Saltar al contenido

Jak vidět nebo znát cíl cesty cestujícího v DiDi Driver před přijetím cesty

22 de julio de 2022

V současné době existuje několik mladých lidí a dospělých, kteří se připojili k franšíze DiDi Conductor, aby zlepšili svou ekonomickou stabilitu, protože to má za následek další příjem z platu a na oplátku poskytuje kvalitní služby pro ty, kteří chtějí cestovat po městě.

Tato aplikace se stala velmi optimální řešení, pokud jde o zasloužení cestyať už jako cestující nebo řidič a realita se scvrkává na efektivitu práce prováděné prostřednictvím programu a také na plnění jeho cílů a funkcí.

Současná společnost se však stala exponenciálním nebezpečím pro nás všechny, kteří jsme její součástí, a bohužel ti, kteří jsou součástí tohoto pracovního týmu, k tomu nejsou nabádáni.

Proto vám DiDi Driver dává příležitost být schopen určit, zda chcete jet na výlet nebo nea má nástroje, které vám umožní určit tento typ situace.

Naučte se vidět cíl cestujících prostřednictvím nastavení DiDi Driver

Vzhledem k tomu, že znají metodiku práce těchto lidí, kteří tvoří pracovní tým DiDi, měli by vědět, že jakmile si aktivují svou službu, na zařízení dorazí řada upozornění související s požadavky na přepravu.

Ve vztahu k výše uvedenému je každé město tvořeno bezpečnými, vysoce navštěvovanými oblastmi a dokonce i známými červenými zónami, které nejsou ničím jiným než prostory, kde může být ohrožena pohoda obyvatel zmíněné lokality.

Každý z řidičů, kteří tvoří nosiče DiDi Driver, si je toho vědom, a proto tato oblíbená aplikace ano funkce, které pomáhají určit jízdní spolehlivosts cílem neohrozit blaho pracovníka nebo klienta.

Mapa je váš spojenec, abyste poznali cíl cestujícího

Dříve jsme provedli stručný popis pracovní strategie, která je implementována v DiDi Conductor, na základě oznámení o požadavcích na přepravu, která jsou odesílána v nejbližší oblasti.

Jakmile se každému taxikáři podaří vizualizovat uvedenou zprávu, Máte možnost si vybrat, zda chcete výlet uskutečnit nebo ne které si každý cestující vyžádá na základě své dostupnosti a destinace, kam si přeje jet.

Ačkoli se to může zdát trochu komplikované, realita je taková, že rozhraní DiDi Conductor umožňuje znát polohu každého klienta v reálném čase a také místo příjezdu, kam chce klient jít.

Minimalizací obrazovky požadavku na cestu bude řidič moci zobrazit mapu, kterou aplikace má, což bude zobrazí místo vyzvednutí i cíl kam chceš jít.

Analýzou této dvojice dat může každý řidič určit, zda je práce výhodná či nikoli, mimo jiné na základě zón spojených s cestou, sazby platby, vzdálenosti od cíle.

Po vyhodnocení se každý člen DiDi Conductor bude moci rozhodnout, zda žádost potvrdí či nikoliv, nebo ji odmítne a bude čekat na další detekci dalšího cestujícího.

destinace pro cestující didi

Věděli jste, že zájezd můžete také zrušit?

Daleko za vyhlídkou nepřijmout zájezd, každý řidič má možnost odmítnout dokončení práce, jakmile žádost zpracuje sám.

Ačkoli se tento aspekt nedoporučuje mezi pracovníky DiDi Conductor (kvůli souvisejícím sankcím), může to být schůdná varianta v případě krajní nouze, potřeby nebo v případě, že cestující nechce za cestu platit.

Abyste toho dosáhli, stačí vstoupit do podrobností o cestě, což je obrazovka, která poskytne základní informace týkající se cesty, kterou si cestující přeje provést, kde je zahrnuta poslední možnost, která ukazuje „Zrušit“ knoflík.

Jakmile je toto tlačítko stisknuto, systém platformy bude mít na starosti pouze zobrazení výstražné zprávy související se způsobem, jakým tato skutečnost ovlivní vaši cestovní sazbua po přijetí můžete pokračovat v čekání na další požadavek úlohy.