Saltar al contenido

Jak vložit video na obrázek na Instagramu? – Žádné zkreslení

1 de agosto de 2022

Možnosti, které sociální sítě nabízejí, přesahují to, co si myslíme, omezené využití sociální interakce mezi lidmi byl překročen na novou úroveň použití počínaje úložišti souborů, aplikacemi pro organizování pracovních schůzek a jeho nejdůležitějším dnešním využitím, kterým je vyniknout jako prostředek k propagaci produktů nebo služeb.

Pokud chceme nahlédnout do nejlepších příspěvků nebo získat hodně prodejních sledujících, musíme vzít v úvahu všechny možnosti, které nám Instagram nabízí k personalizaci našich fotek a videí, přičemž překrývání mezi posledními 2 je možností, kterou uživatelé využívají. .

Co potřebuji na svém mobilu k umístění videa na obrázek na Instagramu?

Instagram je výkonná aplikace pro vše, co souvisí s úpravou obrázků a videí, s neuvěřitelnou rozmanitostí filtrů a možností upravovat jakýkoli multimediální materiál. Nicméně, pro tuto práci musíme mít správný telefon.

Slušný výpočetní výkon

I když to může znít příliš omezující, možnost je dostupná pro každé zařízení, které spadá do kategorie střední až vyšší třídy, takže naprostá většina uživatelů, kteří aplikaci využívají, by neměla mít žádné problémy.

Zkontrolujte, zda se tato možnost na zařízení zobrazuje

Pokud splníme specifikace, další věcí je ověřit, že je pro nás možnost aktivovaná na Instagramu, k čemuž budeme muset přistupovat pouze k možnosti vytvořit příběh a hledat filtr Zelená obrazovkav případě jeho lokalizace to znamená, že proces budeme schopni provést bez problémů.

Kde mohu překrýt video přes obrázek na Instagramu?

Existují různé způsoby, jak můžeme umístit video na obrázek na Instagramu a To bude záviset výhradně na způsobu, který potřebujeme to znamená, že je nám potěšením sdílet soubor s následujícími možnostmi:

Zadání možnosti nahrát příběh

Jak již bylo zmíněno, prvním způsobem je nahrát jej z příběhů Instagramu, kde bude k dispozici možnost filtrování.

Vytváření nového příspěvku

V případě, že naším záměrem není pořídit selfie a chceme obrázek upravit, Můžeme to udělat i od zveřejnění příspěvku na našem profilu.

Jak vložím video přes obrázek na Instagramu?

Proces překrytí videa na obrázku na Instagramu je poměrně jednoduchý a intuitivní, jen musíme znát ty správné nástroje pro tuto práci.

Pro nejpoužívanější případ, kterým jsou příběhy, Budeme mít pouze přístup k možnosti příběhů a na panelu filtrů hledat Zelenou obrazovkuvybereme obrázek, který chceme překrýt, a budeme pokračovat ve focení naší publikace.

Jak uvidím konečný výsledek před jeho nahráním?

Jakmile dokončíme nahrávání našeho videa a chceme se ujistit, že bylo provedeno správně a všechny části jsou na svém místě, můžeme použít režim náhledu.

To se automaticky aktivuje v aplikaci Instagram a bude video po nahrání neustále opakovat.

před nahráním se podívejte na konečný výsledek na instagramu

Kde najít alternativy, jak vložit video do obrázku a nahrát ho na Instagram?

Instagram může být docela pohodlným nástrojem k provádění nejrůznějších úprav pomocí filtrů na našich fotografiích, ale existují další nástroje, které mohou úpravy usnadnit obrázků a videí z našeho telefonu i z našich počítačů.

Na stránkách s online nástroji

Pokud se chceme stahování aplikací do našich chytrých zařízení raději vyhnout, máme možnosti, jako je webová aplikace Canva, výkonný online nástroj pro úpravy, který nám umožní provádět všechny druhy úprav obrázků a videí.

V obchodě s aplikacemi mobilního zařízení

Pokud naopak upřednostňujeme aplikace pro Android nebo iOS, můžeme vyzkoušet aplikaci KineMaster, s touto aplikací budeme mít nepřeberné množství možností úprav našich snímků, včetně oblíbené možnosti pro překrýt video přes obrázek.