Saltar al contenido

Jak vypnout nebo odstranit upozornění aplikací na Androidu

2 de agosto de 2022

Občas nám na mobil chodí upozornění, která nechceme mít, ale nevíme jak vypnout nebo odstranit upozornění aplikací na Androidu. Když se nad tím zamyslíme, dnes si ukážeme, jak na to, abyste již neměli notifikační lištu svého mobilu přesycenou notifikacemi z aplikací, které nechcete dostávat.

Pro začátek byste to měli vědět oznámení jsou oznámení které se dostanou do našeho mobilu, mohou pocházet z aplikací, které používáme, nebo z těch, které již často nepoužíváme. Ve většině případů slouží k propagaci aplikace nebo k připomenutí, že ji můžete použít, kdykoli budete chtít.

Jsou chvíle, kdy jsou tato upozornění velmi užitečná, například pokud se jedná o zprávu WhatsApp, kterou jsme neviděli, můžeme si uvědomit, že ji máme. Když se však jedná o oznámení z mnoha aplikací, může to být nepříjemné, každou minutu dostávat jiné oznámení.

Pokud vás bude přijímání těchto upozornění kdykoli unavovat, dnes se pomocí několika jednoduchých kroků naučíte, jak je deaktivovat. Budete také znát výhody, které vám nepřijetí tohoto typu oznámení přinese.

Kroky k vypnutí oznámení aplikací pro Android

Jak jsme již uvedli, tato varování jsou prostředky, které používají určité aplikace, abyste si uvědomili, že stále existují. Tímto způsobem aplikace zaručuje, že jej budete i nadále používatmůže se však stát nepříjemným, pokud jich denně přijímáme mnoho.

Podle kroků, které uvidíte níže, budete moci deaktivovat oznámení aplikací, které chcete, nebo, pokud se tak nestane, můžete deaktivovat oznámení všech aplikací:

 • První věc, kterou byste měli udělat, je určit, ze kterých aplikací nechcete dostávat upozornění.
 • Jakmile se rozhodnete, zadejte nastavení svého mobilního telefonu.
 • Klikněte na aplikace, zobrazí se všechny aplikace, které máte v mobilu.
 • Vyberte si ten, který hledáte a když jej zadáte, kliknete na upozornění.
 • Jakmile jste uvnitř, objeví se několik možností a musíte zvolit blokování oznámení a je to.

Stejný proces budete muset provést se všemi aplikacemi, které již nepoužíváte chcete dostávat upozornění. Pokud chcete vědět, zda o nich máte nějaké upozornění, musíte zadat přímo v aplikaci.

Důležité je poznamenat, že existují určité aplikace, ze kterých chceme dostávat oznámení, ale nechceme, aby se zobrazovaly jako vyskakovací zpráva. V tomto případě postup k odstranění, Je to velmi jednoduché taky:

 • Zadáte nastavení telefonu.
 • Vyberte aplikace a klepněte na tu, kterou chcete upravit.
 • Jakmile jste uvnitř, stiskněte oznámení.
 • Mezi všemi možnostmi, které uvidíte, musíte vypnout náhled upozornění a je to.

Tímto způsobem budete i nadále dostávat oznámení z této aplikace, aniž by se vám okamžitě zobrazila zpráva, kterou říká. V případě, že chcete znovu dostávat upozornění, provedete stejný postup, ale deaktivujete blokování, jednoduše aktivujete režim Android nerušit pro blokování oznámení.

Výhody odstranění upozornění aplikace

Zdá se zvláštní si to myslet odstranit upozornění z mých vyskakovacích aplikací na Androidu to může mít nějaké výhody, ale má a jsou následující:

 • Baterie vašeho mobilního telefonu vydrží déle, protože již nedostáváte upozornění, díky kterým se vám baterie rychle vybíjí.
 • Už vás nebude obtěžovat přijímání upozornění několikrát z každé aplikace, kterou máte.
 • Budete moci upřednostnit oznámení, která jsou pro vás opravdu důležitá.
 • Nebudete ztrácet čas kontrolou mobilu pokaždé, když vám přijde upozornění, jen abyste si uvědomili, že jde o informace, které vás nezajímají. Tentokrát pokaždé, když si ji prohlédnete, budete mít pouze varování, která si musíte přečíst.
 • Budete mít opravdu kontrolu nad tím, co přijde a nedosáhne vašeho mobilního telefonu.

odstranit otravná upozornění

Jak jste si mohli všimnout deaktivace aplikací na vašem mobilu s Androidem je a rychlý a snadný postup A nejlepší na tom je, že vám to přináší výhody. Nyní, pokud se vám již díky těmto informacím podařilo zakázat upozornění na mobilu, nezapomeňte pokračovat ve čtení článků tohoto blogu.

Také by vás mohlo zajímat toto téma: Jak skrýt fotografie, videa a soubory v systému Android