Saltar al contenido

Jak vybrat nebo změnit ikonu z auta na motorku v aplikaci Waze

22 de julio de 2022

To není pro nikoho tajemstvím Waze je docela užitečná aplikace který v průběhu let nabral na síle a slávě v zemích s dopravními problémy. Tato aplikace, kterou Google získal v roce 2013, je pro vás skvělým pomocníkem, jak ušetřit čas a peníze tím, že se vyhnete provozu na ulicích.

Historie této aplikace začíná rokem 2006, když chtěl Ehud Shabtai vytvořit aplikaci se systémem podobným GPS. Poté, v průběhu let, tyto postavy spolu s dalšími chtěly udělat něco praktičtějšího a rychlejšího než GPS, což by poskytlo jakékoli informace o trase požadované uživatelem.

Od té doby začali fungovat tak, aby aplikace byla vždy aktuální; a za to může každý řidič, který tento nástroj používá zanechat užitečné informace. Stažení je velmi jednoduché a my vám s tím pomůžeme, abyste neměli problémy.

Jak plně využívat Waze?

Jak již víme, Waze je aplikace, která se ptá že uvedete svou polohu, můžete začít synchronizací dat na Facebooku nebo kontaktů. Pro tuto aplikaci je tedy rychlejší poskytnout vám trasu, když vložíte svou polohu do lupy.

Taky, můžete uložit trasy, které neustále navštěvujete, jako je vaše pracovní nebo domácí adresa. Tato aplikace je docela užitečná, pokud máte auto s Androidem, takže naučit se konfigurovat auto pomocí Waze je klíčové pro optimální řízení.

Waze má velké výhody a jedna z nich je ta vás informuje o nějaké nehodě nebo další podrobnosti, které se mohou dít v reálném čase na vámi požadované trase. V takovém případě vás bude o problémech informovat rychle, můžete také informovat ostatní dotykem oranžové ikony na obrazovce a pomoci tak ostatním.

rozhraní, kde měníte vozidla ve waze

Další výhodou, kterou tato aplikace nabízí, ale málokdo ji využívá, je pokud máte vozidlo 4X4, využijte jakékoli silnice; Samozřejmě ne každý má takové vozidlo, ale je to detail, který je třeba vzít v úvahu. K tomu přejděte do nastavení aplikace, poté navigace a nakonec nezpevněné cesty.

Jak změnit ikonu šipky ve Waze z auta na motorku?

Provedení této změny ve Waze je poměrně jednoduchý a rychlý proces. Postupujte podle kroků, které vám ukážeme níže.

Krok 1

Dotkněte se obrazovky na kresbě lupy. Nyní se dotkněte kresby matice, která je ikonou konfigurace Waze. Jakmile tam budete, můžete vybrat možnost «zobrazení mapy». nyní klepněte na možnost «ikona auta».

Krok 2

Získáte seznam s velkým počtem možností vozidel, které můžete si vybrat podle svých preferencí, v tomto případě na motorku. Automatickou změnou se šipka nebo auto, které se dříve objevovalo na mapě, nyní změní na šipku nebo auto na motorce.

Můžeme dojít k závěru, že vytvoření tohoto nástroje je něco neuvěřitelného, ​​protože pokroky ve světě technologií hodně pomáhají k mnohem efektivnější společnosti. Díky ní bude váš život jednodušší, protože ušetří čas.