Saltar al contenido

Jak velké první písmeno každého slova ve Wordu

21 de julio de 2022

Dnes se jdeme podívat jak udělat velké první písmeno každého slova ve wordu. Určitě jste někdy museli upravit text nebo frázi tak, aby každé ze slov začínalo velkým písmenem. To je velmi snadná věc.

Word nám umožňuje provádět velké množství úkolů a má mnoho funkcí pro usnadnění procesu. Můžeme dokonce nakonfigurovat automatické ukládání, abychom neztratili svůj postup při práci s jakýmkoli dokumentem.

Word má dokonce možnost vytisknout dokument černobíle. Pokud tedy najdeme možnosti pro takovou situaci. Je zřejmé, že najdeme takové, které převede první písmeno všech slov na velká.

Pojďme se na to tedy podívat na jednoduchý návod udělat to rychle a snadno. V několika krocích můžete ušetřit spoustu času, zvláště pokud to musíte dělat velmi často nebo v poměrně velkém textu.

Jak udělat první písmeno každého slova velkým ve Wordu

Je zřejmé, že pokud musíme napsat text, kde je první písmeno každého slova velké, může to být docela složitý úkol. Zvláště pokud mluvíme o a text mnoha slov.

Naštěstí má Word velké množství možností, jak zautomatizovat mnoho věcí, které by jinak byly dost složité a ztratili bychom spoustu času.

První písmeno každého slova, které napíšete ve Wordu, můžete nastavit jako velké. Nyní se podívejme:

Nejprve budete muset vybrat veškerý text, který chcete převést.

Chcete-li to provést, jednoduše na něj dvakrát klikněte nebo podržte myš a vyberte jej.

Po výběru budete muset přejít na „Start“ a poté v nabídce pásu stiskněte totéž.

Nyní musíte kliknout na ikonu „Ach“nalezeno ve skupině”Písmo“.

Zde budete muset vybrat možnost „Každé slovo pište velkými písmeny” a tímto způsobem se Word postará o uvedení jakéhokoli počátečního písmena na velká.

pohled osoby pomocí otevřeného notebooku microsoft word

Jak velké první písmeno každého slova ve Wordu

Jak vidíte, je to velmi jednoduchý proces, který zvládnete v několika krocích mít všechna první písmena každého slova bez problémů velká.

Office má obecně enormní množství možností, vždyť tolik let vývoje tohoto kancelářského balíku je třeba k něčemu využít, ne? Pro Word a všechny aplikace, které jsou jeho součástí, existuje mnoho triků a v Mira Como Se Hace vám každý z nich ukážeme.

Nezapomeňte, že pokud máte k tomuto tématu ještě nějaké dotazy, můžete je zanechat o něco níže v poli pro komentáře, kde na ně můžeme odpovědět co nejdříve.

Pokud se chcete dozvědět něco více o Wordu, Office nebo jakémkoliv programu které máte v počítači. Na našem blogu každý den zveřejňujeme návody, které pro vás budou nepochybně velmi užitečné, abyste se o nich dozvěděli více.

Pokud zase chcete vědět více triků s Wordem, doporučujeme vám, abyste se dozvěděli více o používání Microsoft Office zdarma online a Word triky a klávesové zkratky. Abyste nejenom nemuseli nic stahovat do PC, ale mohli to udělat online uložením všech dokumentů na svůj účet Microsoft, což je dnes jedna z nejbezpečnějších možností.

Pevné disky mohou neustále selhat a cloudové úložiště je bezpečnou možností.