Saltar al contenido

Jak vidět zápasy, profily a fotografie Tinder Gold zdarma a bez placení – Velmi snadné

11 de agosto de 2022

Placené verze aplikací mnohokrát nabízejí funkce, které jsou natolik atraktivní, že je nutné si je pořídit. To je případ Tinderu, protože placená služba této aplikace s názvem Tinder Gold nabízí funkce, které jsou lepší než bezplatná verze.

Jednou z těchto funkcí je možnost vidět před přejetím prstem, komu se váš profil „líbil“. Za tímto účelem vám ukážeme trik, pomocí kterého se můžete zdarma a bez placení naučit vidět zápasy, profily a fotografie Tinder Gold. Abyste si mohli užít jeden z výhody Tinder Gold bez zakoupení oficiální verze.

Jaká je zakoupená verze Tinder nebo Tinder Gold?

Tinder se stal sám o sobě jednou z nejlepších bezplatných seznamovacích aplikací na světě. No, klade na uživatele ruční nástroje, které mu umožňují ckonkrétněji klasifikovat možné schůzky.

Stejně jako mnoho jiných aplikací však i Tinder nabízí exkluzivnější placenou službu pro ty, kteří si ji mohou pořídit, a tou je aplikace Tinder Gold.

Tato služba nabízí atraktivnější funkce, jako je neomezené lajky, boot, který vám umožní rychleji se objevit ve vyhledávání uživatelů, kteří jsou ve vašem okolí, co zlepšuje vaše statistiky najít shodu.

Stejně tak jednou z nejatraktivnějších funkcí této verze aplikace je to, že vám poskytuje příležitost zjistit, kdo vás má rád. To znamená, že máte přístup k informacím o profilech, které se vám líbily nebo které jste přetáhli doprava. To vám umožní předem a lépe sledovat profil osoby, která vás má ráda, než se rozhodnete, kam přejet prstem.

Jak vidět zápasy a profily Tinder Gold bez placení

Pokud víte, jaké zápasy jsou na Tinderu, pak jste si také vědomi toho, že aby k zápasu došlo, musí člověk přejet fotkou doprava, a tak oblíbit profil jiné osoby. Pokud tato druhá osoba také přejeďte prstem doprava že dojde k oblíbenému zápasu.

S vědomím toho se pro mnoho uživatelů stává velmi lákavým vědět, ještě před přejetím, zjistěte, komu se líbí váš profil. Tímto způsobem lépe vyhodnotíte potenciální shodu.

I když nejste uživatelem Tinder Gold, měli byste to vědět neexistují žádné aplikace které vám umožní zjistit, komu se váš profil líbil, ale můžete použít některé triky.

Na druhou stranu účinnost tohoto triku bude záležet hlavně na vaší intuici. Musíte se dostat na kartu, kde vám Tinder nabízí nákup Zlatého předplatného. Na této záložce můžete vidět mírně rozmazaně profilové fotografie lidí, kteří dali vašemu profilu lajk. Tímto způsobem budete moci provést srovnání s profily, které zdánlivě přejíždíte.

Jak si prohlédnout fotografie Tinder Gold zdarma a bez placení

Pro pravidelné uživatele Tinder, kteří znají metodiku aplikace, vědí, že nejen, že je možné vidět profil někoho, koho jste odmítli, ale v Tinderu existují také triky, jak vidět fotky lidí, kteří vám dali jako aniž byste museli kupovat zlatou verzi aplikace.

dva telefony se srdíčky

Pro začátek tento trik nevyžaduje, abyste provedli předchozí konfigurace ve svém účtu, jak změnit své uživatelské jméno na Tinder. Do aplikace se musíte přihlásit pouze z počítače, protože z telefonu tento trik provést nelze. V sekci, která zobrazuje záložku „To se mi líbí“, musíte kliknout pravým tlačítkem a vybrat možnost „Zkontrolovat prvek“.

Později, když vstoupíte na vyskakovací kartu možností vývojáře, musíte najít část označenou „Síť“, tam musíte filtrovat podle „Img“, aby se obrázky zobrazily, což je to, co hledáme. Musíte kliknout na možnost otevřít v nové záložce, tímto způsobem budete moci lépe detailovat fotografie lidí, kteří vás lajkovali před spárováním.