Ve skutečnosti jedním z prvních uživatelů Redditu, kteří o této metodě hovořili, byl „Stefvr“, který ji měl problém s černou obrazovkou na vaší konzoli, rozhodl se to zkusit a naštěstí uspěl. Následně na jeho příspěvek na Redditu reagovalo několik uživatelů s tím, že to zkusili a že jim to také fungovalo.

Otevřete další kartu z nabídky

Dalším dobrým řešením, které můžete vyzkoušet, je stisknutím prostředního tlačítka na ovladači Xbox One otevřít průvodce. Zde musíte vybrat možnost, která říká ‘Start’ a hned poté musíte opustit hlavní nabídku otevřením další karty. Tato alternativa byla také uvedena jako úspěšná několika uživateli v komunitě Xbox.

Přejděte do obchodu Xbox Store

Ačkoli se to zdá nepravděpodobné, velký počet uživatelů Reddit tvrdil, že problém lze vyřešit. chyba černé obrazovky na xbox one návštěva oficiálního obchodu, což nedává moc smysl, ale důležité je, že to funguje.

Chcete-li se dostat do obchodu Xbox Store, jednoduše otevřete průvodce stisknutím prostředního tlačítka na ovladači a poté klepnutím na tlačítko „A“ na hlavním banneru. Později se budete muset vrátit do nabídky Start a ověřit, že to fungovalo.

Zkuste resetovat konzoli

V tomto případě vám ukážeme drastičtější, ale efektivní řešení, které může fungovat v případě, že jste vyzkoušeli předchozí alternativy a žádná nefungovala.

opravit chybu černé obrazovky

Chcete-li tedy konzoli resetovat, musíte na několik sekund stisknout a podržet vypínač na konzole Xbox One, dokud se úplně nevypne. Poté byste měli vidět, že spouštěcí nabídka nyní funguje správně, ale doporučujeme konzoli vypnout a znovu zapnout, abyste se ujistili, že problém byl vyřešen. chyba černé obrazovky.

Odpojte konzolu od sítě

Nakonec doporučujeme používat pouze konzoli bez připojení k internetu. Zřejmě chyba černé obrazovky na Xbox One mohou být způsobeny problémy s připojením serverů platformy Microsoft jako takových. To je důvod, proč být offline by mělo chybu opravit.

Chcete-li tedy konzoli používat v režimu offline, musíte přejít do nastavení sítě a Wi-Fi a odpojit se od sítě. Bohužel v tomto režimu nebudete mít přístup k online funkcím, které nabízí Xbox One, ale je to cena, kterou musíte zaplatit za vyřešení problému. chyba černé obrazovky na vašem Xbox One.

Po aktivaci režimu offline se doporučuje konzolu úplně restartovat a poté se můžete znovu připojit k internetu, abyste zjistili, zda byla chyba vyřešena.

Pokud pro vás byly tyto informace užitečné, nezapomeňte je sdílet se všemi svými přáteli prostřednictvím sociálních sítí. Uvidíme se příště!