Saltar al contenido

Jak vložit romantický vztah s někým do biografie na Facebooku – Krok za krokem

31 de julio de 2022

Facebook byl největší sociální síť pokud jde o setkávání lidí online. Dokonce i její tvůrce Mark Zuckerberg vytvořil platformu s ohledem na to, že by to měl být jeden z jejích cílů. Proto se dnes prostřednictvím tohoto kanálu setkávají miliony lidí.

I když to není věc náhody, jelikož v určitých profilech Vidíme chutě, preference, a dokonce i na orientaci, kterou ten člověk má. Protože můžeme vyloučit i ty, kteří již partnera mají, v tomto článku snadno uvidíte, jak zajistit, aby se tento závazek objevil na vašem profilu.

Jak zjistit, zda je člověk v romantickém vztahu na Facebooku?

V uživatelském profilu můžeme hledat, zda je osoba již zasnoubená s jinou. To je skvělé pro ty, kteří hledají víc než jen přátelský vztah, protože když uvidíte, že uživatel je již zapojen, okamžitě budete vědět, že to nebude příliš proveditelná možnost.

Chcete-li vědět, zda je uživatel v sentimentální situaci s jinou osobou, musíte nejprve vstoupit do sekce informace o vašem profilua pak vyhledejte ten, který říká „sentimentální situace“. Pokud to najdete, můžete dokonce najít osobu, se kterou takovou situaci sdílíte, v opačném případě to znamená, že nemáte.

Jak vložit romantický vztah s někým do biografie Facebooku?

čtvercová šipka nastavení facebooku

Metoda navázání romantického vztahu je velmi snadná, musíme nejprve zadejte náš profil. Na platformě Android otevřeme možnost se třemi vodorovnými čarami a vybereme pole, kde se zobrazí náš profilový obrázek, poté klikneme na «upravit veřejné údaje».

Když se otevře nové rozhraní, nacházíme se ve spodní části stránky a vybereme možnost «upravit sekci informací». Poté se podíváme shora dolů na možnost číslo 6, což je «emocionální situace»kde můžeme specifikovat, o jaký druh vztahu se jedná, rok a osobu označit.

Ještě před uložením můžeme nakonfigurovat, kteří lidé budou moci vidět publikaci vygenerovanou aktualizací informací. Poté, co je již vše správně upraveno, uložíme a je to. Informace se objeví v našem profilu.

Nakonec doufáme, že vám tento článek pomohl. Rádi bychom znali váš názor sentimentální vztah na Facebooku? Víte o jiné metodě, která umožňuje tuto akci provést? Své odpovědi nám zanechte v komentářích.