Saltar al contenido

Jak vrátit knihu Kindle na Amazonu – Požádejte o vrácení peněz za Kindle

21 de julio de 2022

Amazon je jednou z nejlepších stránek pro nákupy na internetu, určitě jste to viděli Velké nabídky Má v podstatě cokoliv. Jeho systém je navíc velmi bezpečný a na jeho stránkách vás jen těžko někdo podvede, i když mu samozřejmě nikdy nevěřte.

Jeden z nejlepších produktů Amazonka nabízí vám své obrovské katalogy virtuálních knih na téměř jakékoli téma. Najdete zde vše, jako vaření, romány, kurzy, průvodce a mnoho dalších témat, kde jsou možnosti obrovské. Pokud se chcete o tomto tématu dozvědět ještě více, zveme vás k přečtení následujícího článku Co to je, k čemu slouží a jak funguje Amazon Kindle?

Stručně řečeno, je to skvělá knihovna přístupná každému uživateli, nicméně se může stát, že si koupíte knihu, která nebude podle vašich představ. Možná je soubor vadný nebo to není to, co jste si objednali předem a chcete jej vrátit, abyste dostali peníze zpět.

Co můžete v těchto případech dělat? Dnes vám s tím v našem článku pomůžeme, naučíme vás objednávat Vrácení peněz za knihu Kindle. S naším průvodcem tedy můžete vrátit jakoukoli knihu, kterou jste si koupili, a nedopadne to tak, jak jste očekávali.

Po přečtení tohoto článku jistě budete moci požádat o vrácení peněz za jakoukoli knihu, kterou jste si zakoupili na Amazonu.

Jak požádat o vrácení peněz na Amazonu?

Škoda, když se těšíme na novou knihu k přečtení a ztratíme se v její historii a ukáže se, že to není to, co máte rádi. Možná nám ani nepošlou knihu, o kterou žádáme, nebo dostaneme a vadný soubor a chceme vrácení peněz. V těchto případech způsob, jak požádat, že vaše peníze zpět Je to velmi snadné, uvidíte, za pár minut budete mít žádost odeslanou.

Krok 1

První věc, kterou musíte udělat, je přejít na účet Amazon, který jste použili k nákupu knihy, za kterou chcete vrátit peníze. Až tam budete, přejděte do sekce „Spravovat obsah a zařízení“.

Krok 2

Když jste v této sekci, přejděte na příslušnou knihu, vedle ní bude tlačítko, které říká «Akce». Chcete-li zobrazit řadu možností, musíte na něj kliknout.

Krok 3

Mezi možnostmi, které se objeví, je jedna tzv “Vrácení pro vrácení peněz” což nás zajímá. Pro vrácení peněz musíte kliknout na tuto možnost a je to.

Zbývá pouze uvést důvod, proč chcete obdržet refundaci a po jeho sepsání již budete mít žádost.

Přečtěte si další knihy na Amazonu

Pokud máte s nějakým problém kniha koupená na amazonu Neznamená to, že všechny knihy jsou špatné. V tomto obchodě najdete velmi dobré možnosti ke čtení, takže pokračujte a nakupujte znovu.

Jistě, velmi dobrý nástroj pro vaše čtení je to zařízení, které používáte k přehrávání knih, které si koupíte. A na trhu je tolik možností zařízení, že můžete být ohromeni tím, že nebudete vědět, jaké zařízení si vybrat, které je pro vás nejlepší.

Co můžete v tomto případě dělat? Zjistěte, které zařízení Kindle je nejvíce odpovídající pro vás a vaše potřeby. Můžete si tak více užít čtení a můžete se ztratit ve fiktivních světech svých oblíbených autorů.

Ujišťujeme vás, že nebudete litovat, že si znovu koupíte knihu Kindle v knihkupectví Amazon a ještě více, když zjistíte, jak používat svůj Amazon Kindle k převodu textu na řeč, vaše čtení bude zábavnější.