Saltar al contenido

Jak vložit vlastního avatara do svého profilu Snapchat? – Upravit a přizpůsobit

22 de julio de 2022

Vyvinuly se různé platformy sociálních sítí a aplikace pro interakci s uživatelem virtuální animace pro použití ve fotografiích, zprávy a reakce. Tyto animace mohou představovat uživatele, jako je tomu u avatarů na Snapchatu. Možnost, ke které mohou uživatelé aplikace přistupovat bez nepříjemností, použitím příslušných kroků k přizpůsobení a úpravě animace jejich avatara.

Co udělat pro vytvoření avatara na vašem účtu Snapchat?

Chcete-li vytvořit avatara na Snapchatu bez problémů, musíte si stáhnout aplikaci Bitmoji do svého mobilního zařízení z Obchodu Play nebo App Store podle potřeby. Poté, co máte obě aplikace, musíte se přihlásit ke Snapchatu konvenčním způsobem a přejít do svého profilu v aplikaci; výběrem ikony odpovídající duchovi v horním rohu okna.

Jakmile tam budete, musíte mezi dostupnými možnostmi najít tzv. „Bitmoji“ a v této sekci klepněte na sekci „Vytvořit mého avatara“.. Tato možnost vás přenese do aplikace Bitmoji, kde musíte zaškrtnout políčko „Vytvořit pomocí Snapchat“, aby se oba účty synchronizovaly.

Nakonec můžete přistoupit k úpravě fyzických aspektů vytváření vašeho avatara. Musíte vybrat pohlaví, styl avatara (Classic, Deluxe a Bistrips), barvu pleti, tvar těla, doplňky a oblečení, abychom jmenovali alespoň některé části úprav. Budete muset pouze ‘Uložit a připojit’ aby byl váš avatar úspěšně vytvořen a mohli jste jej používat na Snapchatu.

Jak přidat 3D avatara do svého profilu?

Chcete-li do svého účtu Snapchat přidat nového 3D avatara, vše, co musíte udělat, je propojit svůj účet Bitmoji se Snapchatem. K tomu dojde poté, co v nastavení účtu Bitmoji vyberete možnost Propojit účet se Snapchatem. Nyní, pokud vámi vytvořený avatar není avatar ve 3D animaci, musíte změnit styl, který jste pro něj původně definovali.

Chcete-li provést tento proces, musíte přejít do aplikace Bitmoji a vybrat možnost „Změnit styl avatara“. Jakmile tam budete, musíte vybrat pole označené jako ‘Deluxe styl avatara’, pro změnu typu animace na 3D. Tento proces můžete také využít k provedení jakýchkoli změn v oblečení a pozadí svého avatara, pokud si to přejete.

Nakonec, jakmile uložíte změny, okamžitě se synchronizují s vaším avatarem na Snapchatu. Můžete jej tedy bez problémů používat na platformě sociální sítě.

Jak propojit bitmoji ve vašem účtu Snapchat?

Ve výchozím nastavení, pokud jste vytvořili avatara Snapchat před vytvořením účtu na platformě Bitmoji, váš účet již bude propojen; protože obě platformy spolu souvisí. Pokud tomu tak není, musíte si do svého zařízení stáhnout aplikaci Bitmoji a mít také aplikaci odpovídající Snapchatu.

Po zadání Bitmoji musíte přejít do pravého horního rohu obrazovky aplikace a klepnout na ikonu ozubeného kola; tím se dostanete do okna nastavení. Nyní mezi dostupnými možnostmi musíte vyberte ten, který je označen jako „Propojit účet se Snapchatem“.

odkaz bitmoji na snapchat

Nakonec budete muset pouze potvrdit proces konfigurace výběrem možnosti „Pokračovat“. Tím se oba účty úspěšně propojí. Měli byste si uvědomit, že můžete propojit pouze jeden účet Bitmoji s jedním účtem Snapchat. Pokud jste se také zaregistrovali do Bitmoji pomocí platformy Snapchat, odpojením účtů se váš účet Bitmoji odstraní.

Jak upravit a přizpůsobit svůj avatar Snapchat?

Chcete-li získat přístup k panelu úprav svého avatara na Snapchat, musíte přejít na svůj účet Bitmoji a v aplikaci vybrat možnost „Nastavení“ svého avatara. Tam musíte vybrat zaškrtávací políčko odpovídající ‘Změnit styl avatara’.

V tomto panelu budete moci znovu definovat styl animace vašeho avatara, stejně jako oblečení a vzhled, který má.

Jak uložit avatary Snapchat na váš mobilní telefon?

Prvním krokem k uložení požadovaných emotikonů z avatara Snapchat je přístup k platformě Bitmoji na vašem telefonu. Jakmile jste v aplikaci, musíte dotkněte se emoji svého avatara konkrétně, které si chcete stáhnout do svého mobilního zařízení.

telefon se snapchatem

Tato možnost vám zobrazí podrobnější verzi vybraného emotikonu a řadu dostupných možností, kde budete muset vybrat možnost ‘Uložit’; to je označeno ikonou šipky směřující dolů. Tímto způsobem se váš avatar Snapchat uloží do vašeho telefonu, takže budete mít přístup k jeho sdílení a dokonce k vytvoření vlastních emotikonů na zařízení.

Z jakých důvodů není na vašem Snapchatu vidět avatar?

Důvody, proč nemáte přístup ke svému avataru na platformě Snapchat, jsou různé, ale řešení je v každém případě poměrně jednoduché a budete si moci svého avatara užít, jakmile v každém případě použijete odpovídající konfiguraci.

  • Aktualizujte aplikace: Může se to zdát jako docela zřejmý scénář, ale většina nepříjemností, které brání přístupu k avataru Snapchat, je způsobena tím, že platforma, kterou uživatel má, je stará. Aktualizujte si proto verzi, kterou máte Snapchat i Bitmoji, abyste měli nejnovější verzi každé z aplikací.
  • Znovu synchronizujte obě platformyPoznámka: Chyba může být způsobena nesprávným propojením platforem Bitmoji a Snapchat. Můžete pokračovat v odpojení obou účtů a provést proces, který jsme uvedli dříve.
  • Verze vašeho operačního systému je staráPoznámka: Starší zařízení může mít potíže se správnou synchronizací platforem Bitmoji a Snapchat. Jeden z důvodů by proto mohl mít za následek nepříjemnosti spojené s používáním svého avatara na Snapchatu.