Saltar al contenido

Jak vložit obrázek na pozadí do mého e-mailu jako v Thunderbirdu

13 de julio de 2022

Mnoho lidí se diví, že mohu do e-mailu skutečně vložit obrázek na pozadí jako v Thunderbirdu? A odpověď zní ano, neváhejte ani vteřinu, řekneme vám, jak na to vaše zprávy vypadají mnohem zajímavěji.

Vložte obrázek na pozadí do mého e-mailu jako v Thunderbirdu

Je běžné, že vzhled e-mailu musí být trochu poutavější, aby vás lidé mohli zajímat v informacích, které obsahuje. Pro lepší zachycení je možné přidat pozadí pomocí Thunderbirdu.

Proces je poměrně jednoduchý, jakmile jej pochopíte a procvičíte, budete posílat e-maily s finančními prostředky do celého světa. Chcete-li začít, přihlaste se do Thunderbirdu, otevřete skladatel a začněte psát novou e-mailovou zprávu.

Poté klikněte na „Tělo zprávy“, tam byste měli hledat slovo „Formát“ a poté „Barvy stránky a pozadí“. Pokračujte kliknutím na „Vybrat soubor“, kde je napsáno „Obrázek na pozadí“, tím se dostanete do průzkumníka souborů vašeho počítače.

Zbývá jen to vyberte obrázek, který půjde na pozadí, pamatujte, že ideální je, aby to bylo něco podle obsahu emailu. Jakmile to budete mít, musíte kliknout na „Otevřít“ a poté na tlačítko „OK“, když skončíte, váš obrázek bude přidán jako pozadí.

Proč vkládat do mého e-mailu obrázek na pozadí jako v Thunderbirdu?

Obrázek na pozadí může být skvělý pro přidání trochu profesionality do e-mailové zprávy. Funguje také zdůraznění důvodu zprávy, v případě, že je v e-mailu od společnosti, může to dát důvěru. A na oplátku, pokud chcete, můžete vložit obrázek online do e-mailu.

Mnoho lidí používá tento nástroj, který Thunderbird umožňuje, aby jejich e-maily byly homogenní, takže každý, kdo je obdrží, je může snadno identifikovat.

Pro ostatní je to dobrá možnost posílat gratulační e-maily při zvláštních příležitostech, upřímně řečeno, použití je docela osobní. Může se stát, že vám přijde příliš mnoho e-mailů s gratulací k narozeninám, naštěstí existuje způsob, jak všechny zprávy označit jako přečtené.

Existuje jiná poštovní služba, která umožňuje vkládání finančních prostředků?

Použití obrázku na pozadí v mém e-mailu jako v Thunderbirdu může být v jiných službách trochu složité. Například, Gmail má podobnou možnost který umožňuje nastavit vlastní motiv pozadí.

Na druhou stranu Outlook tuto skvělou možnost zpřístupňuje, metoda je jednoduchá, ale funguje pouze pro zprávy typu HTML. Chcete-li toho dosáhnout, musíte přejít na kartu „Soubor“ a poté na „Možnosti“ > „Pošta“ > „Návrh pozadí a písma“.

Když tam budete, budete si moci vybrat motiv pozadí, který se hodí pro vaši zprávu, stačí ho trochu hledat v možnostech. Můžete upravit další prvky, jako je písmo, ale pamatujte, že to platí pouze pro e-mail, který vytváříte. V případě, že se rozhodnete přejít na Outlook, můžete importovat všechny své e-maily z jedné platformy na druhou.

Je profesionální vkládat obrázky na pozadí do e-mailových zpráv?

I když to mnoho lidí může považovat za poněkud neformální, využití finančních prostředků se stalo velmi populární aby byly zprávy čitelné. Mnohokrát jsou zahrnuty obrázky, které mohou být reprezentativní a jedinečné, něco, co identifikuje odesílatele zprávy.

Mnoho společností dnes používá tento formát zpráv, aby svým oznámením dodaly trochu profesionality. Tak, aby pod zprávou bylo vidět logo společnosti nebo hlavičkový papír, Budování důvěry ve čtenáře.

kruhové logo bílého ptáka

Na druhou stranu je tvoření při použití těchto pozadí docela zábavné, můžete kombinovat písmena s pozadím a dělat něco jiného. Pravda, profesionalita závisí na vizi příjemce, například designér může nechat v pozadí ukázku své práce.

Použití tohoto nástroje, který Thunderbird zpřístupňuje, je něco opravdu zajímavého: barvy, fotky, loga, cokoli chcete, může jít na pozadí vašich zpráv. Vyzkoušejte nějaké zprávy a jděte si vytvořit svůj formát, budete moct, abyste si toho všimli skvělým způsobem dejte svým zprávám jiný a personalizovaný dotek.