Saltar al contenido

Jak vykreslit 1080P nebo 720P video při 60 FPS pomocí Sony Vegas Pro?

13 de julio de 2022

Stal se z toho totální průšvih komprimovat soubor, aby se zmenšila jeho velikost skladování a uvidíte, jak to ovlivňuje kvalitu; Proto v následujícím článku najdete, jak vykreslit 1080P nebo 720p video při 60 FPS pomocí Sony Vegas Pro.

Rozhodnutí použít tento populární software je způsobeno skutečností, že fungoval jako skvělý nástroj, jak se vyhnout nezastavitelným následkům ztráty kvality obrazu.

Vyniká také dalšími funkcemi, jako je umístění malé miniatury videa na druhé nebo ohraničení videa, abychom jmenovali alespoň některé.

Ve srovnání s jinými typy editorů pomáhá uživateli tento problém minimalizovat zajistit video ve vysokém rozlišení i po stlačení.

Úvod vykresluje 1080P nebo 720P video při 60 FPS pomocí Sony Vegas Pro.

Je definován jako nelineární editační program vytvořený výhradně pro počítače. Jedná se o software vytvořený, zakoupený a publikovaný společnostmi Sony a MAGIX.

Začalo to být vyvíjeno výhradně pro editaci různých typů audia, ale pak na začátku své kariéry rozšířili svůj repertoár. verze 2.0.

Kompatibilita tohoto programu sahá od Windows XP po stávající verze Windows 10, stejně jako v poslední aktualizace přestala poskytovat službu 32bitovým počítačům.

Vlastnosti Sony Vegas Pro

 • Umožňuje úpravy videa a zvuku více stop v reálném čase.
 • Umožňuje mixování zvuku v kvalitě Dolby Digital.
 • Vytváří podporu pro pluginy od VST po DirectX.
 • Podporuje různé kvality zvuku, od 24-bit až po 192 kHz.

Díky těmto vlastnostem a mnoho užitečných nástrojů, renderování 1080p nebo 720p videa při 60 FPS pomocí Sony Vegas Pro zní jako nejlepší volba.

Kroky před úpravou videa

Hlavní požadavky se omezují na to, že máte na svém počítači nainstalovanou jakoukoli verzi Sony Vegas Pro a video, které budete používat, bude ve vysoké kvalitě (ať už jde o HD, Full HD, 2K nebo 4K).

Než začnete, zkuste znát vlastnosti vašeho videa. Toho dosáhnete stisknutím pravého tlačítka na video souboru a kliknutím na „Pvlastnosti“.

Mřížka, která se zobrazí na vaší obrazovce, bude zobrazovat specifikace zvuku a videa v rámci „Dpodrobnosti“.

Mezi všemi těmito poli si musíte zapamatovat ta, která definují aspekty, které nás zajímají, jako je šířka a výška videa nebo kvalita zvuku.

Naučte se vykreslovat 1080p nebo 720p video při 60 FPS pomocí Sony Vegas Pro

Během procesu úprav a komprese souboru je důležité a nezbytné zajistit, aby vlastnosti vyhodnocené před zahájením byly zachovány i po dokončení procesu.

V případě, že není pravděpodobnost zachování kvalitativních charakteristik videa, bude se snažit, aby rozsah poklesu byl minimální.

Hlavní věc pro vygenerování renderu videa je používejte vysoce kvalitní kodek se stejnými specifikacemi, jaké měl soubor na začátku importu.

Je třeba poznamenat, že pokud se uživatel pokusí zachovat datový tok videabude mít zároveň konečnou velikost podobnou té, kterou již měl.

pochybnost o video animaci

Postup vykreslení

Po dokončení úprav přejděte na „Soubor, Archiv“, kde stisknete možnost „vykreslit jako“.

Krabice s názvem „Vlastní nastavení“, kde byste se měli pokusit umístit následující definice do polí:

karta videa

 • Konkrétně velikost rámu ve vysokém rozlišení 1280×720 šířka a výška.
 • Snímková frekvence musí obsahovat hodnotu 59 940 Double NTS, což je ekvivalent 60 FPS.
 • Pořadí polí musí zůstat na None.
 • Vztah poměr stran k pixelu s hodnotou 1,0000.
 • Přenosová rychlost by měla být nastavena na 15 285 000.

karta zvuk

 • Zvukový formát AAC.
 • Vzorkovací frekvence 48 000.
 • Přenosová rychlost 128 000.
 • Režim kódování zvuku je Stereo.

karta systém

 • Zkuste se ujistit, že výstupní formát je MP4.

karta projektu

 • Kvalita vykreslování by měla být vybrána jako nejlepší.

Nakonec stiskněte „přijmout“ a oceňují transformaci videa. Zbývá jen počkat, až nástroj udělá svou práci, nezoufejte, bude to chvíli trvat, takže buďte trpěliví.