Saltar al contenido

Jak vložit hudbu a texty do států WhatsApp – Snadno

29 de julio de 2022

Vědět, jak vkládat hudbu a texty do států WharsApp, je nyní nesmírně nutné pro ty, kteří denně sdílejí obsah. Příběhů na všech různých sociálních médiích je stále více a více výstřední a zábavné. Protože lidé dokážou zdobit a upravovat své fotografie a videa jakýmkoliv typem emotikonů, nálepek nebo dokonce hudby.

V tomto smyslu hudba s texty v příbězích zlidověla a jsou naprosto módní. Protože většina příběhů, které můžeme pozorovat, má tuto legrační propagandu. Ale ne všechny sociální sítě nebo služby zasílání zpráv mají možnost přidat tyto typy obsahu.

Navzdory celosvětovému úspěchu se shodneme na tom, že WhatsApp má stále co vyvíjet, jednou z těchto rozvojových příležitostí by samozřejmě byla síla nahrajte do našich států fotografie nebo videa, o kterých rozhodneme, přímo s hudbou a texty.

I když to ještě není realita, máme možnost provést tyto postupy, které zde popíšeme, ve snadných krocích, i když k tomu musíme použít až tři různé aplikace.

Je možné nahrávat stavy s hudbou na WhatsApp bez externích aplikací?

Ani náhodou, není možné vkládat hudbu a texty do stavů WhatsApp interně nahrát a zobrazit veřejnosti. Vzhledem k tomu, že navzdory skutečnosti, že WhatsApp je nyní sesterskou aplikací Facebooku a Instagramu, tato služba pro zasílání zpráv tuto možnost nemá, takže se zdá, že zaostává za ostatními již zmíněnými aplikacemi.

I když to však nelze provést interně, neznamená to, že uvedení hudby a textů do stavů WhatsApp je již vyloučeno. Protože existují některé aplikace, které provádějí tento typ práce, aktualizujte svůj WhatsApp.

Jak uvést hudbu do stavu se statickým obrázkem

Chcete-li přepnout hudbu do stavu WhatsApp se statickým obrázkem, musíte zopakovat předchozí proces. Jediné, co je třeba udělat jinak, je dobře nastavit úhel a samozřejmě pozici snímku, který chcete zachytit.

Musíte zajistit, aby byl nahráván mobilní telefon nebo zařízení být úplně v klidu. Protože pokud se pohne, bude obraz rozmazaný a rozmazaný. Proto nebudete mít přesnou a krásnou kvalitu obrazu. Stejně jako hudba nebude nejlepší, protože bude slyšet v pozadí.

Pokud nechcete, aby se to stalo tímto způsobem, musíte se uchýlit k aplikacím mimo WhatsApp. Protože můžete přehrávat hudbu i s texty, pokud používáte některé z následujících aplikací.

Jak mohu přizpůsobit hudbu na pozadí videa svému stavu?

Existuje způsob, kdy není třeba hledat aplikace ke stažení, které vám pomohou umístit hudbu a texty do stavu WhatsApp. To je použití interního hudebního přehrávače, který vám mobilní telefon přináší, nebo vám s ním pomáhá aplikace Spotify.

Tento proces vyžaduje, abyste před nahráním příběhu museli ukončit WhatsApp a otevřený přehrávač které považujete za vhodné. Jakmile to uděláte, vybereme skladbu, kterou chceme přehrát s naším stavem, a bude se přehrávat, i když aplikaci opustíte.

Takže co přijde dál, je otevřít WhatsApp a provést základní postup nahrání stavu. Ale místo pořízení fotografie byste měli přistoupit k záznamu videa. Ale musíte počkat, až to uděláte právě ve chvíli, kdy začne část skladby, kterou chcete hrát.
V tomto případě se stane, že se budete nahrávat s hudbou, která hraje na pozadí. Poté musíte výsledek publikovat nebo provést druhý pokus, pokud se vám nelíbilo, čeho jste dosáhli.

Jaké jsou nejlepší aplikace pro nahrávání stavů s hudbou?

Jak bylo vysvětleno výše, existují některé aplikace a nástroje, které Pomáhají vkládat hudbu a texty do států WhatsApp. Měli byste hledat ten, který je bezpečný a efektivní, protože vydali některé aplikace, které nedělají správnou práci.

dát stav textů hudby whatsapp

Naopak, to, co dělají, je dávat obraz s hudbou a texty, ale s extrémně nízkou kvalitou. Proto vám doporučíme dva nejužitečnější a nejpoužívanější v této oblasti.

Story Save

Story Save je aplikace, která byla vytvořena jako zdroj abyste mohli ukládat příběhy, které nahrajete na svůj Instagram. Tímto způsobem lze zdroje a nástroje, které přidáte k fotografii nebo videu na Instagramu, nalézt také v mobilní galerii.

