Saltar al contenido

Jak vymazat mezipaměť, data a historii cestování aplikace DiDi Passenger App

20 de julio de 2022

V současné době existuje rozmanité množství aplikací, které pomáhají obyvatelům světa získat peníze navíc, založit svou ekonomiku. Mezi tyto programy, které mohou pomoci třetím stranám, můžeme vyzdvihnout Cestující DiDi.

Jako každý jiný známý program pro vykonávání práce taxikáře, v případě aplikace, kterou se dnes zabýváme, funguje na základě dynamické sazby, která pomůže zaručit místo přepravy po celém městě.

Stejně tak řada programů přidružených k franšíza didi jsou navzájem úzce propojeny a přizpůsobují své funkce podle typu vykonávané úlohy, pro kterou je DiDi Passenger stále oblíbenější díky své efektivitě jako práce a počtu serverů, které jsou k nim přidruženy.

Co byste měli dělat, pokud máte problémy s úložištěm v DiDi Passenger?

Tím, že se stanete opakovaným uživatelem této aplikace, jsou uložena data týkající se všech vyžádaných cest prostřednictvím své platformy.

Jako každý jiný program přichází chvíle, kdy je zařízení kvůli obsahu uloženému v paměti vystaveno nedostatku místa a musí být očištěno od nepotřebných prvků.

Smazání historie cestování a dat aplikací (jako je obrázek polohy každého zákazníka) by neměl být důvodem k obavám pro ty, kteří jsou přidruženi k DiDi Pasajero, protože opravdu důležité je udržovat spojení s vaším uživatelem trvale v zařízení.

výlet cestujících didi

Vymazání mezipaměti a dat DiDi je rychlé a snadné!

Možnost uvolnit místo na mobilním zařízení dnes není neznámá procedura, nicméně s některými aplikacemi to může být občas klikatá.

Naštěstí to není případ DiDi Passenger a dokonce by mělo být znát, že k dosažení tohoto cíle není nutné vstupovat do aplikace, protože vše je možné. prostřednictvím části „Nastavení“ vašeho telefonu.

Když to vezmete v úvahu, měli byste vědět, že všechna data, která byla doposud programem poskytnuta, budou vymazána, včetně umístění červených zón města sousedících s různými lokalitami, ale to vás nemusí znepokojovat.

Jakmile vstoupíte do aplikace «Konfigurace», musíte najít část «aplikace» a zadejte jej. V rámci různých nainstalovaných programů vyhledáte DiDi Passenger a kliknete na jeho jméno.

Otevře se rozhraní, které vám umožní „Vynutit zastavení“ a později se při vstupu na kartu úložiště zobrazí možnost „Vymazat mezipaměť“ a „Vymazat data“ aplikace.

Proto bude automaticky vymazána také historie cestování, což vám umožní pokračovat v používání programu s naprostým komfortem.