Saltar al contenido

Jak vložit, přidat nebo umístit tlačítka Facebooku na webovou stránku Google Sites

19 de agosto de 2022

Před dlouhou dobou bylo velmi obtížné vytvořit webovou stránku, dnes je to velmi snadné a existuje mnoho aplikací, které vám ji umožňují vytvořit otázka minut.

To je případ Webů Google, kde můžete vytvořit svůj web stejným způsobem jako dokument. Tyto aplikace však mají určité funkce, které si uživatelé zatím neuvědomují. Proto vám přinášíme následující návod, který vás naučí jak vložit, přidat nebo umístit tlačítka Facebooku na webovou stránku Google Sites.

V následujícím článku vám ukážeme, jak přidat další tlačítka do konfigurace Webů Google. Protože je velmi důležité vytvářet odkazy, které nám umožňují sdílet náš obsah s lidmi, kteří patří do různých sociálních sítí, jako je Twitter a v našem případě Facebook.

Z tohoto důvodu jsme vytvořili toto tutorial která vám umožní vytvořit nebo vložit tlačítka, která vám umožní propojit váš web s jednou z nejpoužívanějších sítí na světě. Pokusíme se vám poskytnout vysvětlení, které je velmi snadno pochopitelné a které můžete bez mnoha komplikací použít ve Webech Google.

Jak vložit, přidat nebo umístit tlačítka Facebooku na webovou stránku Google Sites

Takže můžeš vložit, přidat nebo umístit tlačítka Facebooku na webovou stránku Google Sites, musíte nejprve přejít na odkaz, který vám zde nabízíme. Tak, abyste získali všechny Facebook Pluginy nebo tlačítka, která chcete vložit na svůj web. Při vstupu na stránku oceníte různá tlačítka, která můžete přidat.

Abychom mohli začít, vybereme možnost Page Plugin, najdeme ji v možnostech, které jsou na levé straně. A ukáže vám všechny způsoby, jak toto tlačítko nakonfigurovat. Další věc, kterou musíte udělat, je jít do vašeho facebooková stránka a zkopírujte svou adresu.

Poté se vrátíte na stránku pluginy a zkopírujete adresu do možnosti URL stránky na Facebooku a poté stisknete klávesu Enter. Po tomto budete moci nakonfigurovat další možnosti, jako je šířka, výška, můžete použít krátké záhlaví. taky jestli chceš můžeš přestrojení titulní fotografii nebo ukázat tvář přátel.

Tady můžete vybrat všechny ty možnosti, kterým chcete dát přizpůsobení, jaké chcete. Po dokončení přejděte na konec stránky a vyberte možnost Získat kód. Vytvoříte klip a zobrazí se vám dialogové okno s HTML kódy a další věc, kterou uděláte, je přejít na váš účet Weby Google.

Konfigurace tlačítka Facebook na Webech Google

Když jste již zadali svůj účet, přejdete na pravou stranu a kliknete na možnost Vložit a poté Stránky a nakonec Více. Když to uděláte, objeví se pole s názvem Nová stránka a vy zadáte název Facebooku. Dokončete klip a zobrazí se tlačítko Facebook.

Uděláte klip na vámi vytvořené tlačítko a Facebook se objeví uprostřed obrazovky, kurzorem se umístíte do středu a poté uděláte klip. Když to uděláte, uvidíte několik možností a vyberete začlenění. Objeví se okno a vy vyberete možnost začlenit kód, v tuto chvíli se vrátíte na stránku zapojit a zkopírujte první kód.

vrátíte se do Weby Google zkopírujte kód a klikněte na další, počkejte několik sekund, až se objeví v náhledu a nakonec musíte kliknout na Vložit. Tímto způsobem se zobrazí pluginy a zde je stačí umístit tak, jak chcete. Stejný postup provedete s ostatními tlačítky, která chcete vložit jako plugin líbí se mi to.

vložte facebooková tlačítka

A tímto způsobem jsme vám ukázali velmi jednoduchý způsob vkládání tlačítek a stejnou techniku ​​můžete provést, pokud chcete vytvořit propojení s jinými sociálními sítěmi. A jak vidíte, tento tutoriál by vás mohl naučit jak vložit, přidat nebo umístit tlačítka Facebooku na webovou stránku Google Sites.