Saltar al contenido

Jak vložit video nebo GIF na obal mého facebookového profilu nebo fanpage

13 de julio de 2022

Facebook je jednou z nejúspěšnějších a nejatraktivnějších sociálních sítí posledních desetiletí, je důležité být na stejné úrovni s touto platformou, protože vám umožňuje komunikovat s mnoha lidmi a dozvědět se o tématech osobního, profesního a akademického zájmu. Proto se seznamte způsob, jakým je video nebo GIF umístěn na obálku profilu nebo fanpage Je důležité nezůstat pozadu, stejně jako způsob, jak zatraktivnit profil.

Co je to profil na Facebooku?

Facebookový profil je web pro uvádějte informace o věcech, které vás zajímají, vkus a preference o vás. V tomto smyslu je to vyhrazené rozhraní výhradně a výhradně pro vás, vy jste designér, počítač a člověk, který rozhoduje o obsahu, který bude obsahovat.

Ostatní lidé mohou vidět váš profil na Facebooku a vyhledat vás podle jména nebo mobilního čísla. Chcete-li se dozvědět, jak vyhledat osobu podle čísla mobilního telefonu, navštivte následující odkaz, kde najdete jednoduchý způsob, jak to udělat.

Ve skutečnosti si také můžete zobrazit profily ostatních lidí, přátel, rodiny a lidí, se kterými se chcete setkat. Z vašeho facebookového profilu můžete mluvit s jedním nebo více lidmi o společných tématech a také sdílet zprávy z každodenního života.

Na svém profilu nebo fanpage máte také obálku, obvykle na té obálce je umístěna fotografie, video nebo obrázek ve formátu GIF aby ji viděli všichni vaši přátelé. Pokud však nechcete, aby si obsah vašeho profilu prohlíželi neznámí lidé, můžete si nakonfigurovat zcela soukromý profil.

Aby mít facebookový profil?

Za prvé, Facebook je sociální síť, která se v posledním desetiletí stala nejoblíbenější a nejnavštěvovanější webovou stránkou pro sdílení různých témat, jako jsou: videa, písně, fotografie, obrázky a filmy. Tak stejně jako hrykuchařské recepty, novinky a další zajímavá témata.

Abychom to shrnuli, sociální síť Facebook má v současnosti vysokou mezinárodní uživatelskou poptávku. takových uživatelů sdílet různý obsah, samo o sobě najdete mnoho témat a zařízení, jako je například sjednání pracovní schůzky. Proto je nezbytné znát nástroje, které tato sociální síť poskytuje, abyste měli aktuální profil.

Některé z výhod profilu na Facebooku jsou: Výměna informace a příběhy s přáteli a známýmisledujte obchodní společnosti, abyste měli přehled o veškerém dění v oboru, sledujte témata z profesní oblasti a sdílejte publikace o osobním životě.

Jaký je způsob, jak nahrát video nebo obrázek GIF na obálku facebookového profilu nebo fanpage?

Umístěte video nebo obrázek GIF na obálku profilu Facebook je to jednodušší, než si myslíte. Facebook vám umožňuje zveřejňovat a stahovat video nebo GIF, aby váš profil vypadal personalizovaněji a atraktivněji. Dále jsou uvedeny po sobě jdoucí kroky, které je třeba následovat.

facebookový telefon

Krok 1

Přejděte na stránku, klikněte na Upravit v pravé dolní části obálky. Chcete-li vložit video, vyberte vybrat video. Titulní video musí mít min 1250 x 312 pixelůa nemělo by trvat déle než 20 až 90 sekund.

Krok 2

K umístění a GIF vybrat vyberte GIFpři nahrávání videa nebo při jeho načítání upravte jeho pozici kliknutím a přetažením nahoru nebo dolů a poté klikněte na Další.

Krok 3

Kliknutím na šipky můžete procházet až deseti možnostmi miniatur pro úvodní video. Obrázek miniatury může být použit, když někdo umístí kurzor na název vaší stránky, aby získal další informace. Klikněte na Uložit změny a máte hotovo.

A konečně, pro umístění GIF se doporučuje použít pomocné aplikace, jako je Canva, protože na těchto stránkách jednoduchým způsobem získáte obrázek GIF, který potřebujete nahrát.