Saltar al contenido

Jak vložit pohyblivé texty pro mé nahrávky a živá vystoupení do OBS Studia

1 de agosto de 2022

V následujícím článku vám bude vysvětleno úplným, rychlým a jasným způsobem jak OBS studio funguje abyste jej mohli využívat co nejefektivněji, abyste jako uživatel měli široké možnosti využití.

Tímto způsobem vás prostřednictvím dotyčného článku naučíme nebo zmíníme potřebné kroky, abyste mohli vkládat texty do pohybů pro vaše videa nebo živé vysílání

Kroky jsou jednoduché, ale samozřejmě musíte věnovat pozornost každému zde nalezenému slovu, abyste tímto způsobem mohli plně provést proces vložení textu podle vašich potřeb.

Nejprve si ale před zahájením tohoto postupu zmíníme, z čeho se tato aplikace skládá, její funkčnost a rozsah, abyste měli představu o tom, jak kompletní a robustní je její použití.

Jak vložit text do pohybů pro mé nahrávky a režírovat?

Jasný a přesný způsob, kterým můžete přidat text pomocí animované pohyby k vašim živým vystoupením nebo nahrávkám je začlenění souborů, nejpoužívanější způsob provedení této možnosti je prostřednictvím doplňkové služby zvané streamlabs.

Prostřednictvím této služby provedete tento proces efektivně, protože vám nabízí velké množství různých funkcionalit, pomocí kterých budete vytvářet své různé texty s pohyby do vašich živých přenosů.

Za prvé, abyste mohli používat tuto aplikaci, musíte stáhnout nebo nainstalovat zmíněný software, který je více přizpůsobenou verzí vašeho OBS.

Poté, co jste řekli další program, budete muset přejít na zdroje a pokračujte výběrem Stream Labels, Po provedení tohoto kroku si budete moci vybrat typ štítku, který se vám nejvíce líbí nebo který vyhovuje vašim potřebám, stejným způsobem si budete moci vybrat, jak se bude zobrazovat a tímto způsobem bude vypadat přímo na vaší obrazovce.

Správným dodržováním těchto kroků můžete nastavte ve svých přímých nebo videích texty v pohybech a čím poutavější a úžasnější budou, tím více návštěv vašich videí a vysílání bude generováno.

Proto musíte být v tomto virtuálním světě dobře obeznámeni, abyste mohli získat a maximální užitek v těchto aplikacích které používají jak youtubeři, tak hráči videoher po celém světě.