Saltar al contenido

Jak vypnout upozornění na nízkou baterii na Androidu nebo iPhonu?

15 de julio de 2022

Telefony jsou rozhodně nejlepší vynález, ale jako každý ráj má i ony svou chybu, jednou z největších jsou invazivní upozornění. Je tedy čas se učit zakázat upozornění na nízkou baterii na Androidu nebo iPhonu.

Je to stejně snadné jako změna vyhledávače Google Chrome v systému Android. Protože ačkoli to zní hloupě a přitaženě za vlasy, existují určitá invazivní oznámení, která nám zkazí den. Ať už je to kvůli jejich otravnému zvuku, nebo kvůli tomu, že se nevhodně objevují v nejhorší situaci (uprostřed videohry), je čas se jich zbavit.

Vypněte upozornění na nízkou baterii Androidu nebo iPhonu

První věc je, že vypnutí upozornění je pouze pohodlnost, nezvýší výkon zařízení a tím méně prodlouží výdrž baterie.

Za druhé, možnost deaktivovat uvedené oznámení se nachází pouze v Android 9 PIE, protože Byl představen relativně nedávno. Cílem je trochu více rozdělit, co každý typ oznámení je, a také jasně eliminovat nepříjemnosti pro uživatele.

Existují dvě možnosti, jak tento úkol provést, a žádná není složitá, teoreticky je jedna jednodušší než druhá. Můžeš Zakázat upozornění na nízkou baterii Android nebo iPhone nebo změnit způsob, jakým se vám zobrazuje.

Deaktivujte upozornění na vybitou baterii pomocí velmi jednoduchých metod

Upozornění, jako jsou tato, již ztratila smysl, obvykle je na obrazovce vždy procento baterie. Ty, které ne, mají lištu, která to označuje, před lety už upozornění nebylo nutné a konečně byli uživatelé vyslyšeni.

Dvě možnosti, které se nám nabízejí, jsou zcela legální a jsou ve stejném systému Android. Proč Android a ne iPhone, jak název říká Zakázat upozornění na nízkou baterii Androidu nebo iPhonu?

Bohužel pro všechny, kteří patří do rodiny Apple, není možné toto upozornění odstranit samo o sobě, co můžeme udělat, je deaktivovat je všechny, proto jdeme do APPs nastavení, a «Vybíráme» Touch ID a kód.

Požádá o bezpečnostní kód našeho zařízení, zadáme jej a poté se objeví nabídka, kde je možnost „Deaktivovat upozornění“, „Stisknout“ a připravena k otevření deaktivována.

První metoda Zcela sbohem upozornění!

Někdy je toto upozornění nutné, abyste věděli, když je něco v nepořádku, například při opravě telefonu Android, který nenabíjí baterii, nebo abyste věděli, jak šetřit baterii telefonu Android.

V této verzi Androidu je lepší správa aplikací a můžete je zapínat a vypínat samostatně. Nejprve otevřeme nabídku Aplikace a upozornění, bude zde sekce, která vám umožní vidět všechny aplikace.

Poté musíme vybrat možnost nabídky ve formě tří bodů, které se zobrazí vpravo nahoře a poté „lis“zobrazit systémové aplikace.

Objeví se několik dalších možností “Vybrat“, «systém Android» (tady je baterie) a poté „Klikněte“ v oznámeních se zde mohou objevit dvě možnosti v závislosti na vašem zařízení, jedna je „Aplikace spotřebovávající baterii«Y»Bicí“.

aplikace pro vybíjení baterie

Ať je to jakkoli, jakmile vyberete jednu ze dvou možností, můžete oznámení zakázat (pokud se tato možnost nezobrazí, je to proto, že váš Android je upraven a nedovolí vám tuto metodu).

Druhá metoda: Úprava pro umírněnější lidi

Stačí se vrátit do předchozí nabídky na telefonu, nejprve do nastavení, poté aplikací a upozornění, dáváme možnost «Ukázat vše»později „Zobrazit systémové aplikace“, Tím se dostaneme do systému Android, vybereme oznámení a odtud na Baterie.

V Android PIE 9 se tato možnost nazývá «Dělat» kliknutím sem se nám zobrazí nabídka s možnostmi, které si můžeme vybrat, může to být obvyklá (vydat zvuk a zobrazit na obrazovce), ale protože chceme, aby bylo ztišeno, dáme Možnost „Zobrazit ticho“.

S tímto nás varuje, ale bude to pouze malá ikona, která se objeví ve spodní části obrazovky, aniž by způsobila menší obavy. Je to tak snadné, je to za námi, pokud jste to vy, kdo nemá rád vyrušování, tady je vaše skvělé řešení, jak vypnout upozornění na vybitou baterii Androidu nebo iPhonu.