Saltar al contenido

Jak vypnout a zakázat komentáře v aplikaci Líbí se mi

4 de agosto de 2022

Již brzy Jako App V sociálních sítích se setkala s velkým ohlasem; ale navzdory tomu v rámci své komunity několik uživatelů zvolilo zakázat a zakázat komentáře abychom se vyhnuli zbytečným názorům.

Aplikace je známá jako singapurská platforma, která to umožňuje tvorba a publikování videí prostřednictvím sociálních sítí, včetně Stejně jako můžete nahrát video, můžete je také bez problémů smazat, kdykoli budete chtít.

Jak se používání této aplikace zlepšuje; i s postupem času jeho uživatelé rostoudíky své kompatibilitě s operačními systémy.

Proto vysvětlujeme, jak upravit oprávnění, která komunita získá v rámci vašeho profilu Like App.

Zjistěte, jak před nahráním videa vypnout a zakázat komentáře v aplikaci Líbí se mi!

Navzdory tomu, že se aplikace Like App neustále srovnává s aplikací Tik Tok, je rozhraní a obsahový design aplikace Like App velmi odlišný, dynamický a umožňuje provádět mnoho úprav ve video záběrech, které jsou vytvořeny nebo nahrány prostřednictvím platformy.

Ať už jste se rozhodli zablokovat komentáře ostatních k vašemu obsahu z jakéhokoli důvodu, neměli byste si dělat starosti, protože způsob, jak toho dosáhnout, je velmi jednoduchý.

Pokud se chystáte nahrát nebo nahrát video na svůj profil a chcete, aby komentáře byly zakázány od okamžiku jeho zveřejnění, postupujte takto:

Začněte spuštěním aplikace v telefonu a počkejte, až se načte úvodní obrazovka. Po dokončení stiskněte tlačítko „Natočit video“, která se objeví uprostřed spodní části aplikace Líbí se mi.

Ať už chcete jeden nahrát nebo nahrát ten, který je ve vaší galerii, proveďte tento krok k „Nést” obsah, který chcete publikovat.

Po dokončení úprav a úprav videa stiskněte tlačítko „Následující“, který se nachází v pravé dolní části obrazovky.

Před vámi se objeví sekce, která vám umožní umístit štítky a definici obsahu, který budete publikovat; a uvidíte, že na konci seznamu je možnost „oprávnění“, kterou musíte stisknout.

Zde najdete konfiguraci toho, co budou moci ostatní lidé dělat s videem, které se chystáte publikovat.

Poslední nese větu „Umožněte ostatním komentovat toto video“ s červeným pruhem vedle; kterou musíte stisknout pro deaktivaci možnosti. Tímto způsobem nebude moci nikdo komentovat váš obsah, když se mu ho podaří přehrát.

Stejně jako můžete blokovat nežádoucí komentáře, můžete blokovat i lidi, kteří vás obtěžují a cítíte se nepříjemně.

Co byste měli udělat, pokud chcete upravit oprávnění u videa, které již bylo zveřejněno?

Pokud opravdu chcete deaktivovat a zakázat komentáře k jednomu nebo více obsahu, který již byl na vašem profilu zveřejněn, uleví se vám, když budete vědět, že jestli toho dosáhnete a že postup je opravdu dost podobný tomu předchozímu.

Začněte proto přístupem k aplikaci z telefonu a počkejte, až načte obsah úvodní stránky

mobilní likeap design

Stiskněte kruh vašeho „Profil“ pro zadání možnosti „Mé video“, která obsahuje vše, co jste zveřejnili od doby, kdy jste aplikaci začali používat.

Stiskněte video, které chcete upravit, a když se otevře; v pravé horní části uvidíte ikonu tří teček, která je rozpoznána jako „Jídelní lístek“, kterou byste měli vybrat.

Když tak učiníte, obsah nabídky se zobrazí ve spodní části obrazovky, která začíná „Podíl“ na možnosti, které můžete s videem provádět.

Přejetím doleva zobrazíte všechny možnosti, kde najdete „oprávnění“.

Zde najdete možnost „Umožněte ostatním komentovat toto video“, kterou můžete deaktivovat posunutím lišty tak, aby zešedla.

A stejně tak můžete lidem zabránit v komentování vašich videí v aplikaci Líbí se mi!

Pokud i přes blokování komentářů máte pocit, že tato platforma již není pro vás, neváhejte vyzkoušet novou a smažte svůj účet Like App.