Saltar al contenido

Jak vložit texty písní YouTube pro použití jako karaoke

14 de julio de 2022

Pokud si chcete zazpívat karaoke z domova, s rodinou či přáteli, nebo si budete muset vyhradit čas na stažení seznamu skladeb tohoto typu. Zkuste si stáhnout ty nejlepší aplikace pro Android a iOS pro Karaokes. Dále vysvětlujeme jak vložit texty písní na YouTube pro použití jako karaoke.

Jak vložit texty písní YouTube pro použití jako karaoke

Ačkoli YouTube v současné době nemá speciální možnost aktivace jakéhokoli režimu karaoke v rámci platformy, budete moci vidět texty vašich oblíbených písní v nejlepším karaoke stylu s platformami Youka a Musixmatch.

Youka: od YouTube po karaoke

Promluvme si o první dotyčné platformě: Youka. Toto je bezplatná online platforma, která je k dispozici pro Windows, Mac a Linux. Tato platforma, která spolupracuje s YouTube, v podstatě převádí jakékoli video YouTube na karaoke připravené, abyste mohli začít zpívat.

Youka vám nabízí neuvěřitelné možnosti, jako například možnost zpívat písně v mnoha jazycích, protože platforma podporuje až 108 jazyků. Budete mít také dvě verze karaoke: tradiční způsob, kdy můžete zpívat pouze s hudbou na pozadí, a další verzi, kde je hlas slyšet a capella, kterou můžete doprovázet na nástroj.

Musixmatch: Pro uživatele Google Chrome, kteří milují karaoke

Můžete převést profesionální karaoke Google Chromecast, můžete dokonce úspěšně povolit rozšíření Musixmatch, abyste mohli začít zpívat karaoke ještě dnes.

Nejlepší na tom všem je, že se jedná o bezplatné rozšíření, které vám umožní přístup k celému repertoáru skladeb na YouTube a promění místo, kde se nacházíte, v improvizované a domácí karaoke.

Tato platforma funguje pro telefony iOS a Android a pro váš MAC a PCale také funguje skvěle na Amazon Fire TV, Chromecast a Apple TV.

Chcete-li mít toto rozšíření ve svém prohlížeči Chrome, musíte v telefonu nebo počítači najít obchod s aplikacemi nebo se podívat na jeho oficiální web. Po stažení Musixmatch do příslušného zařízení musíte se zaregistrovat na platformě vyplněním formuláře nebo pomocí svého osobního účtu Google nebo Facebook.

Jakmile se zaregistrujete, vše je připraveno, abyste mohli začít zpívat, stačí otevřít Windows Media, iTunes nebo propojit Spotify s Chromecastem a začít zpívat své oblíbené skladby ve více než 10 různých jazycích.

Zajímavá alternativa k umístění textů písní na YouTube k použití jako karaoke

To, co vám budeme povídat, vás jistě nenapadlo, ale je možné, že máte karaoke pouze s YouTube bez použití jakéhokoli typu rozšíření nebo aplikace.

Na začátku jsme zmínili, že YouTube nemá oficiální možnost pro karaoke a má ji dodnes. Jak je tedy možné používat YouTube jako karaoke bez použití externích aplikací?

Odpověď na vaši otázku byla celou tu dobu před vámi. A je to tak, že k tomu, abyste na YouTube našli text písně ve stylu karaoke, stačí zadat slova do vyhledávače karaoke verze nebo lyric video.

Poté můžete získat texty a hudbu svých oblíbených písní. To je možné díky skutečnosti, že umělci a další neoficiální kanály si najdou čas na nahrání textu jakékoli písně.

S touto kuriózní alternativou nebudete muset stahovat ani spouštět žádné programy, Stačí mít přístup na YouTube z vámi zvoleného zařízení a začít prohlížet texty svých oblíbených písní jako v karaoke.

pomocí youtube vyhledávat karaoke na tabletu

Tato prohlídka některých triků, jak umístit texty písní na YouTube, abyste je mohli použít jako karaoke s rodinou, s přáteli a dokonce i sami z domova, byla velmi užitečná. Navíc s MAC budete moci dělat karaoke s videem a texty s bezplatným programem. No, teď si můžete užít karaoke ať jste kdekoli, potřebujete jen chuť zpívat!