Saltar al contenido

Jak vložit nebo povolit celou obrazovku v Minecraftu, aniž by to vypadalo špatně?

10 de agosto de 2022

Minecraft je jedna z nejlépe optimalizovaných her. A je to tím, že vás dokáže doslova spustit v mixéru, pokud máte javu a dobrou grafickou kartu. Existuje však několik možností, které někdy kvůli vnitřním chybám způsobují problémy. Proto dnes uvidíte jak povolit celou obrazovku v minecraftu, aniž by to vypadalo špatně.

Může to znít jako něco, na čem by nemělo moc záležet, ale ve skutečnosti pro ty, kteří pracují ve světě Youtube nebo streamování zásadní je mít možnost změnit rozlišení své obrazovky, jinak hra nebude vypadat dobře a ztratí se výsledná kvalita.

Tip: Před spuštěním byste měli optimalizovat a zlepšit výkon Minecraftu, protože zvětšením obrazovky budete potřebovat, aby běžel na maximum.

Jak povolit celou obrazovku v Minecraftu, aniž by to vypadalo špatně?

takže můžete odpovědět na otázku Jak povolit celou obrazovku Minecraft aniž by vypadal špatně? Musíte mít na paměti, že ve většině případů by obrazovka při maximalizaci neměla vypadat špatně.

Protože Minecraft (alespoň verze Java) automaticky mění rozlišení a přizpůsobuje jej. Pokud při pokusu o aktivaci obrazovky vypadá špatně, je to již problém s grafickou kartou a měli byste ji změnit.

Nebo abyste nebyli tak extrémní, budete muset jít do «Možnosti» hry a tam změňte vzdálenost, kterou vidíte, na minimální nebo střední. To by mělo způsobit, že hra bude vypadat dobře a také zmizí případné lagy.

Pokud váš problém není v tom, že hra jako taková vypadá špatně, ale že obrazovka vypadá oříznutá nebo černá, existují různá řešení, ale záleží na verzi Minecraftu, kterou máte. Nejoblíbenějším řešením je úprava rozlišení v launcheru.

K tomu musíte jít do této sekce a před vstupem do hry stisknout bílé tlačítko «Upravit profilbude tam krabice s názvem „Rozlišení“, aktivujte jej a pokračujte ve změně rozlišení na rozlišení vaší obrazovky (umístěte jej přesně stejně, ani více ani méně), poté klikněte «Uložit profil» zachránit.

V případě, že se váš problém nevyřeší, může to být způsobeno tím, že vaše obrazovka je menší než optimální rozlišení, které Mojang ve výchozím nastavení požaduje, proto neexistuje jiná možnost, než vyměnit monitor nebo připojit počítač k jinému webu.

Minecraft vydání pro Windows 10

Nyní, když znáte výše uvedené, měli byste být schopni opravit chybu v úpravě Java. Ale otázka Jak povolit celou obrazovku v Minecraftu, aniž by to vypadalo špatně?, Nebude dokončen, dokud nebude problém pokryt ve všech verzích, ke kterým dojde, takže nyní uvidíte řešení ve Windows 10.

V tomto systému může být Minecraft mnohokrát odříznut nebo jednoduše zablokován jinými prvky na obrazovce, řešením nebo spíše trikem je tyto skrýt. Prvním krokem je přejít na hlavní panel (což je jeden z prvků, který překáží), a klikněte na něj pravým tlačítkem (předtím stiskněte f11 pro aktivaci celé obrazovky).

klidná minecraftová scenérie

Zobrazí se několik možností, kde musíte vybrat «Vlastnosti“, pak zaškrtněte políčko, které chcete nést jménem «Skrýt hlavní panel» a voila, s tím bude ve hře o jeden prvek méně.

Druhá věc, kterou musíte udělat, je odstranit bílý banner, který se zobrazuje nahoře s názvem hry a verzí, k tomu musíte přejít na «Oznámení“, který je v pravém dolním rohu a kliknutím pravým tlačítkem zobrazte možnosti. Vybrat „režim tabletu“.

Tím bude vše hotovo, takže odpověď na otázku, jak povolit celá obrazovka v minecraftu aniž by to vypadalo špatně?, bylo nakonec zodpovězeno. V případě, že hra jde špatně kvůli nárůstu obrazovky, měli byste optimalizovat Minecraft v edici Windows 10, abyste zvýšili FPS a aby hra nešla s Lag.

Jako poslední informaci byste měli vědět, že na verzi nezáleží, problém lze vyřešit i odinstalací, smazáním a smazáním Minecraftu (i když ne vždy to jde).