Saltar al contenido

Jak vložit a oříznout nebo oříznout hudbu do videa TikTok z mobilního telefonu

11 de agosto de 2022

Pokud jste fanouškem tance, milovníkem videí a dobré hudby, určitě mluvíme o aplikaci tik tok. To je důvod, proč v tomto článku vysvětlíme jak vložit a vystřihnout hudbu do videa tik tok v době zveřejnění.

Od slavných umělců až po velké společnosti využívají sociální sítě, které jim umožňují tak či onak komunikovat s veřejností, a právě ty zaznamenaly od poslední dekády boom a otevřely dveře pro vznik aplikací, jako je např. jako Facebook, Instagram, WhatsApp a tiktok.

Prvním, kdo se objevil v roce 2004, byl Facebook v roce 2004, poté přišel Youtube v roce 2005, Twitter v roce 2006, WhatsApp v roce 2009, Instagram v roce 2010 a Tik Tok v roce 2016, a přestože se objevil jako poslední, má dost. reakce v posledních měsících zejména u dospívajících ve věku 12 až 18 let.

Jak vložit písničku na tik tok videa?

Poté, co si stáhnete aplikaci do svého mobilního zařízení, první věc, kterou musíte udělat, je přejít na tlačítko +, které se nachází ve spodní části obrazovky přímo uprostřed, poté klikněte na ikonu ♫>Zvukytam najdete všechna audia, která tik tok archivoval, od skvělých písní po zvukové klipy celebrit.

Naším cílem je však personalizovat naše videa, takže klikneme na možnost, která říká moje zvuky, těsně poté, co budou rozebrány skladby, které jste si uložili do mobilu, vyberete tu, kterou preferujete, a je to! Dalším krokem je nahrát video a použít filtr dle vašeho výběru.

Jak oříznout tik tok písničky?

Když vyberete výchozí skladbu z aplikace tik tok, vybere pouze prvních 15 sekund, a přestože v některých případech je naše oblíbená část na začátku, v mnoha jiných je uprostřed nebo na konci, proto zde vás také naučí, jak na to oříznout písně Tik Tok.

Po výběru zvuku klikněte na ikonu Střih který je v horní části naší obrazovky hned vedle mixéru. A stopa vašeho zvuku bude rozdělena, vybrané sekundy budou podtrženy modře. Pokud jste se svým výsledkem spokojeni, stiskněte tlačítko ready a automaticky to budou sekundy skladby, které budou ve vašem videu.

vystřihnout tik tok video z mobilního telefonu

Další tik tok triky

Stejně tak má Tik Tok další možnosti, jako je aktivace zpomaleného pohybu, který je známější pod názvem Zpomalit video. Pokud je to to, co chcete ve svých videích, měli byste stiskněte volbu hodin který je v horním rohu.

Tam vám poskytnou několik možností od přehrávání dále 0,2, 0,5, 1,25, 1,50, 1,75 a 2. Můžete si zvolit rychlost dle své preference, tohoto efektu lze dosáhnout i na instagramu a inovovat tak ve svých dalších videích. Stejně jako můžete dělat přímo nebo žít v této aplikaci.

Video můžete také přehrávat zpomaleně, když si stáhnete aplikaci Slow Motion, pak se vrátíte do tik tok a stáhnete si video, které chcete vidět zpomaleně, vstoupíte do zpomaleného záběru, vyberete video, které již máte uložené, a vaše video je připraveno bude hrát zpomaleně.