Saltar al contenido

Jak vstoupit a koupit na Wish Spain bez registrace – Vstupte jako host

25 de agosto de 2022

Pro mnoho lidí není nic přínosnějšího než nakupování, ale ještě příjemnější je dělat tuto činnost z pohodlí a klidu domova.

Právě z tohoto důvodu zažívá online nakupování v současné době, kterou světová společnost zažívá, velmi důležitý boom. A to vám ukážeme v tomto článku jak vstoupit a koupit na Wish Spain bez registrace – Vstupte jako host.

Platforma Wish vám nabízí různé položky a produkty za velmi přijatelné ceny, které můžete vidět v jejím rozsáhlém katalogu. Tyto produkty jsou zasílány k vám domů z Číny, a proto jejich doručení může trvat týdny.

Pro zobrazení rozsáhlého katalogu produktů, který je k dispozici na oficiální stránce přání, se potenciální kupující musí zaregistrovat a vytvořit si účet. Ale v tomto článku vám ukážeme, že existují některé triky, které vám to umožní žádný účet ani registracezadejte platformu v režimu hosta a poté vám řekneme, co byste měli dělat.

Jak vstoupit a koupit na Wish Spain bez registrace – Vstupte jako host

Jak již víte, existují další podobné stránky, které nabízejí své produkty online, které existují již dlouhou dobu, jako například Amazon. Ale navzdory tomu je Wish umístěn na prvních místech preference. A možná jste jedním z těch, kteří mají zájem vstoupit na tuto stránku bez nutnosti registrace, ale měli byste vědět, že existuje mnoho způsobů, jak to udělat.

Pokud si chcete koupit jakýkoli produkt zobrazený ve virtuálním obchodě, budete se muset zaregistrovat a vytvořit si účet. Měli byste však vědět, že pokud si chcete prohlédnout pouze katalog produktů nabízených Wish, pomohou vám způsoby, které vám ukážeme níže, a budete muset použít prohlížeč Google Chrome a přistupovat na stránku z osobního počítače.

Jak se přihlásit jako host na Wish from Google

Existují různé způsoby přihlásit se jako host z Googlu, pomocí některých příkazů vás nejprve naučíme používat příkaz site. Prostřednictvím tohoto příkazu můžete z libovolného webu vyhledat vše, co je indexováno v Google. A v tomto případě musíte zkopírovat na stránky Google:Wish.com”kamery”

Tímto způsobem vidíte všechny produkty, které se týkají fotoaparátů a můžete tak změnit „fotoaparát“ za produkt, který chcete vidět v katalogu obchodu. Je důležité, abyste věděli, že vaše výsledky vyhledávání budou úspěšnější, pokud napíšete název produktů v angličtině, protože jsou indexovány v tomto jazyce.

Další metodou vyhledávání, kterou můžete použít, je soubor produktu, a proto musíme do vyhledávače zkopírovat následující stránku: wish.com product camera –search. Tímto způsobem bude Google vyhledávat adresy URL, které obsahují produkty.

Další způsob, který by měl být nejúčinnější pro Přihlaste se do Wish jako host pomocí vyhledávače Google je použití příkazu site a příkazu title. V tomto případě byste měli do vyhledávače zkopírovat následující stránky: Wish.com intitle: “kamera”

Další metodou, kterou můžeme použít k zadání Wish jako hosta, je provést to prostřednictvím různých sociálních sítí. Jejich prostřednictvím se obvykle zveřejňují jejich různé produkty a také sezónní nabídky. Také nějaký typ informací, které nám umožňují najít produkt, který chceme vidět.

Dalším způsobem, jak můžete zadat Wish jako host, aniž byste se museli registrovat, a tak mít možnost vidět produktový katalog, který stránka má. Je to prostřednictvím přímého vyhledávání s konkrétní URL. To je velmi jednoduché, stačí zkopírovat následující do vyhledávače https://wish.com/search/camera.

koupit registraci přání

Jak jsme vám řekli dříve, slovo fotoaparát nahradíte produktem, který chcete najít, a je to, je to tak snadné. Tímto způsobem jsme uzavřeli tento článek, který vás naučil, jak na to zadejte a nakupujte na Wish Spain bez registrace.