Saltar al contenido

Jak vkládat nebo zveřejňovat reklamy na Craigslist zdarma, aniž byste měli účet

18 de agosto de 2022

Dnes existuje široká škála stránek, které vám umožňují inzerovat publikace a produkty zdarma, což vám umožňuje mít společný trh. Jako sociální síť funguje například Pinterest, který umožňuje publikovat články, existuje i nadnárodní Amazon, ale existuje mnoho takových, které jsou klasifikovány. A od toho jsme tu dnes, tady si povíme, jak vkládat produkty na Craigslist, také si povíme, co to je a jak to funguje.

Jak Craigslist funguje?

Hlavní funkcí Craigslistu je tvořit skvělé inzertní fórum na webu, umožňující mimo jiné přístup ke skupinovým diskusím, pracovním nabídkám. Tato stránka nabízí skvělý seznam sekcí, které nabízejí články, nabídky a koncerty, o které je celosvětově zájem. Mezi sekcemi nabízenými touto reklamní společností jsou ty, které popíšeme níže, to by byly klíčové funkce tohoto webu.

 1. Společenství: Tato sekce funguje pouze pro věnování se třídám, politickým debatám, místním zprávám, článkům o ztrátách a nálezech. Má také sekci nazvanou „Ranst & Raves“, kde se plakáty objevují vyjadřují se pocity a myšlenky které jsou sdíleny po celém světě.
 2. Služby: V této sekci naleznete služby související s opravami automobilů, tvorbou webových stránek a dalšími publikacemi, které potřebujete zdarma.
 3. Pracovní místa: Toto je důležitý aspekt, protože pokud hledáte práci, tato sekce vám může pomoci získat práci od veřejného účetního, přes nákup a prodej, učitele, nemovitosti a širokou škálu, kterou máte k dispozici.
 4. Domácnosti: Pokud hledáte bydlení, tato sekce vám nabízí inzeráty na prodej domů, které se nacházejí v okolí nebo pokud chcete prodat nemovitost, můžete si také udělat inzerát.
 5. Obchod nebo prodej: Tato sekce má za úkol nákup a prodej použitých produktů, jako je síť Wallapop. Kromě toho budete moci najít nástroj nebo produkt, který potřebujete. Samozřejmě byste měli být vždy opatrní, takže pracujte v rámci bezpečnostních opatření.
 6. Diskusní konference: V této sekci je to povoleno diskuse na různá témata které vycházejí z náboženských, politických, technologických a dalších témat veřejného zájmu.

Jak vkládat reklamy na Craigslist?

Nyní vám vysvětlíme, jak byste měli zveřejňovat reklamy zdarma na Craigslist jednoduchým a praktickým způsobem, abyste splnili svůj cíl.

 1. Přejděte na oficiální stránky. Pokud na tuto stránku vstupujete poprvé, musíte dejte město, kde žijete.
 2. Klikněte na sekci «Publikovat v inzerátech».
 3. Stiskněte kliknutím na možnost, která říká „Typ publikace, kterou chcete vytvořit“.
 4. Později jsem klikl na „Pokračovat“, například na „Na prodej“.
 5. Klikněte na možnost „Kategorie“, například režim „Starožitnosti“.nákup a prodej na craigslistu
 6. Vyplňte formulář kde specifikovat podrobnosti inzerátuto bude záviset na typu publikace, kterou vytvoříte, ale obecně budete muset zadat název a popis.
 7. Zadejte svůj e-mail dvakrát do sekce «E-mailová adresa», je to hotovo pro potvrzení, že nedošlo k žádné chybě. Poté stiskněte «Pokračovat».
 8. Zaškrtněte inzerát, který chcete zveřejnit, pokud chybí nějaké podrobnosti, a klikněte na „Pokračovat“.
 9. Do textového pole zadejte captcha a klikněte na „Pokračovat“.
 10. Přihlaste se ke svému e-mailovému účtu a otevřete zpráva odeslaná z craigslistu, a kliknutím na odkaz, který vám byl zaslán, publikujte svůj inzerát.

Dodržováním výše uvedených deseti kroků budete moci zveřejňovat své reklamy zdarma na Craigslist, takže doufáme, že vám tento vzdělávací a poučný příspěvek pomůže.