Saltar al contenido

Jak vybrat nebo převést peníze z MercadoPago na můj bankovní účet

19 de julio de 2022

V Latinské Americe je velmi módní používání online nákupní a prodejní společnosti, známé jako Mercado libre. Kde uživatelé, kteří se zaregistrují nebo ne, mohou prodávat jakýkoli nový nebo použitý produkt. Platba za zakoupenou položku různými způsoby a jedním z nich je MercadoPago. Proto vysvětlíme níže jak vybrat nebo převést peníze z MercadoPago na můj bankovní účet.

Určitě si ale říkáte, jestli stále nevíte, co je MercadoPago a není to nic jiného než virtuální peněženka, která nám umožňuje přijímat platby.

Od svého vzniku bylo možné přijímat platby pouze prostřednictvím Volný trh, nyní od různých společností, které tuto platformu používají. A v tomto článku vám to prozradíme jak vybrat nebo převést peníze z MercadoPago na můj bankovní účet.

Mercado libre je široce využívaná společnost pro prodej a nákup produktů všeho druhu a také služeb. O tom, jak funguje a jak se na jeho stránce zaregistrovat v případech, kdy chcete nabízet produkt nebo službu, jsme si již řekli. A také vám ukážeme, jak můžete změnit heslo svého účtu.

Jak vybrat nebo převést peníze z MercadoPago na můj bankovní účet

Když použijete tuto službu a provedete svůj první prodej, zřejmá otázka zní, jak převedu tyto peníze na svůj bankovní účet. A odpověď je stejně jednoduchá jako kroky, které k tomu musíte udělat. Takže se už nebojte, že za méně než kohout zpívá, budete moci vybrat nebo převést peníze z MercadoPago na váš bankovní účet.

Mercado Pago vám nabízí i další výhody, které vám umožní využívat peníze, které jsou na této platformě nebo virtuální peněžence dostupné. Pokud máte a aktivní karta MercadoPago můžete jej použít k výběru peněz v hotovosti v různých bankomatech, které jsou pro to zřízeny.

Můžete také použít tzv rapipago, odkud můžete každých dvacet čtyři hodin vybrat určitou částku peněz. Každý výběr, jak v bankomatech, tak v Rapipago, bude generovat poplatek za provizi, který se může lišit v závislosti na zemi. Nyní vám řekneme, co musíte udělat vybrat nebo převést peníze z MercadoPago na můj bankovní účet.

Kroky k výběru nebo převodu peněz z MercadoPago na můj bankovní účet

Pokud však chcete převést peníze na vašem účtu MercadoPago na bankovní účet, abyste je mohli později vybrat nebo nakoupit, musíte postupovat podle následujících kroků. A první je zadat svůj účet MercadoPago a jakmile jste uvnitř, musíte vybrat možnost Výběry Jakmile to uděláte, musíte zadat částku nebo vybrat.

Ta musí být menší nebo rovna zůstatku, který máte na účtu, nyní je dalším krokem zadání údajů o účtu, kam vám přijdou převedené peníze. A to je vše, co musíte udělat, normálně je čekací doba, než budou peníze k dispozici, dvě hodiny. V případě, že tuto operaci provádíte o svátcích nebo víkendech.

Peníze budou proplaceny následující pracovní den, tak s tím musíte počítat, abyste neměli problémy s dostupností peněz na vašem bankovním účtu. Uvědomíte si, jak jednoduché a rychlé je vybrat nebo převést peníze z MercadoPago na můj bankovní účet. Snad jedinou nevýhodou je dostupnost peněz, která není okamžitá.

stáhnout odeslat tržní platbu

Tímto způsobem končíme s tímto návodem, který vás zbaví pochybností o tom, jak to umět vybrat nebo převést peníze z MercadoPago na můj bankovní účet. Bez zamotání, bez komplikací a velmi rychlým způsobem.