Saltar al contenido

Jak vrátit peníze za šampiony nebo skiny v League of Legends? – Vrácení peněz za LoL

23 de agosto de 2022

Legue of legends je již mnoho let jednou z nejlepších her v žánru MOBA. Z tohoto důvodu mnoho hráčů bere videohru velmi vážně, když jsou ve hře nebo si něco kupují. Jen přemýšlet o nich je dnešní tutoriál, takže můžete vidět jak můžete vrátit peníze za šampiony nebo skiny League of Legends.

Každý udělal chybu, že si koupil skin, který se mu nelíbil, nebo si koupil nějakého šampiona jen proto, že mu někdo jiný řekl, že je to dobré (vždy se nejdřív dívá na videa), tak jak to udělal? dostat své peníze zpět?, je jedna z nejčastějších otázek, kterou si většina hráčů tohoto titulu klade. A je to tak, že při vkládání peněz do League of legends se věci stávají vážnějšími, takže je nutné vrátit peníze.

Jak vrátit peníze za šampiony nebo skiny v League of Legends?

První věc, kterou musíte vědět, než budete pokračovat v procesu, který vám pomůže vrátit peníze za šampiony nebo skiny v League of Legends, je to, že máte pouze tři příležitosti, jak získat své peníze zpět (kromě toho je vždy dobré je ponechat kolik peněz jsem utratil v League of legends?, abych si vedl přesný účet o ztracených penězích).

Tyto příležitosti se nazývají cashback tokeny, a jsou po vytvoření účtu k dispozici každému hráči zcela zdarma. Abyste je mohli využít a získat své peníze zpět, musíte přejít na záložku s názvem «Nakupování».

V této sekci uvidíte všechny nákupy, které jste provedli, a všimnete si, že hned vedle každého z nich je tlačítko s názvem «Vrácení peněz», stiskněte jej a poté potvrďte akci v dialogovém okně, které se objeví. A voilà s tím budete mít své peníze zpět.

Vezměte prosím na vědomí, že ne vše ve hře je vratné, žádné upgrady, žádné převody účtů a žádné refundace. A také není možné získat peníze zpět z darů, balíčky, ikony esportu, propagační předměty, hextech inventář, průchody událostí nebo body vlivu. Pokud jste tedy utratili hodně, abyste získali více bodů vlivu v League of Legends, udělali jste chybu.

Vše ostatní lze vrátit. Existují však i jiné věci, které lze také vykoupit, ale ne prostřednictvím těchto žetonů. Chcete-li získat zpět své peníze za jakýkoli problém s nimi, budete muset kontaktovat lol podporuněkteré z nich jsou mimo jiné: runové stránky, změny jmen.

Pravidla pro vrácení peněz

teď, když to víš jak vrátit peníze za šampiony nebo skiny v League of Legends, Je čas, abyste viděli, jaká pravidla musíte při tom brát v úvahu. Abyste si později nestěžovali, že se něco pokazilo.

První věc, kterou musíte vědět, je, že vrátit můžete pouze věci, které jsou méně než 90 dní staré, pokud je starší, nebudete moci vrátit. Kromě toho, že vrácená částka bude provedena ve stejné měně, kterou jste použili k nákupu, a bude stejná, jakou jste utratili (ne více, ne méně).

Další by bylo, že žetony pro vrácení peněz jakmile je použijete, zmizí, nemůžete je žádným způsobem vrátit. Na začátku každého roku vám však dají zdarma, pokud jste nějaké utratili (pokud je máte plné, ne).

lol žena s natáčky

V neposlední řadě byste měli mít na paměti, že můžete vrátit jakoukoli položku v rámci prvních 7 dní vašeho nákupu bez použití tokenu. To tak dlouho, dokud jste to nepoužili (nejsou všichni, ale většina). Vzhledem ke všemu, co jste si právě přečetli, byste se měli naučit, jak efektivně nakupovat v obchodě League of legends, abyste zbytečně nevyhazovali peníze a žetony.

A voila, s tím víte dost na to, abyste se považovali za odborníka na vrácení peněz. Jako další krok přejděte ke své hře, otevřete ji a začněte provádět výnosy, které jste měli na mysli. Dobře si je promyslete a pamatujte, že jsou jen tři.

Když už nemáte co říct, můžete se cítit hrdí, protože znáte odpověď na otázku Jak vrátit peníze za šampiony nebo skiny v League of Legends?, jděte a předveďte to svým spoluhráčům, a pokud se někdo naštve, zničte ho v aréně.