Saltar al contenido

Jak vložit dvě fotografie do vašeho příběhu na Facebooku současně?

24 de julio de 2022

Příběhy se staly poznávacím znamením sociálních sítí, takže Facebook není v tomto ohledu pro své uživatele žádnou výjimkou. S cílem zachovat platnost a nabídnout nové formy interakce, Facebook vylepšuje své funkce příběhů a umožňuje přidání více než jedné položky najednou. Tuto výhodu si tedy můžete užít z jakéhokoli zařízení, které používáte, pokud použijete odpovídající kroky.

Jak nahrát celé album galerie do příběhů na Facebooku?

Do svých příběhů na Facebooku můžete nahrát celé fotoalbum, ale budete to muset udělat výhradně z mobilní aplikace. Chcete-li to provést, musíte přejděte do části „Vytvořit příběh“. na hlavní stránce zpráv vašeho profilu. Zde musíte najít funkci určenou k ‘Vybrat několik’ mezi dostupnými možnostmi pro nahrání nových souborů.

Ve výchozím nastavení se galerie vašeho zařízení otevře úplně, pro změnu okna výběru na konkrétní album musíte klepnout na identifikační pole. Poté musíte vybrat album svého zařízení, které chcete přidat do svých příběhů, a poté pořadí každé z fotografií, které chcete sdílet. Upozorňujeme, že pouze můžete přidat maximálně 15 položek z alba.

Nakonec budete přesměrováni do okna úprav, takže můžete ke každému prvku alba přidat jakýkoli efekt, a až budete hotovi, klepněte na pole ‘Sdílet’. Celé album vašich příběhů tak bude přidáno k vašim příběhům na Facebooku.

Kolik fotek lze současně nahrát do příběhů na Facebooku a jak na to?

Pokud se nejedná o koláž, maximální počet fotografií a videí, které můžete přidat do svých příběhů, je 15. Pokud jde o přidávání položek do příběhů současně, můžete přidat libovolný počet fotografií. možné v rozhraní Instagramu. Mějte na paměti, že to bude záviset na typu fotografie, kterou chcete ve svém příběhu sdílet.

z Androidu

Do stejného příběhu na Facebooku můžete přidat více fotografií z mobilní aplikace pro Android tak, že přejdete do sekce „Vytvořit příběh“ ve svém profilu. Jakmile tam budete, musíte vybrat jednu z fotografií, kterou chcete přidat, a klepněte na funkci ‘Nálepky’ v editačním okně. Stejným způsobem, jako byste museli sdílet příběh na svém profilu z aplikace konvenčním způsobem.

Nyní budete muset pouze klepnout na možnost přidat další fotografii a vybrat ji, když ji najdete mezi dostupnými. Musíte upravit umístění fotografie a rozložení na obrazovce. Můžeš postup opakujte podle počtu fotografií které chcete sdílet ve stejném příběhu. Nakonec se stačí dotknout pole ‘Sdílet’, abyste jej přidali do svých příběhů.

S mobilem iPhone

Chcete-li sdílet více fotografií ve stejném příběhu na Facebooku, musíte přejděte do části „Vytvořit příběh“. ve svém profilu v aplikaci sociální sítě. Zde musíte vybrat první fotografii ze svého zařízení a v okně úprav se dotknout pole „Nálepky“. Poté se musíte dotknout možnosti přidat další fotografie k předchozímu prvku a vybrat nový obrázek, který přidáte.

Jakmile máš upravit umístění, velikost a distribuci obrázků, můžete proces zopakovat a přidat tolik fotografií, kolik chcete o tomto příběhu. Až budete s výsledky spokojeni, klepněte na pole ‘Sdílet’ a přidejte fotografii do svého příběhu.

člověk s mobilem

Jak nahrát více fotografií do příběhu na Facebooku z počítače?

Fotografie do svých příběhů můžete přidávat z PC, není však možné nahrát více fotografií do stejného příběhu současně pomocí webu platformy. Omezení oficiálního webu Facebooku vám umožňují přidávat do příběhů pouze jednu fotografii najednou, takže nebudete moci vytvářet koláže nebo sdílet více fotografií současně.

Můžete však provést ruční postup přidávejte do svých příběhů položku po položce Z Facebooku. Chcete-li to provést, musíte se přihlásit ke svému účtu na Facebooku z oficiálního webu a v domovském okně vybrat možnost „Vytvořit příběh“. Jakmile tam budete, budete muset kliknout na možnost „Vytvořit příběh s fotografiemi“.

Po dokončení úprav budete muset vybrat každou z fotografií z počítače a kliknout na pole ‘Přidat do historie’. Proces musíte opakovat s každou položkou, kterou chcete přidat do svého příběhu na Facebooku.

Co je třeba udělat pro úpravu dvou fotografií typu „Koláž“ pro příběh na Facebooku?

Koláže jsou jedním z nejlepších způsobů, jak sdílet dvě nebo více fotografií v jednom příběhovém příspěvku. K tomu můžete použít mobilní aplikaci Facebook tak, že přejdete do sekce ‘Vytvořit příběh’ na domovské stránce News Feed vašeho profilu.

nahrát příběhy na facebook

Když jste zadali, budete muset vyberte první fotografii, kterou chcete přidat na koláž z těch, které máte k dispozici ve své galerii. Dále musíte vybrat funkci ‘Stickers’ z možností dostupných v levém panelu okna. Zde musíte vybrat možnost přidat do publikace další fotografie a vybrat jinou fotografii pro vytvoření koláže.

Konečně jen budete muset upravit poměr na obrazovce každé z fotografií v koláži a umístění každé z nich. Až budete hotovi, vše, co musíte udělat, je klepnout na pole ‘Sdílet’ a přidat nový příspěvek do svých příběhů.