Saltar al contenido

Jak vložit skladbu při nahrávání videí TikTok? – Trendy hudby

26 de julio de 2022

Videa TikTok jsou neuvěřitelně zábavná díky mnoha prvkům, které vám aplikace umožňuje přidávat, od zvukových streamů po filtry obličejů. Navíc k tomu všemu můžete přidejte do svých videí jakoukoli populární hudbu a stylujte je se spoustou rytmu. Jak vložit skladbu při nahrávání videí TikTok?

Tady je obrovská sbírka písně, které můžete přidat do svých videí a kombinujte kreativní způsoby vytváření zábavných příspěvků. Naučte se používat tuto funkci TikTok a maximálně využijte možnosti, které otevírá. Objevte také všechny způsoby, jak toho můžete využít při nahrávání nebo úpravě videí.

Co mám udělat pro vyhledávání skladeb pro videa TikTok?

Stejně jako Instagram vám nyní TikTok také umožňuje přidávat hudbu do vašich videí ze stejné aplikace. Tato funkce posílí publikace v TikTok a dodá jim více stylu s nejlepšími trendy písněmi. Můžeš naprogramujte hudbu před nahráváním videa a vytvořit tak obsah na základě písně.

Chcete-li aktivovat hudební funkci, musíte stiskněte tlačítko ‘Sounds’, nahoře uprostřed obrazovky, než začnete nahrávat. Dále se v okně zobrazí seznam dostupných skladeb, které lze přidat do videa TikTok. Pomocí vyhledávací lišty můžete procházet aktuální trendy, procházet kategorie nebo hledat konkrétní skladbu.

Pokud chcete stejnou skladbu použít několikrát nebo chcete uložit skladby, které budete používat jindy, můžete je ponechat zaškrtnutím ikony ‘Uložit’ uloženo v ‘Oblíbených’ a mít tak k nim v budoucnu přímý přístup. Poté budete moci začít nahrávat svůj TikTok s vybranou skladbou.

Jak dám hudbu na pozadí, když mluvím ve videu TikTok?

Aplikace TikTok je přenosné nahrávací studio plné nástrojů pro úpravu vašich videí a jejich maximální optimalizaci. Nejen, že vám umožňuje vrstvit skladby při nahrávání, ale také vám dává možnost použít je jako zvuk na pozadí. Tímto způsobem můžete nahrávat videa TikTok se svým hlasem a dalšími zvukovými efekty, jako jsou písně.

Tuto funkci můžete použít až po nahrání videa. Před nahráváním musíte mít nastavenou skladbu a její délku. Další věcí bude využít jednu z možností úprav umístěnou na svislém pásu na pravé straně obrazovky, tlačítko ‘Hlasitost’. Odtud můžete upravit zvuk vašeho videa osobním způsobem.

hlasitost na videu tiktok

V nabídce úprav hlasitosti můžete upravit úroveň každého zvuku v nahrávce. Tímto způsobem můžete snížit okolní hluk popř snižte hlasitost hudby aby byl váš hlas ve videu výraznější. Před dokončením úprav si můžete prohlédnout nové úrovně hlasitosti a uložit změny. Můžete také použít možnost ‘Dabování’ pro přidání nových hlasů během úprav.

Jak přidám hudbu k přehrávání během nahrávání?

Existuje mnoho způsobů, jak smíchat hudbu TikTok se zábavnými videi, aby se stala virální. Nejoblíbenější je tančit choreografii písně. Chcete-li, aby byl tento typ obsahu přirozenější a získal více pozornosti ostatních uživatelů, můžete nechte hudbu hrát během nahrávání video.

Je velmi jednoduché umístit hudbu do reproduktoru, abyste udrželi rytmus při nahrávání. Po výběru skladby, kterou chcete zahrnout do videa, a nastavení přehrávání úryvku zahájíte nahrávání se zvýšenou hlasitostí médií v telefonu. Jinými slovy, jen zvyšte hlasitost a spusťte nahrávání.

Tímto způsobem budete poslouchat hudbu a budete se odvíjet přirozeněji a synchronněji. Neměli byste se obávat hluku, protože na konci budete moci upravit vlastnosti zvuku z videa a odstraňte ze záznamu veškeré ozvěny nebo šum na pozadí.

Jaké jsou kroky k nahrání mé vlastní hudby na TikTok k vytváření videí?

S novými aktualizacemi TikTok vylepšuje své zvukové funkce, aby uživatelé měli více a lepších možností přidat zvukovou stopu ke svým videím. Kromě rozšíření knihovny zvuků a písní aplikace si ale ponechali i možnost nahrát vlastní originální zvuk.

nahrát hudbu na tiktok

Postup začíná tlačítkem ‘Sounds’, kde se zobrazí okno pro výběr skladby. Místo procházení mezi skladbami stiskněte tlačítko ‘Můj zvuk’, který je v pravém horním rohu. Dále musíte vybrat zvukový soubor z úložiště vašeho zařízení.

Pokud je stopa kompatibilní, budete ji muset upravit tak, aby odpovídala formátu TikTok, oříznutí nebo výběr fragmentu k použití. Pro náhled zvuku a jeho přesnější nastavení můžete použít funkci ‘Trim’. Díky těmto krokům budete připraveni začít nahrávat video s vlastní hudbou.

Jak by měla být píseň TikTok synchronizována s videem?

Jednou z nejatraktivnějších funkcí TikTok je synchronizace rtů, která umožňuje téměř dokonalou synchronizaci mezi naprogramovanou zvukovou stopou a osobou přítomnou ve videu. Tento skvělý montážní efekt lze také použít s písněmi a použít pro dokonalá koordinace mezi hudbou a videem.

Nemusíte předem provádět složitou konfiguraci, stačí otevřít nabídku zvuku, vybrat skladbu a nahrát video. TikTok vám pomůže automaticky optimalizovat synchronizaci. Není to však dokonalá funkce, takže to vyžaduje nějaké ruční vyladění, aby to bylo hotové.

Pro to, přístup k možnosti „Oříznout“. v nabídce úprav. Vybranou hudební stopu budete moci upravit, dokud nebude zcela kompatibilní s obrazem vašeho videa. Možnost „Synchronizace rtů“ se neustále vylepšuje, proto se doporučuje, abyste TikTok vždy aktualizovali na nejnovější verzi.