Saltar al contenido

Jak vypnout restart a vynutit restart na uzamčeném telefonu Huawei – krok za krokem

27 de julio de 2022

Dnes se podíváme na tutoriál krok za krokem, abyste se rychle naučili jak vypnout, restartovat a vynutit restart uzamčeného mobilního telefonu Huawei a tímto způsobem pokračujte v používání zařízení jako obvykle.

Telefony Huawei jsou velmi kvalitní a dá se s nimi dělat spousta věcí, včetně zobrazování procent baterie, přizpůsobení aplikací a různých dalších triků, které nám je pomáhají přizpůsobit. Ale Co se stane, když můj mobilní telefon Huawei havaruje? Mezi tolika triky existuje způsob, jak vynutit restart telefonu, aby se tento problém vyřešil.

Je to poměrně jednoduchý způsob, nepotřebujete mít přístup do menu zařízení, takže to můžete udělat, i když je zamčené. Je to možné řešení, abyste se tímto způsobem vyhnuli nutnosti přijímat složitější opatření.

V případě, že toto řešení pro vás nefunguje, mohou být k dispozici dvě možnosti. První je provést obnovení továrního nastavení. Tohle by měl být telefon jako by to bylo poprvé, co jste jej zapnuli, jako nový. To znamená, že všechny vaše osobní údaje budou vymazány.

Poslední možností je znovu nainstalovat operační systém. I když je tato možnost nejextrémnější a nejpracnější, je jednou z těch, která dává nejlepší výsledky, když máme problémy se softwarem. Nicméně myšlenka pokusit se to vyřešit pomocí a nucený restart je to právě proto, abychom nemuseli zacházet do tohoto druhu extrémů.

Bez dalšího, co je třeba dodat, začněme s tímto návodem, abyste se rychle naučili, jak na to restartujte zamčený telefon huawei během několika minut.

Jak vypnout nebo restartovat zamčený telefon Huawei

Nejjednodušší způsob, jak vypnout telefon Huawei, je samozřejmě stisknutím a podržením „Zapnutý“ na několik sekund, dokud se nezobrazí možnosti „Vypnout» buď «Restartujte“ uprostřed obrazovky. V případě zablokování však budeme muset vynutit restart zařízení jiným způsobem.

První věc, kterou byste měli udělat, je podržte déle než deset sekund tlačítko „Vypnout“ umístěné na pravé straně telefonu. Obrazovka našeho zařízení je zcela černá. Po několika sekundách můžeme vidět logo Huawei. Jediné, co zde budeme muset udělat, je počkat na dokončení restartu, vynutit jej a je to.

Jak vynutit restart Huawei z nabídky obnovy nebo obnovy

Další možností, kterou máme, je použijte nabídku obnovení k vynucení restartu. K tomu budeme muset na několik sekund podržet tlačítka pro zvýšení hlasitosti a vypnutí. Uvědomíme si, že proces začíná, když se na obrazovce objeví logo Huawei.

Vynutit restart na mobilním telefonu Huawei

Poté se v nabídce obnovení zobrazí několik možností. Jediný, kdo nás zajímá, je ten, který říká:restartujte nyní váš systém“. Pro pohyb nahoru a dolů můžete použít tlačítka hlasitosti, pro potvrzení vypínač.

Nyní můžete vidět, že se zařízení vypne, po několika sekundách se logo Huawei znovu objeví, když se znovu zapíná. A pokud máte jakýkoli problém se zapnutím svého Huawei, neváhejte navštívit oficiální stránku podpory Huawei a vyřešit jej.

Tímto způsobem můžete vypnout, restartovat a vynutit restart mobil huawei zamčený s tímto velmi podrobným návodem krok za krokem, abyste se mohli bez problémů vrátit k obvyklému používání telefonu.

V případě, že máte další dotazy ohledně svého Huawei, doporučujeme také, abyste se naučili, jak zadat heslo do jeho aplikací, abyste si byli zcela jisti, že je nikdo nemůže zkontrolovat, a zachovat tak vynikající úroveň soukromí.