Saltar al contenido

Jak vložit nebo změnit jazyk v LoL / League of Legends ve španělštině nebo angličtině?

21 de julio de 2022

LoL neboli League of legends je bezesporu jednou z nich MOBA videohry nejznámější po celém světě. Určitě nenajdete bitevní hru v aréně, která by byla lepší než tato, a kterou by podporovalo tolik uživatelů. Nikdo, kdo si říká Gamer, neřekne, že si ho neuvědomuje, protože v tomto stylu patří ke špičce.

Bylo zakotveno v životech mnoha lidí do té míry, že je zdrojem inspirace pro cosplay postav, knih a komiksů. Ať už kvůli svému stylu, grafickému zpracování nebo příběhu, který vypráví, není pochyb o tom, že se mu podařilo prolomit hranice. Pokud vás zajímá, kdy byla League of Legends vytvořena a vydána a vytvořila LoL, zveme vás k přečtení následujícího odkazu.

Pro tvůrce to znamenalo příležitost tvořit verze podle regionů hráčů, a tím být atraktivnější. A i když na první pohled neexistuje možnost upravit jazyk tak, aby vyzkoušel jednu z těchto verzí, pokud je to možné.

Jestli chceš prolomit jazykovou bariéru a zažijte novou verzi této videohry, jste na správném místě. V tomto článku vám ukážeme, jak to můžete udělat, abyste si své zážitky v každé hře užili naplno.

Pokud z nějakého důvodu nevíte, o jaké videohře mluvíme, ale chcete to vědět, nebojte se, povíme si o tom zde.

Jak vložit nebo změnit jazyk v LoL / League of Legends ve španělštině nebo angličtině?

I když tohle neovlivňovat Provozování videohry nemůže mít uživatel v žádném okamžiku osobní preference.

Pro některé uživatele je to opravdové dobrodružství už jen proto, aby si snad mohli vše zažít v původním jazyce hry.

Snaha seznámit se s něčím, co se vám líbí, je rozumné. Buď proto, že čekáte lépe pochopit možnosti hry ve vašem rodném jazyce nebo proto, že zkoušíte něco nového. Zde si ukážeme, jak si můžete jednoduše změnit jazyk v LoL, stačí si dát pozor na postup a naučit se tento trik.

Krok 1

První věc, kterou byste měli udělat, je otevřít zástupce kliknutím pravým tlačítkem myši a poté vybrat možnost «Vlastnosti».

Krok 2

Poté se zobrazí karta, kde musíte najít možnost «Otevřené umístění», budete přesměrováni do složky, kde je to uloženo.

Krok 3

Přejděte do běžně snadno dostupné složky „Configuration“, jinak použijte následující cestu: C:Riot GamesLeague of LegendsConfig.

Krok 4

Jakmile jste ve složce, měli byste najít soubor s názvem «Nastavení klienta ligy» Kde je nastavení hry?

krok 5

Po přístupu k souboru musíte pouze vyhledat odpovídající kód, zobrazí se jako „Locale“ následovaný popisem, který má.

Tento parametr můžete upravit v závislosti na jazyku, který očekáváte. Je důležité, abyste neměnili další parametr bez znalosti, protože byste mohli vše špatně nakonfigurovat.

krok 6

Nyní, pokud očekáváte, že LoL bude ve španělštině, umístěte «es_ES» a pokud očekáváte, že bude v angličtině, zadejte „en_US“. Na konci jazykové úpravy musíte zachovat to, co jste udělali, zde stačí kliknout na «Soubor» pro «Uložit».

Chcete vědět, jaké další MOBA hry existují jako League of Legends – Hry jako LoL? Klikněte na další položku.