Jelikož však tyto fotky a videa můžete mít v galerii. Tyto obrázky nebo videa s hudbou a texty můžete také vložit do aplikace WhatsApp. Co musíte udělat, je stáhnout to, co jste nahráli na Instagram, a poté to nahrát do WhatsApp nebo jakékoli jiné aplikace sociální sítě nebo služby pro zasílání zpráv.

sociální síť instagram

 1. První věc, kterou musíme udělat, je stáhnout Story Save z Google Play do našeho zařízení Android.
 2. Po instalaci této aplikace přejdeme na náš Instagram (pokud nemáte účet, budete si ho muset vytvořit). Po vytvoření účtu nebo zadání účtu na Instagramu musíme vytvořit společný příběh v ikoně, kde je napsáno „váš příběh“.
 3. Vybíráme, které fotografie nebo videa nahrajeme a které jsme dříve uložili na zařízení, která začleníte do svého příběhu.
 4. Po tomto jsou přidány hudební nálepky kde jsou nejoblíbenější skladby, můžete také vyhledat tu, kterou chcete, a vybrat požadovaný fragment. Můžete změnit typ a barvu písma.
 5. Stisknete «Hotovo» a poté bude odesláno na «Podělte se o své příběhyPo několika sekundách se příběh objeví na našem instagramovém profilu.
 6. Nyní následuje umístění tohoto příběhu na náš WhatsApp, proto přejdeme na Story Save, přihlásíme se a umístíme svůj účet na Instagramu.
 7. Náš instagramový účet najdeme podle jména, které jsme na něj umístili, zobrazí se „příběhy“, tam najdeme ten příběh, který jsme právě udělali.
 8. Nyní stačí stáhnout tento příběh, v zelené šipce, která se objeví dole na obrazovce, se na 5 sekund objeví reklamní sdělení, zavřeme jej a znovu stiskneme zelenou šipku.
 9. Když je stahování úspěšně dokončeno, přejdeme do naší aplikace WhatsApp, vyhledáme video, které jsme právě stáhli, a klikneme na „Odeslání do mého státu«.

Takto jsme skončili, pomocí těchto jednoduchých kroků máme v našem stavu WhatsApp příběhy našeho Instagramu s hudbou a texty s titulky. Je doporučeno mít nainstalovanou nejnovější dostupnou verzi WhatsApp nebo alternativní verze, jako je transparentní WhatsApp.

Nyní to není jediný způsob, jak můžeme dostat příběhy Instagramu do našeho WhatsApp, existuje několik aplikací, které to umí stejným způsobem, postup se trochu liší v závislosti na aplikaci, kterou si vyberete.

Instadp nebo Instant DP

Toto je další aplikace vyvinutá pro použití různých triků na sociálních sítích. Prostřednictvím toho procesy jako např ukládat fotografie nebo příběhy Jak vaše, tak cizí. Ale tento je také navržen tak, že můžete umístit hudbu a texty do států WhatsApp.

 1. První věcí je vytvořit příběh na našem Instagramu a umístit na něj skladbu, kterou si vybereme. Canva můžete využít k vytvoření dobrého příběhu na svém instagramovém účtu.
 2. Pak dáme dopis nebo text tak, aby byl vidět ve formě titulků na obrazovce.
 3. Upravujeme styl textu a fragment písně, který v našem příběhu preferujeme.
 4. Na konci tohoto sdílíme náš příběh stejným způsobem, pamatujte si to všichni vaši přátelé na Instagramu budou moci vidět všechny vaše příběhy.
 5. V tomto okamžiku si stáhneme aplikaci, kterou si vybereme mezi InstaDP nebo Instant DP.
 6. S těmito aplikacemi si stáhneme náš příběh Instagramu, příběh se stáhne se vším a zvukem, některé aplikace mají tendenci blokovat zvuk příběhuto by nám vůbec nepomohlo, naštěstí tomu tak není.
 7. Po stažení videa z našeho příběhu na Instagramu s hudbou a texty bude dalším krokem vyhledání videa a zadání WhatsApp, poté sdílení našeho videa ve státech.

dotykem zobrazit příběhy na instagramu

WhatsApp a jeho potenciál

Přestože jsou postupy navzájem velmi podobné, měli byste vědět, že aplikace, které zde doporučujeme mají rozdíly ve svém rozhraní které usnadňují jejich správu pro různé typy uživatelů.

Zveme vás, abyste si každý z nich vyzkoušeli a zjistili, který vám nejvíce vyhovuje a se kterým se vám lépe manipuluje. Příběhy tak můžete sdílet se svými přáteli s dobrou hudbou a pokud možno s texty a vším možným. Stejně tak můžeme jen doufat, že WhatsApp přidává do svých možností možnost interně přidávat hudbu a texty do svých příběhů a stavů.

Zbývá pouze říci, že tento návod sdílíte se svými přáteli nebo někým, koho znáte, kdo tyto informace potřebuje zlepšit své stavy WhatsApp a vypadat jako odborník na úpravy.