Saltar al contenido

Jak vložit profilovou fotku na můj účet Telegram – Upravte svou fotografii

7 de agosto de 2022

Na většině sociálních sítí je profilová fotka prezentací každého z uživatelů a je velmi užitečná, protože například pokud máte profilovou fotku na Facebooku, pomáhá to ostatním lidem, aby se ujistili, že je to ta správná osoba a tím i vy může předejít nedorozuměním. V případě telegramu můžete také jeden umístit, pokud jste nový uživatel a nevíte, jak jej umístit, zde Řekneme vám všechny kroky, které k tomu musíte dodržet.

Jakými způsoby můžete na svůj účet Telegram umístit profilový obrázek?

Pokud chcete do svého osobního účtu Telegram umístit profilový obrázek, který vás reprezentuje, ale nevíte, jak na to, nebojte se. Zde se podíváme, jak se to dělá, řekneme vám kroky, které musíte provést, abyste toho dosáhli, vysvětlíme jak pro telefony s operačním systémem Android, tak pro iPhone.

Z vaší aplikace Telegram na iOS

Pokud máte telefon s operačním systémem iOS, umístěte a profilový obrázek na vašem osobním účtu Telegram Budete muset postupovat podle kroků, které vám ukážeme níže.

 1. Nejprve je nutné mít aplikaci staženou.
 2. Na svém iPhone vyhledejte Telegram mezi aplikacemi a klepnutím na něj jej otevřete.
 3. Přihlaste se ke svému účtu.
 4. Jakmile zadáte svůj osobní účet, musíte vybrat nabídku nastavení, která se nachází v pravém horním rohu a je znázorněna třemi vodorovnými čarami vodorovně.
 5. V nabídce můžete vidět různé možnosti, musíte vybrat nastavení.
 6. Když jste v sekci nastavení, nahoře uvidíte prázdný profilový obrázek, musíte se toho dotknout.
 7. Poté v pravém horním rohu klikněte na ikonu, která má tři body a poté vyberte možnost Umístit fotografii.
 8. Platforma vám automaticky zobrazí vaši galerii v rámečku ve spodní části a odtud si už stačí vybrat fotografii, kterou chcete umístit jako svůj profil.
 9. Když si fotku vyberete, platforma vám dá možnost ji vylepšit, pomocí nástrojů, které mají, ale je na vás, zda ji upravíte pomocí stejné aplikace nebo ne.
 10. Pak budete muset fotografii přizpůsobit, ale mnohokrát ji musíte oříznout, abyste ji mohli umístit, ale později vám řekneme, jak ji můžete přidat, aniž byste ji ořezali.
 11. Nakonec pro definitivní založení fotografie stačí kliknout na zaškrtnutí a je to, fotografie se načte během několika sekundje tak jednoduché zveřejnit fotku na Telegram.

Je třeba poznamenat, že profilový obrázek lze kdykoli změnit. Můžete také přidat své jméno, které se zobrazí ostatním uživatelům, a pokud chcete jít trochu dále, můžete si přizpůsobit rozhraní telegramu umístěním motivu.

aplikace telegramu

Pomocí telefonu Android

A pro ty lidi, kteří mají telefon s operačním systémem Android a chtějí umístěte profilový obrázek na svůj osobní účet Telegramje to velmi podobné jako u iPhone a postupujte takto:

 1. Podle očekávání musíte mít v telefonu staženou aplikaci Telegram, k tomu ji stačí vyhledat v Obchodě Play.
 2. Poté vyhledejte aplikaci v telefonu a klepnutím na ni ji otevřete.
 3. Přihlaste se jako obvykle.
 4. Již ve svém účtu vyberte nabídku reprezentovanou třemi vodorovnými čarami.
 5. Jakmile kliknete na nabídku, musíte vybrat možnost nastavení, zde vidíte nahoře prázdný profilový obrázek, musíte jej vybrat a poté kliknout na tři body, které jsou v horním rohu a nakonec na přidat jednu fotografii.
 6. Ve spodní části vám platforma zobrazuje fotografie, které máte ve své galerii, stačí si vybrat tu, kterou preferujete.
 7. Když vyberete fotografii, můžete ji upravit pomocí nástrojů poskytovaných platformou.
 8. Nakonec upravte fotografii na nastavit jako profilový obrázek stačí kliknout na modré zaškrtnutí a je to, fotka se umístí jako profil.

profilový obrázek v telegramových rozhovorech

Jaký je způsob, jak upravit svůj profilový obrázek na Instagramu, aby byl kompletní?

V Telegramu, stejně jako na Instagramu, mnohokrát, abyste přidali profilovou fotku, musíte ji oříznout, pokud však chcete, aby vyšla celá a bez oříznutí můžete přidat rámečeka to je vše, takže váš profilový obrázek bude dobře upravený.

Jak si můžete stáhnout svůj profilový obrázek Telegramu do své galerie?

Pokud jste ztratili fotografii, kterou máte ve svém profilu Telegram a chcete si ji stáhnout, abyste ji měli zpět ve své galerii, je to velmi jednoduché, stačí kliknout na tři body, které jsou v horním rohu profilové fotografie, a poté je stahování připraveno Fotku budete mít opět ve své galerii.

Proč nemůžete efektivně umístit svůj profilový obrázek na Telegram?

Pokud se z nějakého důvodu při umístění profilový obrázek nenačte, Může to být způsobeno problémem s připojením., takže si v tu chvíli zkontrolujte rychlost svého internetu. Pokud problém přetrvává, vymažte mezipaměť aplikace Telegram. Můžete také restartovat telefon a pokusit se fotografii umístit znovu.