Saltar al contenido

Jak vykreslit video rychleji a s menší hmotností v Adobe Premiere Pro

28 de julio de 2022

Schopnost vykreslovat video v Adobe Premiere Pro rychleji a s menší hmotností je jedním z cílů, kterých by chtěl dosáhnout každý uživatel tohoto programu.

Adobe Premier Pro je náš profesionální software pro úpravu videa, který se široce používá pro velké množství nástrojů, které vám usnadní práci. S Adobe Premier Pro můžete pracovat na více detailech svého videa, jako je zlepšení osvětlení a osvětlení nebo postupné zvyšování a snižování hlasitosti podle potřeby.

A je to tak, že mnohokrát po úpravě videa pokračujeme vykreslit a to je, když si uvědomíme jeho velkou velikost a jak dlouho bude proces trvat.

Také, pokud chcete nahrát produkt na platformy, jako je YouTube, váha může být vážnou nevýhodou, protože existují limity a doporučení.

Jak ve svých videích dosáhnu lepšího kompromisu hmotnosti a kvality?

Chcete-li v aplikaci Adobe Premiere Pro vykreslit videa, která si zachovají dobrý poměr kvality a hmotnosti, bude nutné nakonfigurovat opatření z toho.

K tomu existují určitá doporučení, která například YouTube zobrazuje v sekci nápovědy. To jsou parametry, které přiznávají a pod kterými musí pracovat.

S tímto vědomím lze pokračovat upravit nebo použít tyto úvahy, abyste pak mohli položku rychle vykreslit a exportovat při zachování kvality.

Nakonfigurujte, abyste mohli vykreslovat videa v aplikaci Adobe Premiere Pro

Poté, co budete mít všechny komponenty v časové ose a provedete požadovanou edici, můžete přejít ke konfiguraci videa a zvuku.

Poté karta „soubor» buď «Soubor, Archiv” horního přístupového pásu, tímto způsobem se zobrazí nabídka s různými možnostmi.

Měli byste zvolit tzvVývozní“ a poté na „Polovina“, nebo přímo v klávesové zkratce pomocí „Ctrl + M“.

Výsledkem bude malé okno nastavení, kde přistoupíte k umístění požadovaného formátu a dalších předvoleb. Dále uvidíme doporučené.

Parametry pro video

Chcete-li vykreslovat videa v Adobe Premiere Pro s nižší hmotností při zachování kvality, doporučujeme postupovat podle následujícího průvodce v rozevíracím formátu:

 • V horní možnosti s názvem „Formát“, se volí pomocí rolovacího menu, kodek “H264“, což je nejvhodnější.
 • Dále dole budou dvě zaškrtávací políčka, jedno pro „Exportovat video“ a druhé pro „Export zvuku”, oba budou označeny, pokud chcete mít oba prvky.
 • Dále klikněte na „Video“, označte rozlišení, které bude mít, nebo můžete stisknout tlačítko „Match source“, které vygeneruje Full HD.
  Rozlišení, které hledáme pro zachování kvality, je 1920 x 1080 pixelů, i když může být preferováno jiné.
 • V této sekci níže najdete zaškrtávací políčko „Vykreslit v maximální hloubce“, které je třeba zaškrtnout.
 • Pokud jde o nastavení kódování, ponechte jej tak, jak je, ujistěte se, že se jedná o software „Encoding“, nastavený na „Profile high“ a „Level 4.2“.
 • Jak budete posouvat dále, objeví se sekce s názvem „Nastavení bitrate“, ve kterém bude zvoleno „Kódování“ „VBR 2 pass“, poté „Cílová bitová rychlost“ „15“.
  Nakonec „Maximální datový tok“ „40“, oba prvky jsou upraveny pomocí posuvníku na liště.
 • V dolní části obrazovky videa zaškrtněte políčko, které je určeno pro „Použijte maximální kvalitu vykreslení“.

nastavení zvuku

Ve stejném okně exportního média je karta „Zvuk“ vedle videa, ve kterém se doporučuje postupovat podle tohoto vzoru:

původní ikona pr

 • Ve volbě kodeku pro zvuk, režim „ACC“, to prostřednictvím posuvného panelu, který představuje.
 • Poté bude existovat modalita nazvaná „vzorkovací frekvence“. Ve kterém je zvoleno umístění na 48 000 Hz, zatímco „Chanell“ bude v “Stereo“.
 • «Kvalita zvuku“ bude umístěn na “Vysoký“ a nakonec „bitová rychlost«s»320 kbps“ a toto jsou doporučená nastavení.

Pro dokončení celého procesu vykreslování videí v Adobe Premiere Pro se určí složka, kam bude produkt exportován, a je to.

Jakmile bude vaše video připraveno, dalším krokem, který musíte provést, je jeho export. Ačkoli to zní zdlouhavě a složitě, export videí z Adobe Premiere Pro je ve skutečnosti velmi jednoduchý a snadný. Pro tento úkol se také můžete spolehnout na programy jako QuickTime, které vám ušetří spoustu času.